Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro - co zamiast tradycyjnych krzeseł ?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:33

Cześć,

jestem w trakcie aranżowania mojego biura rachunkowego. Jeden pokój będzie przeznaczony do rozmów organizacyjnych. Chciałbym, aby spotkania odbywały się w jak najbardziej przyjaznych warunkach. Poza pracą pokój miałby też służyć do świętowania imienin, świąt, spotkań integracyjnych. Myślałem nad dużymi kanapami i stolikiem kawowym. Poproszę jakiś propozycje. Elegancko, ze smakiem, nowocześnie - tak chcę by było :)

#2 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 16:51

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, popatrz sobie na ofertę sklepu Homlando.com. Mają tam bardzo fajne, nowoczesne meble biurowe, np fotele o ciekawych kształtach i kolorach. Do końca marca w sklepie wysyłka jest za darmo, więc myślę, że warto skorzystać. Co powiesz na np takie fotele: http://homlando.com/...ir-23,1298.html ?

#3 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 08:05

Uważam, że warto zainwestować w porządny narożnik - dużo miejsc siedzących i ładnie wygląda. Skoro często urządzasz imprezy, może lepiej wybrać model w ekoskórze? Wtedy w przypadku rozlania napoju na kanapę łatwo będzie to usunąć. Widziałam ciekawe narożniki na stronie Mirjan24 http://www.mirjan24....ozniki-pokojowe. Na pewno uda Ci się coś wybrać, jak wejdziesz na stronie to się przekonasz, że jest w czym wybierać. Jakość towaru z tego sklepu testuję od 2 lat - mam z tej firmy meble w całym domu. Osobiście jestem zadowolona, ale musisz sam wypróbować :)

#4 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 13 styczeń 2017 - 08:10

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, popatrz sobie na ofertę sklepu Homlando.com. Mają tam bardzo fajne, nowoczesne meble biurowe, np fotele o ciekawych kształtach i kolorach. Do końca marca w sklepie wysyłka jest za darmo, więc myślę, że warto skorzystać. Co powiesz na np takie fotele: http://homlando.com/...ir-23,1298.html ?

Dzięki, przegląda, ciekawe propozycje :)

#5 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 13 styczeń 2017 - 08:10

Uważam, że warto zainwestować w porządny narożnik - dużo miejsc siedzących i ładnie wygląda. Skoro często urządzasz imprezy, może lepiej wybrać model w ekoskórze? Wtedy w przypadku rozlania napoju na kanapę łatwo będzie to usunąć. Widziałam ciekawe narożniki na stronie Mirjan24 http://www.mirjan24....ozniki-pokojowe. Na pewno uda Ci się coś wybrać, jak wejdziesz na stronie to się przekonasz, że jest w czym wybierać. Jakość towaru z tego sklepu testuję od 2 lat - mam z tej firmy meble w całym domu. Osobiście jestem zadowolona, ale musisz sam wypróbować smile.png

Dziękuję, faktycznie bardzo interesujące modele :)

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 02 luty 2017 - 14:02

A może wygodne fotele? W Ikei są.

Always look on the bright side of life!

#7 black

black

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 02 luty 2017 - 15:27

Jak ma być calkiem przyjemnie i na luzie to hustawki albo hamaki ;) czy popłynałem..? ;p

#8 Beja

Beja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 luty 2017 - 10:14

Tak na poważnie, to moim zdaniem jeśli chcesz przeznaczyć ten pokój również na różne spotkania i uroczystości to zdecydowanie lepszym właśnie rozwiązaniem są krzesła. W dodatku piszesz, że chcesz aby nowocześnie i ze smakiem. U nas w biurze jest taki reprezentacyjny pokój, a meble między innymi stół z krzesłami kupiliśmy w gdmmeble.com to co mają to naprawdę tanie i bardzo ciekawe rozwiązania i bez wątpienia nowoczesne. My postawiliśmy na drewniany stół ze szklanym blatem i do tego piękne krzesła na metalowej ramie, naprawdę świetnie to wygląda, a i pracownikom bardzo się podoba.

#9 Ulina

Ulina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:47

dla pracowników wygodne fotele do biurka a dla klientów jakaś kanapa lub fotele przy stoliku

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 907 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2017 - 11:54

Myślę, że ciekawe rozwiązania związane z wyborem krzeseł można znaleźć w artykułach na tym blogu - Customform. Sprawdźcie, myślę, że również i was może temat zainteresować jeśli zastanawiacie się nad wyborem mebli do swojego biura. 

#11 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 27 luty 2017 - 14:13

Moim zdaniem taka kanapa i krzesła to dobry pomysł.

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1047 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 07:55

Ja chyba jednak jestem tradycjonalistką i wole tradycyjne krzesła, choć odrobina nowoczesności też może być.

#13 AlinaNowicka

AlinaNowicka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 09:12

A może wygodne fotele? W Ikei są.

biggrin.png

Sama ostatnio kupowałam krzesła do biura i miałam podobny problem. Zainwestowałam w Marbet (produkty w linku http://www.mojekrzes...ch_query=marbet) i jestem bardzo zadowolona. Trzeba trochę wydać ale pamiętaj że masz je na kilka dobrych lat.

#14 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 14:53

No zgadzam się że krzesła już nie są wygodne i warto zastanowić się nad fotelami wysokiej jakości. Przychodzą klienci więc muszą usiąść wygodnie :) i przede wszystkim wyposażenie to jednak wizerunek. Polecam sprzedawce mebli i przedmioty są w atrakcyjnych cenach https://www.olx.pl/o...ytkownik/4ajzQ/ Przeglądałam kanapy i fotele i naprawdę są rewelacyjne mi się bardzo podobają.

#15 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:30

Bardzo wszechstronną ofertę ma sklep Ergoexpert, można tutaj każdy typ krzesła czy fotelu dobrać. Ja u nich robiłem zakupy do swojej restauracji niedawno i też do mieszkania sobie zamawiałem wygodny fotel gamingowy. Różnica jest niesamowita, mogę siedzieć przed pecetem godzinami i nie czuję totalnie nic w plecach, pełen komfort. Moim zdaniem opłaca się w taki lepszej jakości zainwestować, kręgosłup za to podziękuje.  

#16 Guest_wiesiek z

Guest_wiesiek z
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:49

U nas jest takie właśnie pomieszczenie, gdzie przeprowadzamy zarówno spotkania organizacyjne i bardziej "imprezowe". Postawiliśmy nie na sofy czy naroznik ale na porządny rozkładany stół i odpowiednią ilośc krzeseł. Wszystko mamy urządzone w nowoczesnym stoły, a meble kupiliśmy w gdmmeble.pl ich oferta najbardziej przypadła nam do gustu i dobrze zrobiliśmy. Meble są bardzo dobrej jakości i naprawdę wyglądają rewelacyjnie. Pamiętajmy, że biuro jest wizytówką firmy, ale nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy aby wyglądało elegancko i z gustem.

#17 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:14

Sprawdź sobie ofertę mebli Kami, oni mają duży wybór mebli biurowych, czy gabinetowych - sam zobacz http://www.kami.pl/meble-gabinetowe Myślę że teraz meble biurowe są projektowane w różnych "wariantach", także takie bardziej chilloutowe są, więc może po prostu rozejrzyj się po dobrych sklepach meblowych :)

#18 tomek112

tomek112

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 maj 2017 - 12:45

Tradycyjne krzesła nie są złe, zobacz np na nowości oraz styl skandynawski lub loftowy, wg mnie wyglądają świetnie.

1.jpg

Lubię nowoczesny i modny design oraz oryginalne gadżety .

#19 Guest_seba d

Guest_seba d
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 08:49

Jeżeli ma być to pomieszczenie reprezentatywne to oczywiście, że krzesła, ale nie jakieś tam zwykłe, albo plastiki. Powiem, że u nas mamy takie pomieszczenie. W Meble Hot kupiliśmy przede wszystkim rozkładany drewniany stół, krzesła sa tapicerowane i stoi komoda, gdzie oczywiście trzymamy kawę, herbatę i takie tam różności. Fajnie to wszystko wygląda i moim zdaniem komody są juz w takim miejscu raczej zbędne, chociaż wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, jeśli jest ono duże dlaczego nie można zrobić taki kącik wypoczynkowy.

#20 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 26 maj 2017 - 11:03

Oczywiście, że mogą być plastiki - jeśli wpisują się w najnowsze trendy. W biurach liczy się design.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych