Skocz do zawartości

pierwsze rozliczenie PIT z mężem, inne adresy zamieszkania

pit z małżonkiem ulga prorodzinna 2016 urząd skarbowy rozliczenie zeznanie roczne

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 09:47

Od połowy 2015 roku jesteśmy małżeństwem, za 2015 rok rozliczał się tylko mój mąż i korzystał z ulgi na dziecko, a nie maiłam wówczas żadnych dochodów, w 2016 r natomiast chcemy rozliczyć się razem, ja również nie mam dochodów, druga sytuacja jest taka że formalnie mamy inne adresy zamieszkania i podlegamy po inne urzędy skarbowe, co mamy zrobić, gdzie i co na jakim druku mamy zgłosić? czy w ogóle możemy rozliczyć się razem? w 2015 roku mąż uzyskał zwrot podatku na swoje konto, czy gdybyśmy jednak rozliczali się razem można zmienić numer konta na mój, jak to zrobić?

liczę bardzo na pomoc, nie wiem gdzie szukac, a na infolinię dodzwonić się graniczy z cudem

z góry dziękuje za wszelką pomoc

#2 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3674 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 01 luty 2017 - 10:15

http://poradnik.wfir...sy-zamieszkania

#3 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 10:16

Spróbuj skontaktować się z kancelaeiarachunkowa.com.pl . Rozliczam tam swoje PITy, pracują tez zdalnie więc powinni odpowiedziec Ci na pytania i pomóc. Kiedy ja mam jakiś problem to dzwonię lub piszę i odpowiadają  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pit, z małżonkiem, ulga prorodzinna, 2016, urząd skarbowy, rozliczenie, zeznanie roczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy