Skocz do zawartości

biuro rachunkowe gdańsk

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lippy

Guest_lippy
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 15:25

ktoś mógłby mi wskazać coś sprawdzonego? ale bez zbędnych spamów proszę smile.png

#2 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:46

ktoś mógłby mi wskazać coś sprawdzonego? ale bez zbędnych spamów proszę smile.png

A pytałaś/eś znajomych przedsiębiorców? IMO to jest b. dobre źródło informacji, bo jeśli są zadowoleni, to znaczy, że warto się takim biurem zainteresować. No i warto też podpytać o wykorzystywane oprogramowanie - w tej materii sporo dobrego piszą o programach RESET2 z Wrocławia. 

#3 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:55

Ja mam księgowość i od niedawna prawne abo light w Tax Care i nie narzekam sobie. Sprawnie, niedrogo mogę polecić.

#4 Guest_porezo

Guest_porezo
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 12:29

Jak Gdańsk to biuro pana Godlewskiego w starterze, jeśli na przymorze nie za daleko. Mi bardzo pomógł.

#5 Guest_anonymau5

Guest_anonymau5
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 08:48

Jak Gdańsk to biuro pana Godlewskiego w starterze, jeśli na przymorze nie za daleko. Mi bardzo pomógł.

Też podpisałem umowę z tym biurem. Bardzo profesjonalne podejście

#6 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 21:54

Jestem z okolic Gdańska, a księgowość prowadzi mi wspomniany Tax Care, konkretnie z Grunwaldzkiej. Bez problemów, od roku, więc też mogę polecić.

#7 blaacktree6

blaacktree6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2017 - 18:38

Ja także od dobrych kilku miesięcy korzystam z usług Tax Care i jak na razie jestem bardzo zadowolona ;)

#8 Dioma

Dioma

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 luty 2017 - 15:11

Biuro ANNA: biuro-anna.pl

Współpracujemy od kilku lat i jest super. 

#9 Guest_Giewor

Guest_Giewor
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:07

Na Przymorzu w Starterze jest biuro rachunkowe MG-Finanse. Przyznam, że to niedaleko mojej pracy, a pilnie potrzebowałem księgowego. Udałem się do nich z problemem i zostałem już ponad rok. Wszystko zawsze na czas, a nawet przed i bardzo profesjonalnie.Super podejście do klienta, zawsze jest kontakt z nimi i ja na pewno nie zrezygnuje szybko ze współpracy z nimi.

#10 Guest_Jaskier

Guest_Jaskier
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 10:28

Ja również polecę to biuro rachunkowe pana Macieja Godlewskiego. Profesjonalnie i zawsze na miejscu. Podoba mi się kontakt z nimi, zarówno rady jakich dają oraz oczywiście bezproblemowe rozliczenia.Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że ktoś czegoś nie miał, nie zrobił.

#11 Choska

Choska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 13:15

Ja również polecę to biuro rachunkowe pana Macieja Godlewskiego. Profesjonalnie i zawsze na miejscu. Podoba mi się kontakt z nimi, zarówno rady jakich dają oraz oczywiście bezproblemowe rozliczenia.Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że ktoś czegoś nie miał, nie zrobił.

POPIERAM, MIŁA,RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA KLIENTA; WSZYSTKO NA CZAS I TAK JAK POWINNO BYĆ. POLECAM SERDECZNIE.

#12 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:22

Znajomi polecieli mi Biuro Rachunkowe P. Macieja Godlewskiego w Gdańsku, więc teraz ja mogę podzielić się jego opinią. Zachęciła mnie oferta usług księgowych w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania deklaracji, zeznań, umów oraz obsługa kadr i płac. Przyznam, że do wcześniejszego biura byłam bardzo przywiązana, wiedziałam na co mogę liczyć. Teraz nie wyobrażam sobie nie być klientem MG-Finanse. Cały zespół zapewnia bardzo wysoką jakość usług. Wszystko jest przygotowywane na czas, wyczerpująco i profesjonalnie. Uważam, że naprawdę warto. Polecam!

#13 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 16 maj 2018 - 14:13

Ja prowadzę działalność w Gdańsku, ale korzystam z biura rachunkowego https://www.tmf-grou...accounting-tax/ które jest globalnym dostawcą usług biznesowych dla firm działających lokalnie oraz na całym świecie. Wybierając biuro rachunkowe należy zwrócić uwagę na to, jak zorganizowany jest kontakt z klientem. Duży wpływ na efektywność współpracy ma fakt, że możemy mieć bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za księgowość naszej spółki i że osoba ta posiada nie tylko dobre wykształcenie teoretyczne, ale i bogate doświadczenie w praktyce. W sektorze usług dla biznesu średnia rotacja personelu jest bardzo duża i dlatego przy wyborze biura należy dowiedzieć się w jaki sposób działa obieg dokumentacji i informacji. Poza tym ważne jest, aby zmiana osoby opiekującej się firmą była dla klienta prawie niezauważalna, a sprawy naszej spółki zostały dokładnie przekazane nowozatrudnionej osobie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy