Skocz do zawartości

MK2017 - Księguj ZUS

ZUS MK2017 DW Księgowanie PKPiR

wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_MK2017

Guest_MK2017
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 15:09

Witam, 

Od kilku lat prowadzę działalność gospodarczą jako przedsiębiorca. Do tej pory rozliczały mnie biura rachunkowe, w tym roku postanowiłem robić to samodzielnie, z pomocą MK.

Wprowadziłem dane firmy, adres, dane płatnika ZUS tak jak figurują na platformie PUE/ w Płatniku od Asseco. Firma nie posiada wspólników, posiadam 100% udziałów.

Na starcie pojawiła się bariera, nie jestem w stanie księgować ZUSowskich składek z poziomu menu (lewa turkusowa pionowa belka) Ustawienia/Dane właściciela, ZUS i ubezpieczenia zdrowotne/ Edycja danych właściciela w zakładce ZUS i ubezpieczenia...(2ga od lewej, jak wspominałem nie deklarowałem wspólników).

Wykonuje operację Księguj ZUS (F6) z opcją utworzenia Dokumentu Wewnętrznego który będzie podpięty pod PKPiR.

W odpowiedzi dostaje 2 razy komunikat "Nie odnaleziono odpowiednich danych dla wspólnika". 

Rozumiem, iż w tym przypadku jestem jedynym wspólnikiem i chodzi o moje własne dane, pewnie dwa pola zostały sprawdzone jako błędne, niestety nie jestem w stanie uzyskać informacji o które pola dokładnie chodzi.

Chętnie przyjmę sugestie wink.png (inne niż wprowadzenie wspólnika i ustalenie na nim 100% udziałów, ten pomysł w niczym nie pomaga a tylko komplikuje sprawę).

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZUS, MK2017, DW, Księgowanie, PKPiR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych