Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgowość 3.0, czyli w czym pomaga OCR faktur

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196938 postów

Napisano 10 luty 2017 - 09:33

Elektroniczne faktury są dziś standardem, który na stałe zagościł w naszych firmach. Jednakże wysyłanie faktur w plikach PDF niczego nie uprości, jeżeli nadal będziemy zmuszeni do ich drukowania i ręcznego wprowadzania do systemu księgowego. Z pomocą przychodzą dedykowane dla księgowości aplikacje, które w oparciu o mechanizm OCR odczytują dane zarówno z papierowych, jak i elektronicznych faktur. Jakie rozwiązania mają dziś w swoich laptopach nowocześni księgowi? Które rynkowe nowości są godne uwagi?

Powrót do artykułu: Księgowość 3.0, czyli w czym pomaga OCR faktur

#2 Guest_izabela68

Guest_izabela68
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 09:33

Jestem księgową w małej firmie i pracuję na Symfonii 2.0. Jest prosta w obsłudze, nie miałam sytuacji, żeby coś się zawiesiło lub wykasowało. Generowanie wszelkich dokumentów i jednolitych plików kontrolnych również jest bardzo proste, nie jestem asem komputerowym, bo mam już swoje lata, ale obsługę opanowałam sama i to dosyć szybko.

#3 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 20:12

Od października nasz dział księgowości wspomaga program Invoice Digitizer. Muszę przyznać, że praca postępuje szybciej i przy wprowadzaniu nie natknęłam się na żaden błędnie wprowadzony dokument. Teraz od razu widać kto przetrzymuje fakturę i można ścieżkę akceptacji dokumentu znacznie przyspieszyć. Dodatkowo fakturę tę można szybko wyszukać i mieć do niej dostęp online w każdej chwili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy