Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie przechowywać skuter lub motocykl?

134 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 00:36

ja ostatnio też zostałem klientem sefstorage w krakowie, nie powiem, to serio spoko opcja

#42 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 00:36

Adam, w Krakowie? może less mess? bo też u nich zacząłem właśnie przechowywać :)

#43 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 00:38

podpowiem kumplowi, trzyma u teścia i ciągla się z nim o to kłóci, teraz będzie miał spokój

#44 Guest_Kamas

Guest_Kamas
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:24

zawsze mnie fascynowało, że ludzie kolekcjonują takie rzeczy a potem, gdzie to trzymać, sam nie mam to i problemu nie mam, ale wiem po kumplach, jak to się "goszczą" bo zaprzyjaźnionych garażach, żeby przezimować, a tak czytam to forum i widzę że chyba czas im podrzucić pomsył z tym całym selfstorage

#45 Guest_ancymonek

Guest_ancymonek
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:32

to już kwestia indywidualna co komu pasuje, kolega mi np odradzał selfstorage a ja się nie posłuchałem, bo chciałem sprawdzić, znalazłem taki jeden niedaleko mnie, tutaj widzę, że też niektózy korzystali, z less mess w sensie i nie wiem o co halo tych co przeciwni bo bardzo spoko

#46 Guest_kazek

Guest_kazek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 01:22

pewnie nie kązdy to poprze, ale ja tam lubię amerykańską modę i z selfstorage też korzystam ;)

#47 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:00

mnie się wydaje że selfstorage na trzymanie motpcykla czy skutera poza sezonem to całkiem ok pomysł

#48 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 21:48

też bym tak powiedział, a przynajmniej warto spróbować

#49 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 23:09

to tak jak i ja, nie przeszkadza mi takie gadanie, potrzebuję, idę, wygodnie, spokój i nadmiar gratów czy innych dokumentów z głowy

#50 Guest_marta kasprzak

Guest_marta kasprzak
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 15:21

Hej

Znajoma trzyma motor w takim w  www.lessmess.storage  i bardzo sobie chwalą miejsce. bez problemu znaleźli odpowiednia powierzchnie i nie przepłacają.

#51 Guest_marta kasprzak

Guest_marta kasprzak
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 15:26

Hej

Znajoma trzyma motor w takim w  www.lessmess.storage  i bardzo sobie chwalą miejsce. bez problemu znaleźli odpowiednia powierzchnie i nie przepłacają.

#52 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 23:28

skutera to może nie mam, ani żadnego motocykla czy coś, ale ogólnie opcja na przechowywanie domowych nieużywanych, ale nadal kiedyś tam potrzebnych gratów jest dla mnie całkiem fajnym pomysłem, do przemyślenia

#53 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 01:19

jeśli ktoś jeszcze nie zna polecam sprawdzić krakowskiego less messa, bardzo fajna opcja na selfstorage

jeśli ktoś jeszcze nie zna polecam sprawdzić krakowskiego less messa, bardzo fajna opcja na selfstorage

mogę potwierdzić, nie miałem zastrzeżeń 

#54 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 23:35

że też mi nigdy wynajęcie selfstorage na takie rzeczy nie przyszło do głowy, musze o tym więcej poczytać i się rozeznać

#55 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 01:14

Emil, nic straconego, teraz też pewnie nadarzy się okazja

#56 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:39

czytam tutaj różniaste historie, myślałem że to lekka przesada, ale wychodzi że selfstorage nam w życiu potrzebne :D

#57 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 23:01

Emil, to dość popularna teraz forma przechowywania, ale może rzeczywiście info jeszcze nie dotarło. Warto sobie to sprawdzić

#58 Guest_Edek

Guest_Edek
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:18

ja na szczęście motocykl mam w garażu i nie muszę się o to martwić, ale mój kolega nie ma takiego komfortu i właśnie korzysta z jednego selfstorage w warszawie

#59 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 23:41

jak dla mnie selfstrage to spoko pomysł i tyle, kto chce korzysta kto nie nic mu do tego

#60 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 23:26

jeszcze niedawno powiedziałym, że to głupota, ale od kiedy mój kuzyn wynajmuje selfstorage i widzę jak to życie ułatwia to sam się zastanawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych