Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opłata od posiadania psa 2017 r.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196842 postów

Napisano 17 luty 2017 - 13:11

Nie w każdej gminie właściciele psów muszą płacić za ich posiadanie. Kwoty opłat z kolei są zróżnicowane. Od czego to zależy?

Powrót do artykułu: Opłata od posiadania psa 2017 r.

#2 Guest_Dino

Guest_Dino
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 13:11

Jak to wprowadzom to odam moje psy do gminy i niech sobie płacom bo ja nie mam zamjaru płacić za to że mam psa u siebie na podwórku daje im jeść sprzontam kupy u siebie płace za weterynarza

#3 Guest_Dino

Guest_Dino
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 13:18

Po prostu nie zapłace to paranoja mam dom na wsi musze kupić jeść psu posprzatac po nim kupki na podwórku zapłacic za weterynarza wiec z jakiej racji mam placic podatek za psa skoro jest na moim podwórku nikt mi za niego nie posprzata z gminy tylko ja sam niech płacom podatki w mjastach ale ma wsi to paranoja dojdzie do tego ze bedzie wiencej psow w schroniskach

#4 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 19:02

Według mnie to paranoja że nawet z w mieście trzeba płacić podatek za psa Tragedia. A jak ktos nie ma na to pieniędzy? To co? Ja nie mogę jakie chore prawo.

#5 Guest_vvvv

Guest_vvvv
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:18

i bardzo dobrze też mam psa ale chcę aby wszyscy płacili podatek bo to kropla w morzu a zapłacić firmom trzeba aby odchody z chodników pozbierali .Niestety kultura Polsce także o psach kłania się ;udzion .

#6 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14680 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:22

Według mnie to paranoja że nawet z w mieście trzeba płacić podatek za psa Tragedia. A jak ktos nie ma na to pieniędzy? To co? Ja nie mogę jakie chore prawo.

Jak kto nie ma pieniędzy to i na psa posiadanie nie ma....wyżywienie, szczepienia, witaminy to wszystko kosztuje, wiec trudno argumentować, że tylko na podatek brakuje.

Ale ja uważam, że jeśli ktoś ma ogród, domek to nie powinien płacić podatku, pies jest do "pilnowania obejścia" jedynie ludzie zamieszkujący ze swoimi pupilami w bloku powinni płacić, bo ktoś te odchody psie powinien sprzątać i za to mu się płaci, niestety właściciele tego nie robią, albo bardzo sporadycznie.

#7 Guest_cxxxxxxxxxxxxxxxx

Guest_cxxxxxxxxxxxxxxxx
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:22

PODATEK - obowiązkowo i na wsi i w miastach / w miastach jeszcze te groźne i duże / nie mylić z przewodnikami / wszystkie kaganiec i smycz blisko a nie ,ze łażą po kwiatach ,po trawnikach pod balkonami się załatwiają a słońce zaświeci to smród i much -och ! mamy dwa psy i trzeba płacić ,sprzątac i nie wpuszczać psów tam gdzie dzieci albo dużo ludzi - może akurat ktoś ma uczulenie na psa albo się go po prostu boi -szczególnie tych dużych ,groźnych .Proszę pilnowac pociech swoich ,sprzątac po nich / a jeśli nei chcecie to pod swój balkon czy okno prosze iść z nim / płacić też bo wtedy okaze sie jak prawdziwa i wielka jest miłość wasza .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych