Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warto kupić kamery do monitoringu?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 16:00

Ostatnio szukałem dobrych kamer do monitoringu, warto je kupić? 

Hurtownia zabawek to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#2 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 16:01

Chcesz założyć nowoczesny monitoring na terenie swojej firmy czy ochronić swój dom przed kradzieżą? Postaw na innowacyjne rozwiązania i nowoczesny sprzęt! W sklepie http://ivel.pl/k355,...ing-kamery.html znajdziesz gotowe zestawy do monitoringu, które posiadają pojemne dyski – dopasowane do potrzeb Klienta, jak również nowoczesne rejestratory cyfrowe. Postaw na wydajny sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów i zabezpiecz swoją firmę lub dom przed kradzieżą.

Hurtownia zabawek to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:48

Na pewno warto, jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny oraz majątku. Ja jak wybudowałem dom od razu w JBP HD Camera kupiłem kamery do monitoringu posesji dokładnie model KZ7 rozdzielczość HD, detekcja ruchu z alarmem oraz standard ONVIF. Wszystko na swoim miejscu a cenowo wychodzi jak najbardziej ok. 

#4 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 10 luty 2017 - 08:31

Czy warto? Z pewnością!

W sprzedaży są gotowe zestawy kamer IP składające się np z 4 kamer  + osprzęt + rejestrator. Ceny zależą od kilku czynników, przede wszystkm parametrów kamer oraz możliwości zapisu oraz funkcjonalności dodatkowych. Specyfikację takich przykładowych zestawów znajdziesz np tutaj: http://nvr.pl/monitoring-dla-firm

#5 Guest_Daro

Guest_Daro
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 12:16

Ja bardzo polecam kamery internetowe od zerkam.pl Można zapisywać nagrania na internetowej chmurze i abonament wychodzi 30-40zł. Nasze dane są zabezpieczone, a my mamy pełną wiedzę i kontrolę nad tym, co się dzieje w budynku.

#6 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 24 luty 2017 - 15:24

Według mnie warto, ale tylko jeżeli jest to jakoś uzasadnione np. prowadzisz firmę i masz na stanie towar.

Jeżeli chodzi po prostu o swój dom to można zdecydować się na inne i tańsze zabezpieczenia.

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#7 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 27 luty 2017 - 21:55

Jeśli szukacie także dobrej opcji na domofony dla domu to polecam również ofertę IVEL ! Posiadają teraz zniżki do 30% na wiele domofonów i kamer do monitoringu, niezłą ofertę mają w tym zakresie !

#8 SławekDmowski

SławekDmowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:08

Prawda, ja bym jednak postawił na wideodomofon, żeby wiedzieć, kto jest po drugiej stronie, niż od razu kamery i monitoringi. W cleverhouse24.pl znajdziesz dobre wideodomofony firmy Genway, sam taki posiadam i jestem zadowolony, jak na razie http://cleverhouse24.pl/pl/19_genway

#9 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 570 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 23:32

Odkąd firma http://monitoringslupsk.pl/oferta.htmlzałożyła mi monitoring, jestem w pełni spokojny, mieszkam w dziwnej okolicy, od czasu do czasu słyszy się o kradzieżach itp, więc lepiej się zabezpieczyć, a monitoring słupsk nie jest jakoś niewiarygodnie drogi 

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 04 maj 2018 - 13:34

Firm oferujących monitoring jest wiele. Przykład takiej oferty typu https://ksk.lublin.p...zemyslowa-cctv/Na rynku jest też masa sprzętu jak kamery cyfrowe i inne urządzenia do monitoringu. Pytanie tylko jak się w tym odnaleźć? Gdzie szukać informacji, żeby sensownie przygotować się do rozmowy z przedstawicielem firmy i monterem na temat monitoringu?

#11 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 14:38

Jeśli myśli się o bardziej profesjonalnym monitoringu i sensownym połączeniu kilku kamer to ja polecam cały osprzęt od Foscam. Mam ich kamery switche rejestrator od dawna i jeszcze nie musiałam niczego reklamować, wysyłać na serwis i tak dalej. Porządna konstrukcja, wysoka jakość, nie jest to chiński sprzęt zabawkowy, tylko już urządzenia bardziej zaawansowane.

#12 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 29 październik 2018 - 18:47

Jeśli masz dom, to z pewnością warto...

#13 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 11:38

Jeżeli chodzi o wybór kamer do monitoringu domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta JBPartner, a dokładnie model KZ11, który sprawdza się u nas naprawdę dobrze. Ma wysoką jakość obrazu FullHD do tego funkcje typu detekcja ruchu z alarmem. Opcję wykonywania zdjęć i odpowiednie zabezpieczenie przed wodą oraz pyłem więc nawet w trudnych warunkach atmosferycznych bardzo dobrze jest w stanie sobie poradzić. 

#14 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:20

Warto, za nieduży koszt można kupić np. mikavi ye1. Przyda się do monitorowania pomieszczenia, obraz wysyła w czasie rzeczywistym, dobrze nagrywa i w dzień i w nocy. Ma czujnik ruchu, powiadamia jak w jej zasięgu pojawia się jakiś obiekt  i wysyła od razu do nas powiadomienie.Ma spory kąt widzenia i możliwość komunikacji głosowej w dwie strony.

#15 Guest_Aniela

Guest_Aniela
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 19:33

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące tej kamery Mikavi ? Tzn czy można mieć ją zainstalowaną na różnych urządzeniach np komputer i telefon? I jak dużo nagrań się zmieści na takiej kamerze, do jakiego okresu można się cofnąć wstecz, bo nadpisywać filmy z pewnością można. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych