Skocz do zawartości

biuro rachunkowe gdańsk

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_lippy

Guest_lippy
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 15:25

ktoś mógłby mi wskazać coś sprawdzonego? ale bez zbędnych spamów proszę smile.png

#2 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:46

ktoś mógłby mi wskazać coś sprawdzonego? ale bez zbędnych spamów proszę smile.png

A pytałaś/eś znajomych przedsiębiorców? IMO to jest b. dobre źródło informacji, bo jeśli są zadowoleni, to znaczy, że warto się takim biurem zainteresować. No i warto też podpytać o wykorzystywane oprogramowanie - w tej materii sporo dobrego piszą o programach RESET2 z Wrocławia. 

#3 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 20:55

Ja mam księgowość i od niedawna prawne abo light w Tax Care i nie narzekam sobie. Sprawnie, niedrogo mogę polecić.

#4 Guest_porezo

Guest_porezo
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 12:29

Jak Gdańsk to biuro pana Godlewskiego w starterze, jeśli na przymorze nie za daleko. Mi bardzo pomógł.

#5 Guest_anonymau5

Guest_anonymau5
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 08:48

Jak Gdańsk to biuro pana Godlewskiego w starterze, jeśli na przymorze nie za daleko. Mi bardzo pomógł.

Też podpisałem umowę z tym biurem. Bardzo profesjonalne podejście

#6 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 21:54

Jestem z okolic Gdańska, a księgowość prowadzi mi wspomniany Tax Care, konkretnie z Grunwaldzkiej. Bez problemów, od roku, więc też mogę polecić.

#7 blaacktree6

blaacktree6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 luty 2017 - 18:38

Ja także od dobrych kilku miesięcy korzystam z usług Tax Care i jak na razie jestem bardzo zadowolona ;)

#8 Dioma

Dioma

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 luty 2017 - 15:11

Biuro ANNA: biuro-anna.pl

Współpracujemy od kilku lat i jest super. 

#9 Guest_Giewor

Guest_Giewor
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:07

Na Przymorzu w Starterze jest biuro rachunkowe MG-Finanse. Przyznam, że to niedaleko mojej pracy, a pilnie potrzebowałem księgowego. Udałem się do nich z problemem i zostałem już ponad rok. Wszystko zawsze na czas, a nawet przed i bardzo profesjonalnie.Super podejście do klienta, zawsze jest kontakt z nimi i ja na pewno nie zrezygnuje szybko ze współpracy z nimi.

#10 Guest_Jaskier

Guest_Jaskier
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 10:28

Ja również polecę to biuro rachunkowe pana Macieja Godlewskiego. Profesjonalnie i zawsze na miejscu. Podoba mi się kontakt z nimi, zarówno rady jakich dają oraz oczywiście bezproblemowe rozliczenia.Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że ktoś czegoś nie miał, nie zrobił.

#11 Choska

Choska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 13:15

Ja również polecę to biuro rachunkowe pana Macieja Godlewskiego. Profesjonalnie i zawsze na miejscu. Podoba mi się kontakt z nimi, zarówno rady jakich dają oraz oczywiście bezproblemowe rozliczenia.Jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, że ktoś czegoś nie miał, nie zrobił.

POPIERAM, MIŁA,RZETELNA I FACHOWA OBSŁUGA KLIENTA; WSZYSTKO NA CZAS I TAK JAK POWINNO BYĆ. POLECAM SERDECZNIE.

#12 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:22

Znajomi polecieli mi Biuro Rachunkowe P. Macieja Godlewskiego w Gdańsku, więc teraz ja mogę podzielić się jego opinią. Zachęciła mnie oferta usług księgowych w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania deklaracji, zeznań, umów oraz obsługa kadr i płac. Przyznam, że do wcześniejszego biura byłam bardzo przywiązana, wiedziałam na co mogę liczyć. Teraz nie wyobrażam sobie nie być klientem MG-Finanse. Cały zespół zapewnia bardzo wysoką jakość usług. Wszystko jest przygotowywane na czas, wyczerpująco i profesjonalnie. Uważam, że naprawdę warto. Polecam!

#13 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 16 maj 2018 - 14:13

Ja prowadzę działalność w Gdańsku, ale korzystam z biura rachunkowego https://www.tmf-grou...accounting-tax/ które jest globalnym dostawcą usług biznesowych dla firm działających lokalnie oraz na całym świecie. Wybierając biuro rachunkowe należy zwrócić uwagę na to, jak zorganizowany jest kontakt z klientem. Duży wpływ na efektywność współpracy ma fakt, że możemy mieć bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za księgowość naszej spółki i że osoba ta posiada nie tylko dobre wykształcenie teoretyczne, ale i bogate doświadczenie w praktyce. W sektorze usług dla biznesu średnia rotacja personelu jest bardzo duża i dlatego przy wyborze biura należy dowiedzieć się w jaki sposób działa obieg dokumentacji i informacji. Poza tym ważne jest, aby zmiana osoby opiekującej się firmą była dla klienta prawie niezauważalna, a sprawy naszej spółki zostały dokładnie przekazane nowozatrudnionej osobie.

#14 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 08:57

Jestem bardzo zadowolony z usług Biura Rachunkowego Mg-Finanse Gdańsk. Wszystko w terminie, jakość usług bardzo wysoka. Cały zespół pracuje profesjonalnie. Polecam!
  •  

#15 Malwina88

Malwina88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 16:19

Ja od siebie mogę polecić biuro online i prowadzenie samodzielnie księgowości. Sprawdza się to idealnie zwłaszcza w przypadku małej firmy. Poza tym bardzo często od takich firm można otrzymać darmowe programy, np. program do wystawiania faktur online

#16 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 21:11

Na Przymorzu w Starterze jest biuro rachunkowe MG-Finanse. Przyznam, że to niedaleko mojej pracy, a pilnie potrzebowałem księgowego. Udałem się do nich z problemem i zostałem już ponad rok. Wszystko zawsze na czas, a nawet przed i bardzo profesjonalnie.Super podejście do klienta, zawsze jest kontakt z nimi i ja na pewno nie zrezygnuje szybko ze współpracy z nimi.

W zupełności się z Tobą zgadzam, Maciek Godlewski i nic więcej nie trzeba. O wszystkim można porozmawiać, zoptymalizować, podpowie, doradzi, właśnie takiego księgowego mi trzeba było. Dzięki, że są takie rzecz jak fora, bo po Tax Care to już myślałem, że normalnych księgowych nie ma. Polecam MG Finanse Maćka Godlewskiego w 100%

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych