Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie OC Yanosik YU

oc ubezpieczenie samochód

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_broden

Guest_broden
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 12:50

Próbowałem tego Yanosika, ale nie było mi na rękę mieć go ciągle włączonego, więc ostatecznie zrezygnowałem. Polisa OC została wykupiona w PZU i nie było to wcale drogie, wyszło z 640 zł, więc cena na pewno korzystna.

#22 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 11:41

A ja swój samochód ubezpieczyłam w Mtu24 i jestem zadowolona. Firma profesjonalna, przed podpisaniem umowy wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Mam u nich o 20% niższą składkę na swoją skodę niż u poprzedniego ubezpieczyciela. W dodatku, co dzisiaj dosyć rzadkie, z szacunkiem traktują klienta, Takich firm to dzisiaj naprawdę ze świecą można szukać. Osobiście uważam, że nie ma co trzymać się uparcie jednego ubezpieczyciela. Wolę postawić na niższą cenę i jakość niż przywiązanie. A zainteresowanych odsyłam do tej strony - https://www.mtu24.pl...RegisterS1.seam

#23 Guest_billyboyd

Guest_billyboyd
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 16:14

Ja jednak bardziej ufam PZU niż MTU. Wszelkie ubezpieczenia, czy to polisa oc czy ubezpieczenie AC wybieram w PZU, moim zdaniem dużo korzystniejsze niż wiele innych ubezpieczycieli.

#24 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:05

Zgadzam się z @billyboyd. Z doświadczenia wiem, że wielu klientów wybiera PZU właśnie ze względu na wieloletnie zaufanie do firmy czy fakt, że nie będą się dodatkowo martwić w przypadku szkody. 

Jeśli chodzi o cenę, to można ją szybko obliczyć w serwisie moje.pzu.pl 

#25 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 12:50

Ja nie martwiłam się w przypadku szkody choć ubezpieczenie w Concordii od kilku lat mam. też super ubezpieczyciel, nie mam powodów do narzekań

#26 Guest_purple

Guest_purple
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 16:10

Bo w concordii szybko załatwiają cały proces i kasa jest zaraz na koncie, bo maja oni system bezpośredniej likwidacji szkód.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 16:49

moim zdaniem warto zerknąć na ofertę agencja-widex.pl

#28 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 21:47

ale się tu agentów zlecialo. a juz to stwierdzenie, ze pzu jest najkorzystniejsze mnie rozbawilo. oc wybiera się najtańsze, takie pzu proponuje mi 2 tysie za oc... hahaha prawko od 14 lat i taka cena.

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 13:45

Jak się szuka najtańszego OC to warto na kalkulatorze cuk porównać polisy.

#30 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 21:00

Hej czy ktos z was miał już styczność z tym ubezpieczycielem? Jakie maja stawki? Jak jest z wypłatą szkody? Warto się tym zainteresowac?

To jakaś żenada. Janosika mam włączonego non-stop (aktywuje się sam po włączeniu stacyjki w samochodzie). Ocena 3,6. Za OC zapłaciłem 519 zł/rok - auto silnik 2,2 litra. Pozdrawiam.

#31 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 06:52

Ja jeździłem z Yanosikiem kilka miesięcy od czasu do czasu, bo nie widzę sensu aby włączać go po mieście, w którym mieszkam. Dostałem ofertę i... samo OC można znaleźć tańsze (groszowe różnice) ale bardzo korzystnie wychodzą dodatki - NNW i ASS. NNW 15tys., ASS rozszerzony to 500 km holowania w PL zamiast 200 u innych, ograniczenie "od miejsca zamieszkania" dotyczy tylko zakwaterowania, 5 dni auto zastępcze... - dzwonił do mnie jakiś agent i sam zdziwił się, że takie warunki, w takiej cenie. Szkoda, że nie ma ubezpieczenia szyb.

#32 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:43

Osobiście korzystam z Yanosika i udało mi się teraz kupić oc za 1120,- w zeszłym roku w innej firmie 1716,-. Styl jazdy mam 8.0. jak jestem zadowolony hoc ten styl jazdy nie jest łatwo uzyskać 😉

#33 Guest_asian

Guest_asian
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:42

Jak źle jeździsz to aż tak dobrej ceny nie dostaniesz, to chyba logiczne... ja tam płacę dużo mniej nie jeżdżąc jakoś super przepisowo, ale jeżdżę dużo, więc może się wyrównuje.

#34 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 20:24

Przydają się na pewno różne porównywarki OC i AC, można ich teraz trochę znaleźć w sieci. Ja mam sprawdzoną na stronie https://rankomat.pl/. Uczciwie zestawiają oferty, mają aktualne warunki w różnych firmach a nie jakieś wyssane z palca i też dostęp do różnych ubezpieczalni jest duży, u nich można takich marek prześwietlić kilkadziesiąt, także nie ma mowy o tym, że jakieś są promowane sztucznie.

#35 Gizior89

Gizior89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 17:21

Do Corsy 1.2 proponują OC za 350zł w promocji.

2h4hsms.png

Jak mi wyjdzie OC z Hestii to dam znać czy kupiłem u yanosika.

#36 Guest_katja

Guest_katja
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:47

mnie do Skody RS Yanosik zaproponowal 427 a przy zakupie OC+AC za 934. Nie moge dodac niestety grafiki...

#37 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 12:00

Ile nagle pojawiło się użytkowników  :rolleyes:

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#38 Guest_Giri

Guest_Giri
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:14

Siema, właśnie jeszcze przed 28 września miałem oferte na yanosiku dla mojego fiata stilo 1.8 OC ZA 401zł a OC i AC  za 928zł. Zdziwiłem się, że cena za ubezpieczenie jest taka niska i nastawiony jestem sceptycznie co do tego. Obecnie auto mam ubezpieczone w TUW i za OC płace 1020zł. Niedługo musze zapłacic drugą ratę u obecnego ubezpieczyciela, ale przed końcem raczej będę zastanawiał się nad zmianą polisy na tańszą. Tylko czy ubezpieczenie w YU ma jakieś kruczki? Ogólnie jeżdze bardzo bezpiecznie i nigdy nie miałem wypadku czy kolizji. Mam prawko 6lat, a Yanosika włączam głównie na dłuższe trasy (styl jazdy 7,2). Teraz czekam na nową ofertę z YU, bo tamta oferta była do 28 września.

#39 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 październik 2018 - 23:08

Osobiście od dłuższego czasu korzystam z https://superpolisa.pl/i jak mam być szczery raczej nie zamierzam zmieniać, oferowane ubezpieczenia raczej z tego co czytam na forach i rozmawiam ze znajomymi tańsze niż oni za podobne pojazdy w tym samym mieście, więc nie mam na co narzekać. Pamiętajcie, że w OC liczy się jedno - cena.

#40 dante80

dante80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 13:03

Podobno członkowie PZM mają taniej?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oc, ubezpieczenie, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy