Skocz do zawartości

Dobre biuro rachunkowe Kraków

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MArek33

Guest_MArek33
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 13:21

Cześć, witajcie. Jeszcze nigdy z internetach nie pytałem o opinię ale spróbuję. Co myślicie o biurach rachunkowych w kontekście małej firmy. Z czyich usług korzystacie, jakie macie doświadczenia? Najbardziej by mi zależało żeby taka księgowość była realizowana przez jakąś krakowską firmę.

#2 Guest_KUba33

Guest_KUba33
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:40

Polecałbym bym biuro z os Złotej Jesieni w Krakowie. Najlepiej do nich sobie przedzwonić, na stronie gut-rachunkowosc.pl jest kontakt. Miła obsługa, uczciwe podejście, wszystko na bieżąco tłumaczą. Ja im chyba ze 100 pytań zadałem przed podpisaniem umowy i na wszystkie mi facet szczegółowo i uczciwie odpowiedział.

#3 Finanse

Finanse

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2017 - 20:15

Polecam biuro rachunkowe Finanse

Miła i fachowa obsługa, rzetelnie i w przystępnej cenie.

Kontakt 600290927

biuro-finanse.pl

#4 Guest_Bogusia

Guest_Bogusia
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 21:27

Ja mam jdg. Porównywałam różne oferty, trochę sama próbowałam rozliczać. Ostatecznie wybrałam abonament Tax Care, a załatwiałam na Urzędniczej. Z tego co wiem, nie jest to jedyne ich biuro w Krk, możesz spokojnie sprawdzić na ich stronie.

#5 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 15:37

Polecam Art Consulting, ul Pilotów 29, Tel 602 11 20 38. Pełen profesjonalizm.

#6 heatmor

heatmor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 13:59

Dzięki wielkie za porady :)

Nie daj się omamić!

#7 Guest_adinn

Guest_adinn
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:24

Jest tych biur jak mrówek teraz. Ja swoje sprawy przekazałem już dość dawno firmie z serwisu gut-rachunkowosc.pl. Oferta jest wszechstronna, dopasowana pod mój biznes. Jeśli trzeba się skontaktować o najbardziej – dziwnej porze, to są dyspozycyjni. Kilka razy też się przekonałem już, że potrafią reagować natychmiast w pilnych tematach, za co szczególne brawa i dzięki.

#8 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 15:54

Cześć, witajcie. Jeszcze nigdy z internetach nie pytałem o opinię ale spróbuję. Co myślicie o biurach rachunkowych w kontekście małej firmy. Z czyich usług korzystacie, jakie macie doświadczenia? Najbardziej by mi zależało żeby taka księgowość była realizowana przez jakąś krakowską firmę.

Jeśli mała firma, to może pomyśl o samodzielnym działaniu w tej kwestii? Wiele programów udostępnia swoje tutoriale, wersje demo itp (np. RESET2). Być może przypadnie Ci do gustu. 

#9 anias27

anias27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 08:46

Ja od 11 lat niezmiennie korzystam z tego samego biura i nie zamieniłabym na żadne inne, wysoki poziom, duże zaangażowanie, warto poczytać opinie jak ktoś się waha. Super lokalizacja koło dworku zwłaszcza dla ludzi z Prądnika Białego czy z Krowodrza .Bardzo polecam http://prymkrakow.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy