Skocz do zawartości

Zdjęcie

Inwestycja w wizerunek firmy

wizerunek reklama marketing wizerunek firmy

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:36

Z pewnością inwestycja w wizerunek jest niezwykle ważna. Nie ograniczałbym się jednak wyłącznie do niego. Trzeba jakoś poinformować naszych potencjalnych klientów o tym, że w ogóle istniejemy. Świetną formą reklamy są linki sponsorowane. Tworzeniem kampanii z ich udziałem zajmuje się http://adwordsgroup....i-sponsorowane/ i radzi sobie z tym naprawdę nieźle!

#22 Pantalonek

Pantalonek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaKrk

Napisano 11 maj 2018 - 08:44

Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach otworzyć firmę,dla której nie przewidujemy żadnej inwestycji w jej wizerunek. Sprzedaję skarpety i chociaż zaczynałam od allegro, wiedziałam, że muszę zadbać o to, jak klienci będą patrzeć na moje "produkty". Fakt, że trochę mnie kosztowała strona internetowa, ale social media mam opanowane i samodzielnie nimi zarządzam. Generalnie, starałam się wszystko dobrze zaplanować tak, aby wszystko było spójne. Obecnie postanowiłam dodatkowo zainwestować w reklamę w postaci opakowań dla skarpet, w które je będę pakować. Dobry producent toreb reklamowych to w takim wypadku podstawa, bo inwestuję w własne torby o moim unikalnym projekcie. Zdecydowałam się na to bo klient bierze ze sobą wtedy nie tylko moje produkty, ale też moją reklamę i mam pewność, że wykorzysta ją więcej niż tylko jeden raz. Zdecydowałam się na współpracę z Ecosac, bo z Krakowa mam stosunkowo blisko do Katowic - jak ktoś chce może sobie wygooglować tę firmę. Jeśli chodzi o marketing w sieci to samodzielnie zajmuję się "linkowaniem sponsorowanym" moich skarpetek  :P

#23 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 25 maj 2018 - 08:52

Wizerunek firmy buduje się nie tylko poprzez kolorowe loga i slogany reklamowe, ale głównie przez jakość usług jaką wykonujesz, kontakt z klientem czy poprzez zadowolenie pracowników. To jak prezentują się twoi pracownicy w rozmowie z klientem jest również bardzo ważne, tak samo jak siedziba firmy. Jeżeli szukałbyś lokalu, który będzie nowoczesny, świetnie wyposażony oraz elegancki, to polecam ci wyszukiwarkę - http://www.officemap...t/?city=wroclaw dzięki niej możesz znaleźć rewelacyjne oferty na wynajem powierzchni biurowych w całej Polsce.

#24 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 11:03

Moim zdaniem nowoczesne firmy powinny inwestować w takie systemy jak http://pirxon.com/pl...umentedreality/ AR, czyli rozszerzona rzeczywistość, to nowoczesna technologia, łącząca w sobie świat wirtualny i rzeczywisty. Największe koncerny już implementują okulary AR w swoich środowiskach firmowych, dołącz do globalnych potentatów. Według international Data Corporation VR i AR będą gigantami w branży nowych technologii i w przemyśle. W okresie 2015 – 2020 zanotują skumulowany roczny wzrost na poziomie 181%. Finalnie będzie to oznaczało dochód w wysokości 162 mld USD. A liczba użytkowników, według prognoz, będzie wzrastać średnio o 35% każdego roku przez najbliższe 5 lat.

#25 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 17:25

Nie można zakładać firmy, nie mając na uwadze tego, żeby jakoś wypromować swój wizerunek. Jeżeli nie masz dobrych opinii i w ogóle nie przykładasz się do tego, by Twoja firma wyglądała przynajmniej w miarę na tym samym poziomie co konkurencja, to na pewno Twój biznes upadnie. Koniecznie potrzebna jest świetna strona internetowa. Teraz ludzie siedzą głównie w domach, przy telefonach lub komputerach. Także możesz skontaktować się np. z firmą Coolbrand, żeby stworzyli Ci fajną i zachęcającą stronę. No i też zainwestuj w pozycjonowanie stron.

#26 pozycer

pozycer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wczoraj, 02:40

Promowanie wizerunku może odbywać się na wielu poziomach. Mowa tu oczywiście nie tylko o tym wizerunku lokalnym, ale także internetowym. Dużą jego częścią jest częste pojawianie się w odpowiednio dopasowanych wynikach wyszukiwania. W zależności od tego z której platformy sklepowej korzystam, ogromną pomocą w całym procesie może okazać się na przykład iai pozycjonowanie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wizerunek, reklama, marketing, wizerunek firmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy