Skocz do zawartości

Zdjęcie

Notariusz przechowa twoje pieniądze

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671142 postów

Napisano 15 luty 2017 - 12:30

Czy mogę oddać notariuszowi na przechowanie pieniądze, ważne dokumenty, albo inne wartościowe przedmioty, niejako w depozyt? Jakie są warunki przechowania i czy jest to płatna usługa?

Powrót do artykułu: Notariusz przechowa twoje pieniądze

#2 Guest_Gonak

Guest_Gonak
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 12:30

Nie tylko pieniądze. Mój notariusz Cejrowska z Tczewa przechowuje z kolei moje papiery wartościowe. Jest to bezpieczne, nie drogie. Z reguły korzystam z usług Pani Cejrowskiej jeśli potrzebuje notariusza odnośnie firmy. Zawsze można jej zaufać i uzyskać odpowiednich porad co robić w jakiej sytuacji.

#3 Guest_Kevin

Guest_Kevin
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 10:09

Możesz jeśli prowadzi takie usługi. Nie wiem czy każdy to robi czy nie,ale u mnie w mieście - w Tczewie, na pewno mój notariusz. Ja oddałem na przechowanie notariuszowi Cejrowskiej trochę pieniędzy i papiery wartościowe. Wiem, że tam są bezpieczne.

#4 Guest_RoleckiT

Guest_RoleckiT
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 15:12

Tak, ja też przechowuję papiery u notariusza, tak jest bezpieczniej według mnie. Jakby ktoś szukał w Szczecinie to zdecydowanie porządna kancelaria ro ta  pani Doroty Szuman-Krzych. Od dawna z nimi współpracuję. 

#5 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 28 maj 2017 - 20:23

My tak samo, przechowujemy dokumenty u notariusza,  w łódzkiej kancelarii J. Skoneczny i D. J. Kaszyński http://www.notariuszwlodzi.com.pl/ Bardzo solidna, kancelaria, profesjonalnie podchodzą do współpracy, są godni zaufania.

#6 Jacekcom

Jacekcom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 09:19

Nie wiem, skąd pochodzisz i gdzie dokładnie poszukiwał/poszukiwała byś takiej usługi, ale ja od siebie polecę Kancelarię Prawniczą Paulina Linniczenko Szczecin. Oferuje przechowanie pieniędzy bez większych problemów - w dodatku w złotówkach i euro (dwa osobne rachunki). Dodatkowo jest bardzo dyspozycyjna, więc jakby trzeba było poza godzinami pracy (po 17), to zawsze można umówić się telefonem/mailem. Poza tym do samego biura jest bardzo ładny dojazd - samo centrum, przy dawnym kinie "Kosmos" jak ktoś kojarzy - więc nie ma problemów z marnowaniem czasu

#7 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 12:10

Możesz jeśli prowadzi takie usługi. Nie wiem czy każdy to robi czy nie,ale u mnie w mieście - w Tczewie, na pewno mój notariusz. Ja oddałem na przechowanie notariuszowi Cejrowskiej trochę pieniędzy i papiery wartościowe. Wiem, że tam są bezpieczne.

Też polecam te usługi u tej Pani notariusz.

#8 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:18

Tak, godny zaufania notariusz to podstawa. U nas  z kolei sprawdza się kancelaria pani Jolanty Klauzińskiej z Nysy  http://notariusznysa.pl Pani notariusz jest profesjonalna, skrupulatna, wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Solidna firma.

#9 PaveloS

PaveloS

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 maj 2018 - 15:16

My także korzystamy z przechowywania dokumentów, konkretnie przechowujemy  w kancelarii notarialnej w Zgierzu http://www.jeziorscy.com.pl/ Są zdecydowanie warci zaufania i powierzenia im swoich spraw. Sumienni i  fachowi i nie przesadzaja z opłatami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych