Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry prawnik w Krakowie?

prawnik kraków małopolska adwokat radca prawny

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mik_ołaj

Mik_ołaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 12:50

Szukam dobrego prawnika w Krakowie bądź w okolicy, prowadzę własną działalność stosunkowo krótko i nie dopilnowałem wszystkich kwestii przez co teraz mam problemy. Zależy mi na prawniku, który specjalizuje się w prawie gospodarczym, czy ktoś może mi pomóc?

#2 Guest_Xenor

Guest_Xenor
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:55

Dobry i uczciwy prawnik od prawa gospodarczego to dzisiaj rzadkość, wszyscy tylko zdzierają, a niewiele potrafią angry.png 

#3 Randall34

Randall34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 22:00

Warto popytać znajomych :)

#4 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 11:21

Jak w Krakowie to idz do mec. Mateusza Mosora, współpracuję z nim już jakiś czas i z czystym sumieniem polecam, chyba najlepszy z jakim kiedykolwiek miałem styczność.

#5 hanaa

hanaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 09:24

Mecenas Mateusz Mosor najlepszy! Widziałam jak wygrał sprawe skazaną na porażkę także dużo potrafi!

#6 Guest_Remi

Guest_Remi
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:49

Z własnego doświadczenia mogę polecić także mecenas Justynę Migas www.migas-adwokat.pl. Ja byłem z niej zadowolony i kilku moich znajomych też. 

#7 Guest_Eltronix

Guest_Eltronix
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 21:03

miałem sprawy w Wwie i Krk... Też dział gosp prowadzę już parę lat :-) W Krakowie polecam adwokata stefana talarczyka. tyle że trochę ciężko z terminy ustalić, bo ma dużo spraw.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 14:08

Potwierdzam że adwokat Justyna Migas jest bardzo dobra w sprawach rodzinnych i z prawa pracy. Ma świetne podejście i zawsze można się dogadać. www.migas-adwokat.pl

#9 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 11:53

Ja sam korzystam z pomocy pani mecenas Olgi Maciejewskiej. Glownie pomaga mi w sprawach umów, ogarnięciu papierów spółki i problemów w kontrahentami i jestem bardzo zadowolony - bo  wszystko jest zawsze na czas i bardzo profesjonalnie.

A prowadzisz działalność jako spółka czy sam? 

#10 Mik_ołaj

Mik_ołaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:41

Sam i nie bardzo wiedziałem co i jak. Skontaktowałem się z polecanym mecenasem Mosorem i wiem już trochę więcej, wychodzę na prostą. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

#11 Guest_Michał37

Guest_Michał37
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 16:01

Z doświadczenia mogę polecić sprawdzonego prawnika, z którym współpracuję od paru lat w zakresie prawa gospodarczego.
Jest to prawnik Miłosława Strzelec-Gwóźdź z GP kancelarii. Bardzo profesjonalne podejście i robota zrobiona na odpowiednim poziomie.
Jedynym minusem jest lokalizacja kancelarii, która mieści się przy Starowiślnej w Krakowie przez jest straszny problem z miejscami parkingowymi. Drugą rzeczą istotną są terminy realizacji i koszta dość wysokie - ale nie bez powodu.
Jak ktoś potrzebuje sprawdzoną kancelarię od prawa gospodarczego, to polecam się zgłosić. 

#12 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 10:52

Ja korzystałam z usług Pana Macieja - https://adwokatrodacki.pl/. Prawnikiem jest naprawdę dobrym, do tego miłym człowiekiem, więc warto się do niego zwrócić. 

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:12

ja osobiście polecam kancelarię piotrbanczyk.pl, naprawdę sa mega profesjonalni, rzetelni

#14 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 09:03

Ja w sprawie gospodarczej zwróciłem się do pana mecenasa z Wadowic, Tomasza Bizonia. I nie żałuję. Bardzo kompetentny, rzeczowy i sumienny adwokat, który udzielił mi wszechstronnej pomocy. Na pewno, kiedy będę potrzebował pomocy prawnika znowu się do niego zgłoszę. 

#15 Koredes

Koredes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 13:34

Mogę polecić tego adwokata: http://adwokatjesiolowski.pl/świetny specjalista, korzystałem z jego usług już kilka razy i mogę w 100 procentach polecić, naprawdę zna się na rzeczy. 

#16 Guest_bartoszsz

Guest_bartoszsz
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 11:58

Na stronie kancelarialexa.pl masz kontakt do prawników którzy moje sprawy w tym momencie prowadzą. Chodzi o windykację zadłużenia. Mają jasne warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie, wiem za co i ile płace, sam kontakt jest szybki, na bieżąco mam informację o etapie i stanie mojej sprawy.

#17 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:20

Witam! Ja osobiście mam świetnego adwokata specjalizującego się w prawie gospodarczym. Pani Mecenas obsługuje moją firmę i jestem super zadowolony. Szczególnie, że cena - jak na warunki rynkowe - jest bardzo korzystna. Z resztą z Panią adwokat można zawsze się dogadać, jest bardzo wyrozumiała. Szczerze doceniam, że za taką cenę, okazuje tyle zaangażowania moimi sprawami :)

Polecam - Adwokat Natalia Malec (można ją znaleźć w Internecie z łatwością), podaję maila, gdyby ktoś chciał się kontaktować: n.malec@llp.com.pl

#18 Guest_Ranking

Guest_Ranking
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 14:11

Jeśli szukacie ofert prawników z Krakowa, warto zapoznać się z Rankingiem Prawników - prawnikzpolecenia.pl Znajdziecie tu szeroki wybór prawników z różnych miast, zapoznacie się z ich specjalizacjami i doświadczeniem zawodowym, na podstawie którego łatwiej Wam będzie dokonać wyboru odnośnie prawnika. 

#19 Guest_Katarzyna33

Guest_Katarzyna33
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 11:23

Pani Mecenas Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii, która mieści się niedaleko Dworca Głównego jest bardzo profesjonalna i rzetelna oraz doprowadza sprawę do końca. Pomogła mi z rozwodem oraz innymi prawnymi rzeczami. 

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:26

W sprawach gospodarczych polecam Centrum Prawa Kościelniak, szybka i skuteczna pomoc, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, kraków, małopolska, adwokat, radca prawny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych