Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie OC Yanosik YU

oc ubezpieczenie samochód

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_broden

Guest_broden
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 12:50

Próbowałem tego Yanosika, ale nie było mi na rękę mieć go ciągle włączonego, więc ostatecznie zrezygnowałem. Polisa OC została wykupiona w PZU i nie było to wcale drogie, wyszło z 640 zł, więc cena na pewno korzystna.

#22 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 11:41

A ja swój samochód ubezpieczyłam w Mtu24 i jestem zadowolona. Firma profesjonalna, przed podpisaniem umowy wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Mam u nich o 20% niższą składkę na swoją skodę niż u poprzedniego ubezpieczyciela. W dodatku, co dzisiaj dosyć rzadkie, z szacunkiem traktują klienta, Takich firm to dzisiaj naprawdę ze świecą można szukać. Osobiście uważam, że nie ma co trzymać się uparcie jednego ubezpieczyciela. Wolę postawić na niższą cenę i jakość niż przywiązanie. A zainteresowanych odsyłam do tej strony - https://www.mtu24.pl...RegisterS1.seam

#23 Guest_billyboyd

Guest_billyboyd
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 16:14

Ja jednak bardziej ufam PZU niż MTU. Wszelkie ubezpieczenia, czy to polisa oc czy ubezpieczenie AC wybieram w PZU, moim zdaniem dużo korzystniejsze niż wiele innych ubezpieczycieli.

#24 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:05

Zgadzam się z @billyboyd. Z doświadczenia wiem, że wielu klientów wybiera PZU właśnie ze względu na wieloletnie zaufanie do firmy czy fakt, że nie będą się dodatkowo martwić w przypadku szkody. 

Jeśli chodzi o cenę, to można ją szybko obliczyć w serwisie moje.pzu.pl 

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#25 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 12:50

Ja nie martwiłam się w przypadku szkody choć ubezpieczenie w Concordii od kilku lat mam. też super ubezpieczyciel, nie mam powodów do narzekań

#26 Guest_purple

Guest_purple
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 16:10

Bo w concordii szybko załatwiają cały proces i kasa jest zaraz na koncie, bo maja oni system bezpośredniej likwidacji szkód.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oc, ubezpieczenie, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych