Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie ukryć sejf w domu?

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 28 luty 2017 - 15:11

Sejf ścienny ukryty za dziełem sztuki w zdobionej ramie to widok często spotykany w filmach. W rzeczywistości są bardziej popularne lokalizacje. Gdzie jest zatem miejsce sejfu w domu? Jeśli planujemy zakup, warto poznać opinię eksperta.

Powrót do artykułu: Gdzie ukryć sejf w domu?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 15:11

Polski producent sejfów od 60 lat - Metalkas.com.pl

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:22

Sejfy najczęściej ukrywa się w dwóch pomieszczeniach, sypialni bądź gabinecie. Dlatego każde inne pomieszczenie (kuchnia, łazienka, piwnica) jest już dla potencjalnego złodzieja miejscem nieco mniej oczywistym i takim, do którego uda się później – po bezskutecznym przeszukaniu najbardziej oczywistych miejsc na ukrycie sejfu. A takich kilka minut to już dużo, bo może wrócisz do mieszkania, bądź złodzieja wystraszy odgłos samochodu sąsiada na podjeździe. My z mężem zdecydowaliśmy się zamówić sejf firmy https://www.saffort.pl/sejfy-domowe

#4 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 11:00

Nie ufam współczesnej sytuacji na rynku, dlatego część oszczędności przetrzymuję właśnie w takim sejfie na pieniądze  https://www.sejfydlaciebie.pl/pl/c/Sejfy-kasjerskie/22. Jeśli wszystkie banki padną, a pracodawca nie będzie mi wypłacać pieniędzy, nie zostanę z niczym.

#5 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 15:30

Ja trzymam w swoim sejfie broń, jestem zapalonym miłośnikiem strzelectwa, ale skoro pistolet przechowuję w domu, to konieczne są niezbędne zabezpieczenia. Przecież za nic w świecie nie mogę dopuścić, aby do broni dostały się moje dzieci. Poza tym przepisy o przechowywaniu broni są bardzo restrykcyjne - http://www.icons.com...antywlamaniowy/ , więc schowałem broń w sejfie w swoim gabinecie. Klucz do niego mam tylko ja, więc broń jest bezpieczna

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:15

Co ukryc to zależy od tego jaki sejf kupimy. Jesli zdecydujemy sie na jakieś Kasy pancerne to moim zdaniem można w nich schować praktycznie wszystko :). Ja mam kase pancerną z tego sklepu sejf-szafanabron.pl i jestem z niej bardzo zadowolony

#7 zbyszek88

zbyszek88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 05 luty 2019 - 16:33

nie mam cennych rzeczy to i sejf mi niepotrzebny :) 

#8 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 08 luty 2019 - 15:00

Słyszałam historię, że i z domu sejf wynieśli, więc to wcale nie jest bezpieczne miejsce, żeby go trzymać. Ja mieszkam niedaleko Wrocławia i tam w skrytkach 24sejf mam swoje wartościowe papiery, stamtąd złodzieje skrytek nie wyniosą.

#9 kasiamarczak

kasiamarczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKoleczkowo

Napisano 14 luty 2019 - 10:30

Ja polecam sejfy z https://sejfexpert.pl/- mają sporo rodzajów do wyboru i do przechowywania w różnych miejscach

Naturalne kosmetyki z kolagenem do włosów i ciała. 

#10 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 08:51

Mam pozytywne doświadczenia ze sklepem Ragen, kupowałem u nich okucia do drzwi ale też zdarzyło się jakiś czas temu sejf zamówić. Dobrze jest mieć takie miejsce w firmie – nieważne jak dużą gotówką się dysponuje. Sejfy które mają na stanie widać na ragen.pl/150-zabezpieczenia. Porządne proste w zamknięciu, w różnych formatach.

#11 Guest_Myślcie trochę!

Guest_Myślcie trochę!
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:35

Jak będziecie tak opisywać gdzie kto ma sejf, podając na dodatek prawie jego lokalizację - to kiedyś nie będzie jego zawartości. Złodzieje też potrafią czytać!

#12 AmellA

AmellA

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 15:22

W kwestii wyboru odpowiedniego sejfu czy jego położenia pomoże firma Hartmann Tresore. W swojej ofercie mają różne rodzaje sejfów, które są wysokiej jakości z certyfikatem bezpieczeństwa. Warto zapoznać się z ofertą https://www.hartmann-tresore.pl/

#13 Guest_BiuroMarket

Guest_BiuroMarket
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:57

Na pewno w miejscu dobrze ukrytym, ale też trudnym do znalezienia. Jeśli nie wybraliście jeszcze dla siebie odpowiedniego sejfu to zapraszamy do naszego sklepu na biuromarket.com.pl w którym znajdziecie ich szeroki wybór zarówno mniejszych, jak i większych rozmiarów np. do biura. 

#14 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 17:34

Słuchajcie skoro już na ten temat rozmawiamy, to może będziecie w stanie podpowiedzieć mi gdzie mogę kupić na prawdę dobrej jakości i niezawodne Szafy na broń? Jeśłi znacie jakiegoś sprawdzonego producenta takich rzeczy będę wam bardzo wdzięczny za pomoc

#15 Weronika321

Weronika321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:24

Najlepiej w ścianie, gdzieś za obrazem zrobić wnękę. Ewentualnie zrobić dodatkową półkę w szafie i dobrze ją ukryć. Ogólnie polecam kupować sejfy od firmy Hartmann Tresore, z pewnością doradzą, jaki sejf będzie najlepszy w konkretnym przypadku.

#16 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:21

Polecam Ci sejfy od https://sklepsejfy.pl doradzą i podpowiedzą dokładnie gdzie najlepiej go umieścić, a jeśli chodzi o ceny to na stronce możesz zobabczyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych