Skocz do zawartości

Firma dostarczająca soki i owoce

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_HEyyso

Guest_HEyyso
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:19

Witam. Czy mozecie polecić firmę, która dostarcza takie pudełka  z owocami, soki oraz np. warzywa krojone dla firm? Na terenie stolicy i okolic działa kilka firm, ale szczerze powiem żadnej nie znam, wiec jakieś opinie na pewno będą potrzebne :)

#2 Guest_Matuzalem

Guest_Matuzalem
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 17:59

Polecam Take a Fruit. Linku nie będę dawał bez problemu można ich odnaleźć w sieci. Zobacz sobie ofertę, jest moim zdaniem odpowiedzią na Twoje pytanie.

#3 Guest_Miccci

Guest_Miccci
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 22:59

Polecam Take a Fruit. Linku nie będę dawał bez problemu można ich odnaleźć w sieci. Zobacz sobie ofertę, jest moim zdaniem odpowiedzią na Twoje pytanie.

Potwierdzam. Fajna firma i soki oraz owoce ma naprawdę smaczne. Total przeciwieństwo marketowych rzeczy wypełnionych cukrem i jeszcze nie wiadomo czym. U nas na Mordor warszawski dostarczają to się cieszą wszyscy, bo za free fajne przekąski są.

#4 Guest_HEyyso

Guest_HEyyso
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 13:49

Znalazłem i zadzwoniłem. Muszę jeszcze przemyśleć oczywiście ofertę, ale jst fajna. Zwłaszcza te owocowe pudełka mi się podobają. Ps. Poszukałem sobie trochę informacji o nich to pozytywne mają patrząc po różnych miejscach w sieci.

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 maj 2017 - 11:16

Dostawą soków oraz owoców zajmuje się także firma owoce do biura. Moim zdaniem usługi godne polecenia, więc może również i wam się one spodobają. 

#6 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 17:52

Można sporo zaoszczędzić przygotrowując samodzielnie takie soki z wyciskanych owoców i warzyw. My kupiliśmy wyciskarkę Muke (świetny stosunek cena/jakość) i sprawdza sie naprawdę super. Radzi sobie z wieloma warzywami i owowcami i cicho chodzi. Przy rtym w przeciwieństwie do blenderów i sokowirówek nie utlenia owoców i warzywa, dzięki czemu zachowują one swoje wartości i witaminy. Muke jest jedną z tańszych wyciskarek w segmencie premium, jest świetna jakościowa i zdecydoawnie warta polecenia!

#7 Musampa

Musampa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:42

Jak się posiada wyciskarkę do soków, to faktycznie można zadziałać coś samemu. Jednak nie zawsze się ją ma i nie zawsze jest taka możliwość.

#8 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:49

U nas w firmie, mamy wodę zamiast soków, lecz myślimy o wprowadzeniu dystrybutora podłączanego do sieci. W http://yazamco.com.p...utory-wody.html mają takie w ofercie. Odpadłby problem magazynowania wody i składania zamówień. A woda byłaby do wyboru: gorąca, zimna, czy gazowana. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych