Kategorie
Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC Yanosik YU

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy ktos z was miał już styczność z tym ubezpieczycielem? Jakie maja stawki? Jak jest z wypłatą szkody? Warto się tym zainteresowac?

Hej, ja miałam styczność ! całkiem spoko - jezdze citroenem C5 i YU mi wyceniło ubezpieczenie na 318 zł rocznie ! gdzie wcześniej płaciłam koło 800 zł, z Yanosikiem jeżdżę długo i mam bardzo dobrą ocenę jazdy dlatego pewnie taka cena, wiem ze tylko niektórzy dostają oferty ,może dlatego są tak bardzo korzystne? Jeżeli chodzi o wypłaty ubezpieczenia, to nie mam pojęcia. A czy warto się zainteresować , uwazam ze tak bo ja jestem zadowolona

Oferta jest wysyłana chyba dopiero jak zbliża się koniec aktualnego oc, więc akurat mi pozostaje czekac, bo ubezpieczenie konczy mi się we wrześniu ;/ a z Yanosikiem jeżdżę dużo, aktualna ocena 7.9

Gość Grzesiek

Myślę że warto się tym zainteresować jeśli korzystasz z aplikacji Yanosik i masz wysoką ocenę jazdy (która jest wyznaczona przez apkę) wtedy masz duże szanse, że zaproponują ci tańsze ubezpieczenie smile.png Ocene jazdy mam wysoką (7,5) więc liczę, że wkrótce coś mi się pojawi smile.png

Gość transformer

chyba nie, rozrozniam to jak cos biggrin.png

Można się łatwo pomylić... opcja CUK wyświetla się normalnie w apce a yanosik ofertę OC z yu proponuje ci sam i wyświetli dopiero wtedy kiedy uzna że styl twojej jazdy jest odpowiedni biggrin.png

Tak to wyglada jak sie dostaje oferte a przynajmniej u mnie

Pytanie na ile korzystniej to wypada na tle innych ubezpieczalni... Bo indywidualna oferta brzmi spoko, ale czy ida za tym jeszcze jakies korzysci?

jaki czas trzeba mieć zainstalowana apke ,zeby dostac oferte ,ktos wie?

nie da się niestety tego wyliczyć... musisz po prostu jeździć z Yanosikiem,dbać o styl jazdy i czekać aż pokaże ci się od nich oferta wink.png)

Pytanie na ile korzystniej to wypada na tle innych ubezpieczalni... Bo indywidualna oferta brzmi spoko, ale czy ida za tym jeszcze jakies korzysci?

Widziałem gdzieś u Yanosika na stronie że jak dostaniezs od nich oferte to przy zakupie ubezpieczenia dostajesz jakieś urzadzenie do trackowania połozenia swojego samochodu biggrin.png

• 3 tygodnie później...

To są takie bajery dodatkowe, które może się przydadzą jak ktoś dużo jeździ. Dla mnie w ubezpieczeniu najważniejsze jest to,żeby było i żeby działało, szczególnie jeśli mówimy o AC. Od jakiegoś czasu bawię się różnymi aplikacjami i wpadła mi w ręce również ciekawa aplikacja do ubezpieczenia samochodów - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.benefia.benefia24&hl=plmożecie sobie wypróbować, ale oferta przedstawiana jest naprawdę bardzo szybko.

• 3 tygodnie później...

Jeśli mam być szczery to jakoś nieszczególnie optymistycznie podchodzę do tego typu wynalazków. Wolę spokojnie wziąć ubezpieczenie auta u agenta, szczególnie, że z jednym agentem PZU już się blisko zaprzyjaźniłem.

• 5 miesięcy temu...

Ja jakoś też nie jestem przekonana. Jeśli chodzi o ubezpieczenie to korzystam każdego roku z porównywarki https://rankomat.pl/

Dzięki temu już nie raz znalazłam tańszą ofertę niż proponował mi przedstawiciel. Fajne jest to, że w tej porównywarce można znaleźć oferty z możliwością otrzymania zniżki za np. płatność kartą a to już zawsze jakaś korzyść przy kwotach jakie się płaci za ubezpieczenie.

• 2 tygodnie później...

Mi odpowiada jak działa serwis najtaniejuagenta.pl ale takich porównywarek z ubezpieczeniami różnego typu jest teraz sporo, tu na pewno jest szybko, formularz można w parę chwil wypełnić i tak samo stawki dostaje się też bez długiego czekania.

• 4 tygodnie później...

Próbowałem tego Yanosika, ale nie było mi na rękę mieć go ciągle włączonego, więc ostatecznie zrezygnowałem. Polisa OC została wykupiona w PZU i nie było to wcale drogie, wyszło z 640 zł, więc cena na pewno korzystna.

• 2 tygodnie później...

A ja swój samochód ubezpieczyłam w Mtu24 i jestem zadowolona. Firma profesjonalna, przed podpisaniem umowy wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Mam u nich o 20% niższą składkę na swoją skodę niż u poprzedniego ubezpieczyciela. W dodatku, co dzisiaj dosyć rzadkie, z szacunkiem traktują klienta, Takich firm to dzisiaj naprawdę ze świecą można szukać. Osobiście uważam, że nie ma co trzymać się uparcie jednego ubezpieczyciela. Wolę postawić na niższą cenę i jakość niż przywiązanie. A zainteresowanych odsyłam do tej strony - https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam

• 3 tygodnie później...

Zgadzam się z @billyboyd. Z doświadczenia wiem, że wielu klientów wybiera PZU właśnie ze względu na wieloletnie zaufanie do firmy czy fakt, że nie będą się dodatkowo martwić w przypadku szkody. 

Jeśli chodzi o cenę, to można ją szybko obliczyć w serwisie moje.pzu.pl 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...