Skocz do zawartości

Zdjęcie

kosmetyki

wróć do serwisu Sektor Publiczny 93 odpowiedzi w tym temacie

#81 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:59

Ja na przykład polecam kosmetyki własnej roboty. Naturalna pielęgnacja dla ciała:)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#82 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 599 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 13:05

Jeśli Ci się chce robić ;)

Raz na jakiś czas warto wybrać się na zabieg, jak tutaj:

http://ego-medspa.pl...anualne-twarzy/

Sama staram się dbać o skórę, stosuję regularne peelingi jak również staram się dwa razy dziennie myć twarz, jednak to wlasnie regularne oczyszczanie twarzy sprawia, ze twarz wyglada lepiej. 

#83 smetina

smetina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:43

Wybór dobrej jakości kosmetyków wbrew pozorom bywa trudny. Mimo, iż na rynku dostępnych jest ich całe mnóstwo, trudno się zorientować w ich składzie. dlatego warto przede wszystkim postawić na produkty naturalne i certyfikowane. Ja szczególną uwagę zwracam na kosmetyki do włosów, takie jak szampony, odżywki czy maski. Zawsze zwracam uwagę, żeby zawierały bezpieczne składniki, takie jak ekstrakty ziołowe i olejki naturalne. Znalazłam też fajny artykuł ze wskazówkami http://www.dbajowlos...smetyki-wlosow/ Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników przed ich zakupem.

#84 Guest_Mirian

Guest_Mirian
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 23:04

Też chętnie dowiem się szczegółów, jak zostać konsultantką w Mary Kay. Nie mam w tej chwili możliwości pracy na pełnym etacie, a wiadomo, że dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Jak się za to zabrać? Gdzie się zapisać?

#85 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:31

U mnie najważniejsze są kosmetyki do makijażu, bo właśnie ich najczęściej używam :) Moja przygoda z makijażem zaczęła się jakiś rok temu. Przyznam, że wcześniej mój codzienny make-up ograniczał się tylko i wyłącznie do pomalowania rzęs i czasem błyszczyka. Prawda sjest taka, że nie umiałam w sumie się lepiej pomalować... Nie widziałam też sensu, bo nie grzeszę idealną buzią - szczególnie moja cera i moje opadające powieki mi przeszkadzały w makijażu :( Na studniówkę poszłam na profesjonalny makijaż... i od tej pory codziennie się maluję! Wyglądam dzięki temu o niebo lepiej :) Na bieżąco śledzę wszystkie makijażowe trendy i robię na swojej buzi świetne makijaże, dzięki którym wyglądam o wiele ładniej. Na https://toolsforbeau...we-trendy-2019/ widziałam ostatnio świetny wpis o najnowszych trendach. Błysk dalej w modzie, a to to, co uwielbiam najbardziej :D Dobrze czuję się w takim makijażu, więc na pewno dalej będę szła w tym kierunku.

#86 ewelka89

ewelka89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 08:29

bardziej niż kosmetyki poleciłabym apteczne dermokosmetyki, np. la roche posay czy z naturalnych weleda :)

#87 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 22:39

Też chętnie dowiem się szczegółów, jak zostać konsultantką w Mary Kay. Nie mam w tej chwili możliwości pracy na pełnym etacie, a wiadomo, że dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Jak się za to zabrać? Gdzie się zapisać?

na ich stronie można namierzyć konsultantkę ze swojej okolicy i najlepiej się z nią spotkac, moja koleżanka właśnie tak została konsultantką mary kay :)

#88 Guest_edith

Guest_edith
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 22:57

Z jednej strony taka praca konsultantki wydaje się fajna, jako możliwość spędzenia fajnie czasu i dodatkowego źródła dochodu, tylko tak konkretnie - naprawdę można cokolwiek, odczuwalnie zarobić w ten sposób?

#89 Guest_Juzika

Guest_Juzika
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 21:33

Znam i polecam polską firmę AVA – warto zwrócić na nią uwagę, bo warto wspierać rodzimych producentów. Szczególnie, gdy są dobrzy i oferują świetną jakość w świetnej cenie.

#90 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 15:01

Oczywiście, ze można. Ogólnie to mi się opłaca bycie konsultantką nawet dla samych kosmetyków dla siebie i rodziny, bo mam wtedy zniżkę. Ale ogólnie marka znana i lubiana, więc samo się kręci. Dla mnie to jest akurat praca dodatkowa, ale na wakacje sobie spokojnie mogę odłożyć. Chociaż niektóre moje znajome zrobiły z bycia konsultantką swoje główne zajęcie, więc jak najbardziej da się :)

#91 przybor

przybor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 09:30

Zawsze wybieram kosmetyki, które przeznaczone są do skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwienienia. Niestety moja skóra często źle reaguje na innego rodzaju kosmetyki. 

#92 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 757 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 12:20

To chyba skład jest najbardziej istotny. Trzeba dowiedzieć się, na co masz uczulenie.

#93 sylwiamalinowska

sylwiamalinowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 15 styczeń 2020 - 20:30

Zawsze polecam w pierwszej kolejności stosowanie kosmetyków naturalnych. Mogą być często równie skutecznie a do tego znacznie tańsze. Przykładem jest olej rycynowy ;) Kosztuje grosze, a działa na wiele różnych problemwó bardzo skutecznie.

#94 Hanika

Hanika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:08

Kosmetyki przede wszystkim warto kupować w sklepach internetowych. Warto jednak trochę poszperać, bo te największe mają niestety często ceny niezbyt niskie.

Żyj i pozwól żyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy