Skocz do zawartości

Zdjęcie

Notariusz przechowa twoje pieniądze

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671587 postów

Napisano 15 luty 2017 - 12:30

Czy mogę oddać notariuszowi na przechowanie pieniądze, ważne dokumenty, albo inne wartościowe przedmioty, niejako w depozyt? Jakie są warunki przechowania i czy jest to płatna usługa?

Powrót do artykułu: Notariusz przechowa twoje pieniądze

#2 Guest_Gonak

Guest_Gonak
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 12:30

Nie tylko pieniądze. Mój notariusz Cejrowska z Tczewa przechowuje z kolei moje papiery wartościowe. Jest to bezpieczne, nie drogie. Z reguły korzystam z usług Pani Cejrowskiej jeśli potrzebuje notariusza odnośnie firmy. Zawsze można jej zaufać i uzyskać odpowiednich porad co robić w jakiej sytuacji.

#3 Guest_Kevin

Guest_Kevin
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 10:09

Możesz jeśli prowadzi takie usługi. Nie wiem czy każdy to robi czy nie,ale u mnie w mieście - w Tczewie, na pewno mój notariusz. Ja oddałem na przechowanie notariuszowi Cejrowskiej trochę pieniędzy i papiery wartościowe. Wiem, że tam są bezpieczne.

#4 Guest_RoleckiT

Guest_RoleckiT
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 15:12

Tak, ja też przechowuję papiery u notariusza, tak jest bezpieczniej według mnie. Jakby ktoś szukał w Szczecinie to zdecydowanie porządna kancelaria ro ta  pani Doroty Szuman-Krzych. Od dawna z nimi współpracuję. 

#5 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 28 maj 2017 - 20:23

My tak samo, przechowujemy dokumenty u notariusza,  w łódzkiej kancelarii J. Skoneczny i D. J. Kaszyński http://www.notariuszwlodzi.com.pl/ Bardzo solidna, kancelaria, profesjonalnie podchodzą do współpracy, są godni zaufania.

#6 Jacekcom

Jacekcom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 09:19

Nie wiem, skąd pochodzisz i gdzie dokładnie poszukiwał/poszukiwała byś takiej usługi, ale ja od siebie polecę Kancelarię Prawniczą Paulina Linniczenko Szczecin. Oferuje przechowanie pieniędzy bez większych problemów - w dodatku w złotówkach i euro (dwa osobne rachunki). Dodatkowo jest bardzo dyspozycyjna, więc jakby trzeba było poza godzinami pracy (po 17), to zawsze można umówić się telefonem/mailem. Poza tym do samego biura jest bardzo ładny dojazd - samo centrum, przy dawnym kinie "Kosmos" jak ktoś kojarzy - więc nie ma problemów z marnowaniem czasu

#7 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 12:10

Możesz jeśli prowadzi takie usługi. Nie wiem czy każdy to robi czy nie,ale u mnie w mieście - w Tczewie, na pewno mój notariusz. Ja oddałem na przechowanie notariuszowi Cejrowskiej trochę pieniędzy i papiery wartościowe. Wiem, że tam są bezpieczne.

Też polecam te usługi u tej Pani notariusz.

#8 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:18

Tak, godny zaufania notariusz to podstawa. U nas  z kolei sprawdza się kancelaria pani Jolanty Klauzińskiej z Nysy  http://notariusznysa.pl Pani notariusz jest profesjonalna, skrupulatna, wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Solidna firma.

#9 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 16 maj 2018 - 15:16

My także korzystamy z przechowywania dokumentów, konkretnie przechowujemy  w kancelarii notarialnej w Zgierzu http://www.jeziorscy.com.pl/ Są zdecydowanie warci zaufania i powierzenia im swoich spraw. Sumienni i  fachowi i nie przesadzaja z opłatami.

#10 Guest_dario

Guest_dario
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 13:59

Tak, ja też przechowuję dokumenty u notariusza. W kancelarii pani Anny Karczewskiej z Krakowa. Bardzo dobra, solidna kancelaria. Już od kilku lat korzystam z jej usług i jak dotąd w 100% sprawdza się.

#11 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:25

Ja podobnie, też przechowuję dokumenty u notariusza, u pana Łukasza Chwiałkowskiego z Łaziennej z Torunia http://notariuszchwialkowski.pl/  Ta kancelaria wielokrotnie się u mnie sprawdziła,  bardzo sobie ją chwalę.

#12 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:16

Co do notariusza to sprawdzona kancelaria to ta  Ireny Antkowiak http://www.notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Bardzo dobra, fachowa i uprzejma pani notariusz i do tego taksę ma zupełnie normalną. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm.

#13 Guest_renatta

Guest_renatta
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 20:03

Miałam okazję ostatnio skorzystać z usług notariusz Cejrowskiej z Tczewa. Udało się szybko i sprawnie sporządzić ważny dla mnie akt.

#14 Guest_mmmateusz

Guest_mmmateusz
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 13:50

Sprawdźcie sobie tego notariusza, ja mam o nim jak najlepsze zdanie: pan Mariusz Cebulski notariuszcebulski.pl  z Gliwic. Ma dobre podejście do klienta i ogółem zawsze u niego wszystko załatwia się sprawnie.

#15 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:46

Notariuszu może Ci pomóc jeśli chcesz:
dokonać sprzedaży lub kupna nieruchomości, działki, gruntu,
darować komuś nieruchomość,
przekazać prawo użytkowania wieczystego,
spisać testament,
udzielić pełnomocnictwa.
W zasadzie każda umowa jeśli ma być ważna prawnie powinna być podpisana przy notariuszu. Dzięki temu bardzo trudno będzie ją podważyć.
Jeśli ktoś jest ze Śląskiego, mogę polecić bardzo dobrą kancelarię prawną w Zabrzu:
http://zabrze-notariusz.pl/
Dwa razy korzystałam z usług pani notariusz Anny Kleszczewskiej. Zawsze bardzo sprawnie oraz szybko.

#16 Guest_Go

Guest_Go
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:50

Spadaj z nieudacznikiem, TAK nieudacznik, jeśli tu musi szukać klientów przy pomocy durnej reklamy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych