Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzone metody na zmarszczki

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ula13

ula13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 14:23

Zgadzam sie nalezy korzystac z konsultacji w sprawdzonych miejscach https://www.tourmedi...m-hialuronowym/

Umówić się na konsultacje i lekarz zdecyduje czy akurat ta metoda na usuniecie zmarszczek jest dla danej osoby najbardziej korzystna. Ja o kwasie hialuronowym słyszałam tylko dobre opinie.

#22 dago1990

dago1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:24

A ja uważam, że trzeba się pogodzić ze zmarszczami i starzeć z godnością. 

Mój blog modowy: http://blaskczarstyl.pl/

#23 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 13:22

Coś w tym jest ale sama nie wiem jakie będzie moje podejście kiedy się pojawią ;)

#24 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 01:48

Jest coraz więcej metod, na zmniejszenie zmarszczek nie tylko tych mimicznych. :) bardzo fajne zabiegi maja oni www.lekarze-kolber.pl, sama nawet się pokusiłam na pare i miło się zaskoczyłam. :)

#25 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 16:08

Zmarszczki to jeszcze nie tragedia.

#26 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 15:48

Mnie na zmarszczki bardzo dobrze robi botoks :) Zdecydowanie polecam - efekty są fajne, a jeśli się trafi do dobrego lekarza, jak ja, to można mieć pewność, że będzie się po zabiegu wyglądać nie tylko młodziej, ale i naturalnie. Niestety botox jest trochę zmitologizowany, warto go odczarować, bo to naprawdę super sprawa :) Sporo merytorycznej wiedzy na ten temat znajdziecie na stronie http://www.klinikasfera.pl/botox

#27 annajaszczak

annajaszczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:04

Najważniejsze to dobrze czuć się we własnej skórze. Moja siostra ostatnio robiła sobie profesjonalny peeling i jest zachwycona efektami

#28 wacława

wacława

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 18:41

na pewno nie ma co się bawić w jakieś domowe sposoby zwalczania zmarszczek, czy od razu pchanie się do chirurga. Ja moich cieni pozbyłam się stosując krem Remescar, który nie ma sobie równych jeśli chodzi o zwalczanie zmarszczek wokół oczu.

#29 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:13

Jeśli chodzi o botox Warszawa, to miejsc jest wiele, ale na pewno warto korzystać ze sprawdzonych. Osobiście polecam Klinikę Sfera, ja tam wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona z efektu :) 

#30 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 05 luty 2018 - 07:39

Kremy mogą dobrze nawilżać skórę ale jeśli już zmarszczki się u Was pojawiły to nie ma opcji usunięcia ich w taki sposob. Powstają one na poziomie skóry właściwej, a nieestety kremy nie mają do niej wstępu…. Dlatego też nie będą miały takiego dobrego działania.

Polecam poczytać sobie natomiast o zabiegu osoczem bogatopływkowym:
http://www.medi-tour...toplytkowe.html

Jest to tak zwany wampirzy lifting. I wbrew pozorom wiele z nas byłoby w stanie sobie na niego pozwolić. Jego działanie jest już bardzo dobre.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#31 marika67

marika67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2018 - 22:11

Słyszałam pochlebne opinie na temat Beautymedica Medycyna estetyczna Warszawa

Myślałam o botoxie, ale jestem otwarta również na inne zabiegi, może ktoś coś poradzi?

#32 barbetka

barbetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 luty 2018 - 21:00

Mnie na zmarszczki bardzo dobrze robi botoks :) Zdecydowanie polecam - efekty są fajne, a jeśli się trafi do dobrego lekarza, jak ja, to można mieć pewność, że będzie się po zabiegu wyglądać nie tylko młodziej, ale i naturalnie. Niestety botox jest trochę zmitologizowany, warto go odczarować, bo to naprawdę super sprawa :) Sporo merytorycznej wiedzy na ten temat znajdziecie na stronie http://www.klinikasfera.pl/botox

Dokładnie, botoks to broń w walce ze zmarszczkami.Grunt tutaj to dobry lekarz, który umiejętnie ten preparat zaaplikuje - wówczas można mieć pewność, że efekt będzie piękny :) 

#33 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:54

A stosował ktos richevon na zmarszczki???

Ma jakies doswiadczenia? Bo juz tyle razy sie natknelam na opinie o tym kremie ze dobry ze naturalny a nie wiem czy to nie jest sciema ;)

#34 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 16:01

Można też wypróbować zabieg "wampirzy lifting", on również daje wspaniałe efekty, świetnie regeneruje skórę :) Klinika Sfera ma go m.in. w swojej ofercie. 

#35 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 06 maj 2018 - 16:52

Już od ładnych kilku lat borykam się z problemem zmarszczek, jednak od pewnego czasu zaczęłam korzystać z zabiegów kosmetycznych, które dają wyraźne efekty już po pierwszym zabiegu, znalazłam fajną klinikę z Rzeszowa http://www.dentalstu...yna-estetyczna/w której mają dobre ceny, a przy tym są dokładni. 

#36 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 13:57

Można też wypróbować zabieg "wampirzy lifting", on również daje wspaniałe efekty, świetnie regeneruje skórę :) Klinika Sfera ma go m.in. w swojej ofercie. 

Nazwa może mało zachęcająca, ale czytałam o tym zabiegu i faktycznie robi wrażenie, jak działa i jakie daje efekty :) 

#37 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 09:38

Jak szukasz dobrych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na zmarszczki to sprawdź tutaj http://budzicz.pl/peelingi/

#38 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 12:58

Z pewnością dobrze sprawdza się botox, ale sam zabieg to najtańszych nie należy. Poczytaj na czym polega takie usuwanie zmarszczek na wroclaw-dentysta.com.pl

#39 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:20

Chyba najlepsze jakieś zabiegi medycyny estetycznej.

#40 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 12:38

u mnie najlepiej sprawdzają się zabiegi z zakresu medycyny etsteycznej. Chodzę regularnie do wrocławskiego salonu COCO-TIME na mezoterapię igłową. Takie zabiegi świetnie wpływają na odnowę komórek a przez to zmarszczki są skutecznie redukowane. co ważne, pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy