Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie przechowywać skuter lub motocykl?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48985 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 22:17

Gdzie przechowywać skuter lub motocykl? To pytanie zadaje sobie wiele osób noszących się z zamiarem zakupu jednośladu. Okazuje się, ze zamiast wynajmować garaż, coraz więcej osób korzysta z magazynów samoobsługowych (self storage).

Powrót do artykułu: Gdzie przechowywać skuter lub motocykl?

#2 Guest_goldman

Guest_goldman
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 22:17

Ceny wynajmu boksów, zwłaszcza jeśli, rozważa się boks na motocykl, porównywalne są z cenami najmu garaży. Boks mający 10 m kw., czyli powierzchnię jak garaż, to miesięczny wydatek rzędu 500 zł netto. Czyli atrykuł z doopy jakby ceny za 6 miesięcy to 100-150 rozumiem daleko nam do USA .

#3 Guest_tom

Guest_tom
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 15:25

Less Mess Storage jest super opcją w Warszawie. Jest kilka lokalizacji. Cen dokładnych nie podam, bo tam indywidualnie się trzeba dogadywać, a do wyboru jest sporo różnych wariantów wielkościowych. Ja korzystam i jestem zadowolony.

#4 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:44

My trzymamy skuter córki w takim boxie bo mamy blisko a z garażami był problem. Cenowo wychodzi to całkiem nieźle a wiadomo że u nas w zimie to się nie pojeździ.

#5 Guest_Kondi

Guest_Kondi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 13:26

Ja wrzucam tam opony zimowe/letnie, bo ciężko o garaż, a to zawsze lepsze rozwiązanie niż piwnica. Korzystam z magazynu przy Batalionów Chłopskich w Warszawie.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 17:18

Też słyszałem sporo dobrego o Less Mess od kolegi, który od niedawna korzysta. Kiedyś spod bloku ukradli mu motocykl. Smutna sprawa. Teraz ma nowy, na noc chowa do magazynu i jest zadowolony, bo nie musi sie martwić, że mu znowu ukradną.

#7 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 00:21

nie ma co, rower rowerem, ale motocykla na balkonie nie potrzymam, dlatego te magazyny to rzeczywiście dobra sprawa

#8 Guest_Wojtas

Guest_Wojtas
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 22:25

ja szukam czegoś sprawdzonego w krk, ktoś coś?;)

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 00:18

nie wiem czy to już aktualne, ale ten lessmess, którym piszą ponoć jest czy tam ma byc w krakowie, to zawsze możesz sobie sprawdzzić ;)

#10 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 23:53

podpinam się pod wojtasa ;) coś niedrogiego, a dobrego wiadomo jak zawsze, taki magazy żebym sobie mógł przechować coś dosłownie na dwa trzy miesiace

#11 Guest_zośka

Guest_zośka
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:06

gościu? a kiedy dokłądnie ma być? bo by mi się to przydało? no i gdzie konkretnie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych