Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenia na życie - opłata likwidacyjna

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197532 postów

Napisano 08 luty 2017 - 00:05

Opłata likwidacyjna ww ubezpieczeniach na życie wynosi często od kilkudziesięciu do nawet 100% zainwestowanego kapitału. Z tego powodu kwestii tzw. opłat likwidacyjnych w polisolokatach uważnie przyjrzał się Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Powrót do artykułu: Ubezpieczenia na życie - opłata likwidacyjna

#2 Guest_Felicja

Guest_Felicja
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 00:05

Moja znajoma dała się namówić na Polislokate. Kiedy zorientowała się, że na tym traci postanowiła zlikwidować konto. Okazało się, że kwota jaką ma do zapłacenia z powodu rozwiązania umowy jest prawie równomierna co do oszczędności, które zgromadziła. Postanowiła, że skorzysta z pomocy prawnej, którą zapewniła jej Kancelaria Primus, która zajęła się sprawą, dzięki czemu sprawa została wygrana, a pieniądze zwrócone.

#3 kulekai333

kulekai333

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 luty 2017 - 13:45

Kancelaria prawna z  Krakowa pomoże Ci odzyskać pieniądze które zamiast być Twoim zabezpieczeniem na przyszłość zostały zmarnowane na wynagrodzenia dla pośredników czy towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej może je odzyskać!!!

Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica.

Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem 

https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2

#4 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 16 luty 2017 - 12:53

Oj, słyszałam na ten temat. Trzeba bardzo uważać i czytać dobrze umowy, tutaj przykład: http://kancelariainvictus.pl/open-life/ Niestety są różne przypadki, faktycznie te opłaty likwidacyjne są ogromne ;( Uważajcie!

#5 saszka

saszka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 luty 2017 - 06:33

Ja też niestety zaliczam się do grona oszukanych. Postanowiłam jednak wziąć sprawy w swoje ręce i działać, w końcu to nasze ciężko zarobione pieniądze. Znajoma skontaktowała mnie z Kancelarią Prawną Invictus. To dzięki nim sprawa ruszyła do przodu i pewnie niebawem odzyskam swoje środki. Moją sprawę prowadziła Pani Ewelina Pruszyńska ewelina.pruszynska@kancelariainvictus.pl tel: 531 399 855. Polecam

#6 Guest_Reliance

Guest_Reliance
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:42

Polisolokaty czyli polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Jesteś klientem, który wciąż walczy oszczędności życia- mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! Należysz do osób, która podpisała umowę ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, w jednych przykładowo wymienionych Towarzystw Ubezpieczeniowych np. Axa, Aegon,Generali, Skandia Open Life, PKO/Nordea, to najprawdopodobniej Towarzystwo przejęło całość lub część wpłaconego kapitału na rzecz opłaty likwidacyjnej, opłaty za wykup, opłaty dystrybucyjnej lub warunkowej. Jeśli nie rozwiązałeś jeszcze takiej umowy, bądź spokojny, pomożemy Ci przejść przez ten etap i odzyskać Twoje zainwestowane pieniądze.
Skorzystaj z darmowej pomocy,
12 347 07 28
biuro@reliance24.pl

#7 Guest_Reliance

Guest_Reliance
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 11:42

Polisolokaty czyli polisy z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Jesteś klientem, który wciąż walczy oszczędności życia- mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! Należysz do osób, która podpisała umowę ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, w jednych przykładowo wymienionych Towarzystw Ubezpieczeniowych np. Axa, Aegon,Generali, Skandia Open Life, PKO/Nordea, to najprawdopodobniej Towarzystwo przejęło całość lub część wpłaconego kapitału na rzecz opłaty likwidacyjnej, opłaty za wykup, opłaty dystrybucyjnej lub warunkowej. Jeśli nie rozwiązałeś jeszcze takiej umowy, bądź spokojny, pomożemy Ci przejść przez ten etap i odzyskać Twoje zainwestowane pieniądze.
Skorzystaj z darmowej pomocy,
12 347 07 28
biuro@reliance24.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych