Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Porada prawna online

porada prawna online prawnik online

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Julka

Guest_Julka
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 12:44

Witam, szukam informacji na temat porad prawnych online. Potrzebuje pomocy prawnej oraz pisma do pracodawcy, który ma duży problem z wypłacaniem pełnej pensji od pewnego czasu. Próbowałam dojść z nim po dobroci do porozumienia ale niestety nie da się, może jak zobaczy że podjęłam kroki prawne to zrozumie że trzeba wywiązywać się w pełni z zawartych umów.
Dużo ostatnio słyszałam o poradach prawnych w internecie, podobno są tańsze niż wizyta w kancelarii. Macie jakieś doświadczenia? Sprawdzone strony?

#2 Guest_Bartekkk

Guest_Bartekkk
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:43

Są tańsze no i wygodne bo nie trzeba wychodzić z domu, mi pomogli z jakprawnie.pl i wiem że to nie ściema tylko prawnicy, do tego bardzo szybko reagują, napisz do nich smile.png

#3 Guest_Marysia <3

Guest_Marysia <3
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:46

Ja pisałam z Panią Justyną Migas, o to była porada prawna on line i byłam bardzo zadowolona. Nie musiałam nigdzie jeździć tracić czasu itp a jednak wiedziałam co mam w swojej sytuacji zrobić z rzetelnego źródła. www.migas-adwokat.pl

#4 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:40

Korzystalam z porady w internecie juz jakis czas temu i nie żałuje. Ofert jest dużo w rozsądnych cenach, warto tylko zwrócić uwagę czy strona współpracuje z jakąś kancelarią.

#5 Guest_Bartekkk

Guest_Bartekkk
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 12:37

Dokładnie, dlatego zdecydowałem się na Jak Prawnie bo wiem, że stoi za tym prawdziwa kancelaria i prawnik z Krakowa (mec. Mosor), którego polecali mi znajomi :)

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 13:33

Dokładnie, dlatego zdecydowałem się na Jak Prawnie bo wiem, że stoi za tym prawdziwa kancelaria i prawnik z Krakowa (mec. Mosor), którego polecali mi znajomi smile.png

hahaha tylko podpisu brak

#7 Guest_Joachim

Guest_Joachim
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 11:08

Teraz to coraz bardziej popularna forma korzystania z pomocy prawnej. Jak spraw jest nieskomplikowana albo nie wiadomo jak ugryźć temat to można wysłać takie zapytanie i zawsze jest to tańsze niż wizyta w kancelarii. Ja mam sprawdzony temat z mecenas Justyną Migas. Zawsze szybko odpisuje a jak trzeba to i można się spotkać. Choć nie każda sprawa tego wymaga. www.migas-adwokat.pl.

#8 99centurio

99centurio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 07:50

Ja mam sprawdzoną prawniczkę, z którą warto się skontaktować. Szybko i konkretnie załatwiłam sprawę. Polecam www.kancelariakaliszczak.pl

#9 Przemysław Malinowski

Przemysław Malinowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 08 czerwiec 2018 - 16:36

Polecam skorzystać z serwisu http://poradyprawne-online24.pl/ Prowadzi go sprawdzona i godna zaufania Kancelaria prawna z Opola,

#10 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 07:41

Po kompetentną usługę z całą pewnością możecie udać się do www.cgh-kancelaria.pl. Usługi na najwyższym poziomie w bardzo korzystnej cenie. Potraktowali mnie indywidualnie i poświęcili dużo czasu. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

#11 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:59

Przy okazji zapraszam na swój blog (kościelny proces o nieważność małżeństwa), jak i do bezpośredniego kontaktu:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#12 Mariarozalia

Mariarozalia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 październik 2018 - 23:41

Poszukuje Instytucji naukowej lub jakiejs specjalistycznej z dziedziny seksuologii chodzi mi o to ze syn zostal oskarzony o gwalt a wyniki badan tego nie potwierdzaja zadnych sladow,badania DNA ,badania ginekologiczne wykluczaja gwalt ale sedzia mysli ze mogl to zrobic.

Gdzie mozemy jeszcze szukac pomocy

Czy nikt nie moze mi pomoc?

#13 Guest_lenna

Guest_lenna
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:59

Gdyby nie porada prawna, którą udzielił mi adwokat Cejrowski popełniłabym spory błąd. Na szczęście zdecydowałam się na profesjonalną pomoc. 

#14 marti88

marti88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:46

Ja ze swojej strony polecam Ci sprawdzoną kancelarię prawną www.consulti.pl  która pomoże Ci przejść przez tę sprawę , pomoże załatwić wszelkie formalności. Wiele razy korzystaliśmy z ich pomocy i zawsze zadowoleni.

#15 Guest_diana

Guest_diana
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 14:04

Wiem, że pomoc online, poza tradycyjną formą świadczy również kancelaria adwokacka Cejrowski. Uważam, że w niektórych sytuacjach taka forma sprawdza się najbardziej. 

#16 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 05:50

Polecam ze swojej strony usługi http://xn—radca-chorzow-bib.pl/. Rzeczowo i konkretnie. Szybko udzielili mi pomocy w pilnej sprawie. Mogłem liczyć na kompetencję i sympatyczne podejście.

#17 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 20 maj 2020 - 12:44

Jeśli chodzi o pomoc prawną online, to spróbuj może tutaj: https://www.skilex.com.pl/ gdzieś mi mignęło ostatnio, że mieli taką opcję na stronie.

#18 damaszko

damaszko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 26 maj 2020 - 13:11

Jak się mają cenowo takie porady prawne w stosunku do tych prowadzonych stacjonarnie, ma to jakiś wpływ w ogóle na cenę ?

#19 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 13:38

Ja korzystałam z tradycyjnej porady w kancelarii Cejrowski . Nie było drogo, a bardzo szybko mi pomogli rozwiązać moją prawną zawiłość. 

#20 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 17:51

Jeśli chodzi o sprawdzonych radców to zdecydowanie polecam https://radcaprawny-trojmiasto.pl/ , działa na terenie Trójmiasta, ale można się też kontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Akurat dobra rzecz konsultacje online, nie trzeba specjalnie do biura się udać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy