Skocz do zawartości

Zdjęcie

Torby reklamowe

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 03 luty 2017 - 06:49

Czy ktoś może doradzić w jakiej hurtowni można zamówić w dobrej cenie torby reklamowe? 

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 03 luty 2017 - 11:55

Papierowe torby zamówisz najpewniej w drukarniach.

Jeśli jednak chcesz zamówić jako gadżety dla klientów torby bawełniane to najlepiej jest dopytać się o ceny w hurtowniach odzieży. Dobre ceny na torby ma hurtownia odzieży reflect:

http://www.reflect.p...-reklamowe.html

Przy większych zamówieniach jest najtaniej. 

#3 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 15 luty 2017 - 11:39

Jeśli chcesz się skutecznie reklamować to faktycznie takie gadżety mogą okazać się jak najbardziej przydatne. Ze swojej strony mogę dodać, że fajnie sprawdzają się też ścianki reklamowe, jeśli np. reklamujesz się gdzieś w terenie. Ścianki są różne, w zależności od potrzeb możesz skusić się np. na ścianki promocyjne czy prasowe. Mam nadzieję, że wiesz o czym mówię, o takich ściankach https://retio.pl/scianki-reklamowe

#4 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 10 czerwiec 2017 - 10:12

Tak na dobrą sprawę ciekawych ofert w tym zakresie znajdziemy na naszym rynku dziś naprawdę sporo. Nie mniej jednak moim zdaniem fajną opcją może okazać się także druk plecaków reklamowych . Z opcji takiej możemy skorzystać w drukarni Fanatycy Druku, przy czym nie mamy tutaj konieczności zamawiania od razu bardzo dużej ilości sztuk, zlecenie może bowiem obejmować w zasadzie jeden egzemplarz, a ceny w tym przypadku są bardzo przystępne. 

#5 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:58

Gadżety reklamowe dla firm, takie jak torby reklamowe, warto zamawiać u sprawdzonych dostawców. Ze słabą jakością wiąże się np. to, że może sprać się nadruk itp., a to była by raczej kiepska wizytówka firmy ;)

#6 Jakubiak58

Jakubiak58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 08:35

Czy ktoś może doradzić w jakiej hurtowni można zamówić w dobrej cenie torby reklamowe? 

Dlaczego akurat w hurtowni? Drukarnie internetowe się tym zajmują i wcale nie musi być drogo jeśli mówimy o większych nakładach. Dziesięciu nie radzę drukować - nie opłaca się strasznie. Zamawiałem ostatnio 1000 sztuk z https://diamond-druk...torby-reklamowe - nie wyszło mi to drogo. Pozdrawiam

#7 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 18:03

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, takie jako torby reklamowe właśnie, to super ofertę ma Dom Reklamy Art of Office, polecam sprawdzić :) Zamawiałam u nich parasole, długopisy, leżaki, power banki itp. itd. - zawsze super współpraca :)

#8 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:20

Lubie takie niebanalne rozwiązania na reklamę. Ja zamawiam energy drinki na Freshdrink.pl z logiem firmy , które rozdajemy na konferencjach, targach czy też maratonach. Moim zdaniem to nietypowa i skuteczna reklama firmy, która pozwala na zdobycie zainteresowania potencjalnych klientów.

#9 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:57

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, takie jako torby reklamowe właśnie, to super ofertę ma Dom Reklamy Art of Office, polecam sprawdzić :) Zamawiałam u nich parasole, długopisy, leżaki, power banki itp. itd. - zawsze super współpraca :)

Fajnie, że sięgacie po bardziej nietypowe formy promocji - nie tylko oklepane kubki, ale np. leżaki czy parasole to wg mnie super sprawa :) Na pewno dobrze jest czymś Klienta zaskoczyć, zaproponować mu coś, czego konkurencja nie oferuje itp. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy