Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie OC Yanosik YU

oc ubezpieczenie samochód

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_broden

Guest_broden
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 12:50

Próbowałem tego Yanosika, ale nie było mi na rękę mieć go ciągle włączonego, więc ostatecznie zrezygnowałem. Polisa OC została wykupiona w PZU i nie było to wcale drogie, wyszło z 640 zł, więc cena na pewno korzystna.

#22 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 11:41

A ja swój samochód ubezpieczyłam w Mtu24 i jestem zadowolona. Firma profesjonalna, przed podpisaniem umowy wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Mam u nich o 20% niższą składkę na swoją skodę niż u poprzedniego ubezpieczyciela. W dodatku, co dzisiaj dosyć rzadkie, z szacunkiem traktują klienta, Takich firm to dzisiaj naprawdę ze świecą można szukać. Osobiście uważam, że nie ma co trzymać się uparcie jednego ubezpieczyciela. Wolę postawić na niższą cenę i jakość niż przywiązanie. A zainteresowanych odsyłam do tej strony - https://www.mtu24.pl...RegisterS1.seam

#23 Guest_billyboyd

Guest_billyboyd
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 16:14

Ja jednak bardziej ufam PZU niż MTU. Wszelkie ubezpieczenia, czy to polisa oc czy ubezpieczenie AC wybieram w PZU, moim zdaniem dużo korzystniejsze niż wiele innych ubezpieczycieli.

#24 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:05

Zgadzam się z @billyboyd. Z doświadczenia wiem, że wielu klientów wybiera PZU właśnie ze względu na wieloletnie zaufanie do firmy czy fakt, że nie będą się dodatkowo martwić w przypadku szkody. 

Jeśli chodzi o cenę, to można ją szybko obliczyć w serwisie moje.pzu.pl 

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#25 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 12:50

Ja nie martwiłam się w przypadku szkody choć ubezpieczenie w Concordii od kilku lat mam. też super ubezpieczyciel, nie mam powodów do narzekań

#26 Guest_purple

Guest_purple
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 16:10

Bo w concordii szybko załatwiają cały proces i kasa jest zaraz na koncie, bo maja oni system bezpośredniej likwidacji szkód.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 16:49

moim zdaniem warto zerknąć na ofertę agencja-widex.pl

#28 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 21:47

ale się tu agentów zlecialo. a juz to stwierdzenie, ze pzu jest najkorzystniejsze mnie rozbawilo. oc wybiera się najtańsze, takie pzu proponuje mi 2 tysie za oc... hahaha prawko od 14 lat i taka cena.

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 13:45

Jak się szuka najtańszego OC to warto na kalkulatorze cuk porównać polisy.

#30 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 21:00

Hej czy ktos z was miał już styczność z tym ubezpieczycielem? Jakie maja stawki? Jak jest z wypłatą szkody? Warto się tym zainteresowac?

To jakaś żenada. Janosika mam włączonego non-stop (aktywuje się sam po włączeniu stacyjki w samochodzie). Ocena 3,6. Za OC zapłaciłem 519 zł/rok - auto silnik 2,2 litra. Pozdrawiam.

#31 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 06:52

Ja jeździłem z Yanosikiem kilka miesięcy od czasu do czasu, bo nie widzę sensu aby włączać go po mieście, w którym mieszkam. Dostałem ofertę i... samo OC można znaleźć tańsze (groszowe różnice) ale bardzo korzystnie wychodzą dodatki - NNW i ASS. NNW 15tys., ASS rozszerzony to 500 km holowania w PL zamiast 200 u innych, ograniczenie "od miejsca zamieszkania" dotyczy tylko zakwaterowania, 5 dni auto zastępcze... - dzwonił do mnie jakiś agent i sam zdziwił się, że takie warunki, w takiej cenie. Szkoda, że nie ma ubezpieczenia szyb.

#32 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:43

Osobiście korzystam z Yanosika i udało mi się teraz kupić oc za 1120,- w zeszłym roku w innej firmie 1716,-. Styl jazdy mam 8.0. jak jestem zadowolony hoc ten styl jazdy nie jest łatwo uzyskać 😉

#33 Guest_asian

Guest_asian
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 19:42

Jak źle jeździsz to aż tak dobrej ceny nie dostaniesz, to chyba logiczne... ja tam płacę dużo mniej nie jeżdżąc jakoś super przepisowo, ale jeżdżę dużo, więc może się wyrównuje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oc, ubezpieczenie, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy