Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobry prawnik w Krakowie?

prawnik kraków małopolska adwokat radca prawny

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2021 - 10:19

polecam piotrbanczyk.pl

#62 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 13:58

Szczerze polecam pomoc prawną w Kancelarii Prawnika i Radcy Prawnego Barbara Lis. Uzyskałem tam rzeczowe doradztwo. 

#63 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 09:51

szczerze polecam poradyonline.lexcarta.pl

#64 Guest_jonasz

Guest_jonasz
  • Goście

Napisano 16 marzec 2021 - 17:19

Od spraw firmowych i analiz umów najlepsza prawniczka to Pani Olga Maciejewska. Bardzo fachowe podejście prawniczo biznesowe, a jak trzeba to i podatkowo - księgowe, ponieważ współpracuje z ludźmi od podatków i księgowości. Świetny prawnik - bardzo polecam. 

#65 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:18

zerknij na ofertę piotrbanczyk.pl

#66 Guest_dubi

Guest_dubi
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2021 - 20:56

W Krakowie działa kancelaria gaworkancelaria.pl, która również oferuje wsparcie dla podmiotów gospodarczych. Możesz tam spróbować.

#67 indila

indila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 23 lipiec 2021 - 12:15

Sama z polecenia korzystałam z usług tej kancelarii https://serafinski-adwokat.pl/. Moja sprawa dotyczyła prawa rodzinnego, nie mniej wiem że dzięki współpracy z najlepszymi adwokatami kancelaria zapewnia obsługę prawną z wielu dziedzin, także dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Jestem bardzo zadowolona z usług, pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania. 

#68 Guest_Kris83

Guest_Kris83
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2021 - 09:28

Po własnych sprawach i doświadczeniach w firmie polecam współprace z kancelarią mec Mateusza Mosora. Bardzo konkretny i kompetentny człowiek, łatwy kontakt co przyniosło efekty. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, kraków, małopolska, adwokat, radca prawny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy