Skocz do zawartości

Zdjęcie

kosmetyki

wróć do serwisu Sektor Publiczny 84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:43

W sumie takich sklepów jest naprawdę sporo. Nawet nie wiadomo czym kierować się wybierając którykolwiek z nich.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#42 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 15:26

Kosmetyki sama często zamawiam online, teraz jestem zafascynowana czymś co się nazywa kosmetyki azjatyckie. Marka Missha szczególnie przypadła mi do gustu, ich kremy przeciwzmarszczkowe robia super robotę, warto spróbować.

#43 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 12:35

Ja niestety regularnie miewam problemy ze swoimi włosami – są jakieś takie słabowite, lubią sobie powypadać, generalnie rzecz ujmując – tragedia, płacz i zgrzytanie zębami… Coraz bardziej zaczynam sobie eksperymentować z różnymi kosmetykami, odżywkami itd., które mogłyby tak ogólnie pomóc w kwestii słabych włosów, co możecie doradzić? Na razie najbardziej wpadła mi w oko taka odżywka przeciw wypadaniu włosów, którą chcę w najbliższym czasie sobie przetestować: https://www.biotebal...dzywka-kosmetyk . Któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z korzystaniem z niej? Została solidnie przebadana i mają sporo liczb, które przekonują na jej korzyść, współpraca z dermatologami przy jej opracowaniu też o czymś na pewno świadczy. Myślę więc, że to jak najbardziej dobry wybór, ale może jesteście w stanie polecić też coś innego w tym rodzaju? Albo może nawet jakieś domowe sposoby na wypadające włosy?

#44 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:09

A ja sporo kosmetyków robię sama. I jak się okazuje, wcale nie jest to takie trudne.

#45 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:31

jedyny kosmetyk jaki robiłam sama to był peeling kawowy z kawy, cukru i oliwy, fajna sprawa tylko ciężko domyć potem wannę. Często testuję nowe kosmetyki i rzadko jest tak żeby cos zostało ze mną na dużej, wyjątkiem są maski do rąk z byolie. Już ich kilka zużyłam i kupuję koljne opakowania, nawet mamie w prezencie kupilam zestaw 3 masek, ładnie wyglądają i na prezent super rzecz a jakie dłonie sa miłe w dotyku po nich.

#46 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 09:44

Ja też robię sama peeling z kawy i maski do włosów ewentualnie z różnych olejów. No i mydło zdarzyło mi się zrobić, ale to bardziej z dziećmi dla zabawy ;) Tych maseczek w rękawiczkach też używam. Kiedyś dostałam takie w prezencie i okazały się swietne. Efekt natychmiastowy :) BTW bardzo ładne opakowanie, idealne na prezent :)

#47 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 22:52

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Ada 
Doradca online Zepter International Poland

#48 Ferisaa

Ferisaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 09:13

Również bardzo lubię korzystanie z kosmetyków naturalnych , ostatnio na tym blogu: http://kosmetykidlaniej.pl/czytałam artykuł na temat kosmetyków azjatyckich  i postanowiłam zakupić, są naprawdę świetne i i bardzo dobrze działają na moją cerę, jak żadne wcześniej kosmetyki :) Polecam więc się zainteresować tym rozwiązaniem. 

#49 Guest_kulak

Guest_kulak
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 21:17

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Ada 

Zastanawiam się czy Wasze kosmetyki są zapachowe ? 

#50 Guest_Rozalia

Guest_Rozalia
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 12:04

Witajcie! 

Ada 

Do jakiego rodzaju cery są wasze kosmetyki? Nadają się tylko do normalnej skóry? 

#51 Guest_igla

Guest_igla
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 17:27

Do jakiego rodzaju cery są wasze kosmetyki? Nadają się tylko do normalnej skóry? 

Z tego co czytałam to są do różnych rodzajów skóry. Ważne, że są naturalne, przynajmniej nie zaszkodzą.

#52 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:33

Zastanawiam się czy Wasze kosmetyki są zapachowe ? 

Witaj! Kosmetyki Zepter są wolne od parabenów , które niekorzystnie wpływają na nasza skórę. Ale za to w zależności od linii kosmetyków Zepter, w skład wchodzą różne rodzaje składników pochodzenia naturalnego, które dają łagodny, subtelny zapach dzięki swoim olejkom eterycznym 

Ada 
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

#53 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:48

Witaj! Lini kosmetyków Zepter jest kilka. W zależności od tego jaki rodzaj skóry masz i czego ona wymaga. Od linii La Danza opartej na aktywnych składnikach i kwasach owocowych,aby głęboko odbudować skórę i zredukować zmarszczki, po serie Swiss Logical dla optymalnego nawilżenia różnych typów skóry od tłustej po wrażliwą 

Ada 
shop.zepter.com.pl

#54 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:51

Z tego co czytałam to są do różnych rodzajów skóry. Ważne, że są naturalne, przynajmniej nie zaszkodzą.

Kosmetyki Zepter są na bazie składników naturalnych . Bez parabenów . Hipoalergiczne . Ze spokojem można ich używać bez obaw na podrażnienia

Ada 
shop.zepter.com.pl

#55 Guest_Rozalia

Guest_Rozalia
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 15:34

Witaj! Lini kosmetyków Zepter jest kilka. W zależności od tego jaki rodzaj skóry masz i czego ona wymaga. Od linii La Danza opartej na aktywnych składnikach i kwasach owocowych,aby głęboko odbudować skórę i zredukować zmarszczki, po serie Swiss Logical dla optymalnego nawilżenia różnych typów skóry od tłustej po wrażliwą 

Interesuje mnie linia La Danza. Zmarszczki zaczynają się pojawiać z wiekiem, wiem, że to nieuniknione, ale chciałabym poprawić stan swojej skóry. Ile razy dziennie trzeba używać kremu żeby zobaczyć efekty? 

#56 Guest_Rozalia

Guest_Rozalia
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 15:35

Nie ma w nich jakichś sztucznych ulepszaczy? 

#57 Guest_igla

Guest_igla
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 09:00

Kosmetyki Zepter są na bazie składników naturalnych . Bez parabenów . Hipoalergiczne . Ze spokojem można ich używać bez obaw na podrażnienia 

Ja już dawno odrzuciłam wszelkie kosmetyki z nienaturalnym składem. Może na efekty troszkę trzeba dłużej czekać ale warto

#58 Guest_Rozalia

Guest_Rozalia
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 14:33

Ja już dawno odrzuciłam wszelkie kosmetyki z nienaturalnym składem. Może na efekty troszkę trzeba dłużej czekać ale warto

Sztuczne kosmetyki = sztuczny efekt. Takie jest moje zdanie. Operację plastyczną też można zrobić, żadna sztuka.

@DoradcaOnlineZepter czy krem pod oczy linii swisso logical maskuje wory pod oczami?

#59 Guest_winna

Guest_winna
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 15:52

to czego w takim razie używasz? Moja skóra jest bardzo wrażliwa i zastanawiam się na co warto zwrócić uwagę...

gdzie dostanę te kosmetyki?

#60 DoradcaOnlineZepter

DoradcaOnlineZepter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:58

Interesuje mnie linia La Danza. Zmarszczki zaczynają się pojawiać z wiekiem, wiem, że to nieuniknione, ale chciałabym poprawić stan swojej skóry. Ile razy dziennie trzeba używać kremu żeby zobaczyć efekty? 

Rozalia, dla najlepszych efektów odmładzających powinno stosować sie całą linię kosmetyków, w tym przypadku La Danza . Od mleczka oczyszczającego, przez peeling oczyszczający, serum pod oczy ,serum przeciwstawieniu . Jeżeli zastosujesz pełne oczyszczanie i nawilżanie skóry dwa razy dziennie ,a Peeling i maseczkę raz -da razy w tygodniu to sprawisz Swojej skórze najlepszą pielęgnację 

Ada 
shop.zepter.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych