Skocz do zawartości

Faktury, rachunki, pity - jaki program

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 18:31

Witam,
prowadzę fundację i generalnie ksiegowaniem operacji zajmuje się nasze biuro rachunkowe, ale szukam jakiegoś programu w którym będę mógł wystawiać faktury i rachunki do zleceń, który na podstawie wystawionych dokumentów podliczy mi ile mam zapłacić ZUS i PIT, który wystawi mi pit4 i pit11. Dotychczas robiłem to wszystko w Excelu, ale rozwijamy się i robi się to nieco męczące.

#2 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 412 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 17 styczeń 2017 - 20:32

Do faktur i zleceń mogę polecić Mała Księgowość Rzeczpospolitej- koszt to 50,00 zł. rocznie, w jednym programie masz jedno i drugie.

#3 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 22:31

Generuje też rachunki? Bo czytałem gdzieś, że nie.

#4 agta13

agta13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:04

Polecam oprogramowanie Enova. Proste i przejrzyste

#5 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:58

Hej, fajnie Ci do takiego zadania przypasuje r2faktury od RESET2, polecam!

#6 Guest_Aleksander K.

Guest_Aleksander K.
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 17:57

Używam Symfonii 2.0. Łatwo i szybko ją opanowałem, nawet jpk nauczyłem się robić, chociaż nie miałem zielonego pojęcia o księgowości. Jestem samoukiem i prowadzę sam swoją kpir. No i warto wykupić gwarancję w Sage, wtedy masz nieograniczony dostęp do supportu technicznego i aktualizacji, a to się przydaje, zwłaszcza jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z księgowością.

#7 Guest_Jolka

Guest_Jolka
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 13:28

Może LeftHand? Ja co prawda korzystam z Pełnej  Księgowości, ale z tego co wiem mają dość duży wybór programów, więc może warto sprawdzić wersje testowe.

#8 Guest_Wojtek45

Guest_Wojtek45
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 16:17

fakturki to wystawia sie w wiekszosci firm fajnie, ale jezeli chodzi juz o deklracje itd to mniej firm to udostepnia, a tez nie wiem jak dokladnie te dzialania sie u nich wykonuja. Na pewno ifirma i systim.pl ci polece bo uzywalem. Nie wiem jak reszta programow.

#9 Guest_Aldonka

Guest_Aldonka
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:52

Z tego co piszesz, to bardziej przyda Ci się program kadrowy a nie do fakturowania. Obawiam się że żaden program do faktur nie daje możliwości oblkiczania ZUS i PIT, a do tego pit4 i pit11. Jeyne wyjście to dwa osobne programy. Do fakturowania mogę polecić FakturaLight do kupienia w sklepie sklep.complay.pl

#10 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 10:27

Przetestuj www.app.comoveo.com - bardzo przydatna aplikacja dla firm. 

#11 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 13:03

Przetestuj www.app.comoveo.com - bardzo przydatna aplikacja dla firm. 

Potwierdzam - korzystam z aplikacji Comoveo i jest to najbardziej przyjazny systeme w codziennej pracy w biurze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych