Skocz do zawartości

Zdjęcie

Optyk – pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:34

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma kłopoty z oczami, nawet idąc ulicą widać jak wiele osób chodzi w okularach i to nie tylko osoby starsze ale coraz więcej młodych ludzi. Coraz więcej też czasu poświęcamy siedzeniu przed komputerem. U jednych wynika to z konieczności – wykonywanej pracy, u innych – dzieci, młodzieży ten czas to surfowanie po Internecie czy granie w gry. Nie zdając sobie sprawy pewnego dnia zauważamy konieczność wizyty u okulisty a ta niejednokrotnie prowadzi do kolejnej wizyty, tym razem u optyka.

Powrót do artykułu: Optyk – pomysł

#2 Guest_Optyczny

Guest_Optyczny
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:34

Łatwo to wygląda na papierze. Prowadzę gabinet od 20 lat, biznes rodzinny. Sprżet z najwyzszej półki, z Poland optical, zaufanie, w miaręstali klienci.Ale łatwo nie jest, to ciężka praca. Tylko pytanie co nasz kochany rząd teraz znowu wymysli.

#3 Raksam

Raksam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 09:10

Dobry optyk jest zawsze mile widziany. Często mam problem z doborem właściwych oprawek, które dodatkowo byłyby trwałe i odpowiadały mi wizualnie. Najlepszą ofertą jaką do tej pory znalazłam pod adresem persol oprawki poznań.

#4 Guest_karolinna77

Guest_karolinna77
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 23:32

Dla dzieciaków dobry optyk i najładniejsze oprawki w Łodzi mają w Okooko przy Próchnika, od dawna znamy ten salon i właśnie tam chodzimy. Na plus tez to, że mają badania na NFZ. Do tego miła obsługa, cierpliwa i z dobrym podejściem do maluchów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy