Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dropshipping - modele, rozliczenie VAT, kasy fiskalne

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196716 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 09:22

Dropshipping to coraz częściej wykorzystywana forma działalności handlowej. Przedstawiamy wyjaśnienie definicji i modeli dropshippingu, ryzyko z nim związane, kwestie rozliczeń podatkowych (w tym VAT) i zasady stosowanie kas fiskalnych w tym biznesie.

Powrót do artykułu: Dropshipping - modele, rozliczenie VAT, kasy fiskalne

#2 Guest_Star Finance

Guest_Star Finance
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 09:22

Posiadamy w ofercie kilkanaście podmiotów kredytowych. Uzyskaj z nami: - kredyt bankowy - szybką pożyczkę chwilówkę - kredyt konsolidacyjny - pożyczkę na samochód - korzystny leasing Zadzwoń a my znajdziemy najkorzystniejszy kredyt dla Ciebie. www.star-finance.pl

#3 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:26

Rzeczywiście sprzedaż w modelu dropshipping jest coraz popularniejsza.
Pamiętam gdy startowaliśmy z pierwszą hurtownią dropshipping www kecja pl (zabawki i modele rc) jakieś 10 lat temu byliśmy

jedną z pierwszych hurtowni tego rodzaju.
Dzisiaj jest już ich sporo.
Ja od swojej strony dodam że najistotniejsze w dla partnera hurtowni są pewne i stabilne stany magazynowe.
Dlatego w tej chwili najszybciej rozwijająca się z naszych hurtowni jest www artb2b pl

Dlaczego? Jesteśmy producentem, mamy grubo ponad 100 tys  wzorów produktów i i wytwarzamy je na zamówienie (termin max 3 dni, zazwyczaj 1-2 dni od wpisania zamówienia).

Nasi partnerzy nie muszą nerwowo sprawdzać stanów magazynowych aby nie sprzedać czegoś co właśnie skończyło się w hurtowni.
Poza tym jeśli sami produkujemy to dbamy o jakość produktu i nie ma problemu z ewentualnymi reklamacjami.

#4 Guest_Marek Andrzejewski kupilem w sklepie szlugii browar naliczyli mi 3.53 ale kurwa nie mam pojecia gdzie bo szlugi 15.20 coca cola 3.69 a te 3.53 kurwa gdze bo zaplacilem 18.89 kurwa mac

Guest_Marek Andrzejewski kupilem w sklepie szlugii browar naliczyli mi 3.53 ale kurwa nie mam pojecia gdzie bo szlugi 15.20 coca cola 3.69 a te 3.53 kurwa gdze bo zaplacilem 18.89 kurwa mac
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 22:28

To na h*j kasy fiskalne w sklepach skoro dropshiting nie ma zwiazku z prawdziwym towarem bez sensu

#5 Guest_ariela

Guest_ariela
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:51

Kasy fiskalne muszą być tak czy siak. To niezależne od nas. Wiem bo pracuję  w jednym sklepie, gdzie są kasy fiskalne. Na szczęście mamy fajną firmę od kas alltech.pl, oni nam fiskalizują kase, a także programują ją,Jesteśmy z tych usług bardzo zadowoleni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych