Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry księgowy Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ksiegowosc24

ksiegowosc24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2020 - 09:55

Najlepiej poszukać takiego księgowego, który ma dobry program do fakturowania. W każdej firmie wystawia się mnóstwo faktur VAT, dlatego fakturowanie powinno przebiegać bardzo sprawnie.

#62 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 14:35

Kameralne biuro Usług Księgowych zaprasza do współpracy . Nie musisz wychodzić z domu obsługa internetowa , zostań w domu.

Zapraszam do współpracy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Pełna obsługa ksiąg , KPIR kontakt z ZUS z US , pracujemy na oprogramowaniu Symfonia , posiadam licencję Ministerstwa Finansów , ubezpieczenie OC .Ceny konkurencyjne .Zapraszam do kontaktu tel:664-676-755 , e-mail : biuro@eurorachunkowosc.eu , odpowiem na wszystkie pytania.

#63 ewaparki

ewaparki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 22 maj 2020 - 13:25

Może szukacie w okolicach Warszawy? Mogę podesłać namiary na biuro księgowe w Legionowie

Odzież męska - internetowy sklep dla mężczyzn - Sprawdź i kup modne ubrania w atrakcyjnych cenach!

#64 Dariusz Kowalski

Dariusz Kowalski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 maj 2020 - 15:05

Cześć. Polećcie mi dobrego księgowego pracuje jako alpinista przemysłowy i prowadzę firmę https://www.alpinweld.com/. Chodzi mi o firmę obeznaną w temacie.

#65 Benzynowy

Benzynowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 maj 2020 - 10:03

My również korzystamy z obsługi księgowej w wydaniu Capital Audyt. Zdecydowanie polecam to biuro - są terminowi, rzetelni i sprawnie się komunikują :) Kontakt z nimi to sama przyjemność :)

Potwierdzam, bardzo rzetelna firma

#66 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2020 - 07:52

Ja polecam biuro rachunkowe GAMA. Korzystam z ich pomocy od lat i nigdy mnie nie rozczarowali. Wszystko zawsze jest na czas, dokładnie i profesjonalnie.

#67 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 21 lipiec 2020 - 11:35

Ja od dłuższego czasu współpracuję z biurem rachunkowym www.rachunkowosc-warszawa.eu. Wykonują dla mnie rozliczenia podatkowe, sprawozdania, raporty oraz prowadzą księgi przychodów i rozchodów. Nie ukrywam, że jest to duże ułatwienie i oszczędność czasu. Teraz mogę skupić się w 100% na prowadzeniu własnego biznesu.

#68 Guest_Wiktoria33

Guest_Wiktoria33
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2020 - 10:23

Ja korzystałam z usług księgowych doradcy podatkowego Jarosława Konopki. Duża pomoc w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów. 

#69 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 13:05

Cześć,

Rozpaczliwie poszukuję dobrego księgowego, kogoś kto będzie dbał o moje sprawy a nie tylko bezmyślnie wpisywał numerki do programu.
Obecny księgowy tak mnie załatwił, że wszystkie rachunki mam zajęte przez Urząd Skarbowy. Pomylił się składając deklarację a ja nie miałam forsy na zapłacenie.

Może znacie jakieś dobre biuro rachunkowe z warszawy?

Monia

Moja firma korzysta z usług QualityDot. Mają swoje biuro na Środkowej, ale możesz sobie sprawdzić też ich stronę https://www.qualitydot.pl/ . Miałem do czynienia z różnymi firmami księgowymi i ta jest zdecydowanie najlepsza. Są rzetelni i terminowi, a do tego mają konkurencyjne ceny.

#70 Guest_Flawkowski

Guest_Flawkowski
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2020 - 22:04

U mnie pełną rachunkowością zajmują sie w biurze Abacus z ul. Lanciego. Kilka razy pozytywnie przewijały się informacje o tym biurze ksiegowym. Ja mogę je potwierdzić. Bardzo mili i kompetentni ludzie, sprawnie poruszający się w gąszczu przepisów podatkowych

#71 Guest_Orwinckii

Guest_Orwinckii
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2020 - 21:41

Rekomendowany kontakt z którego ja skorzystałem to biuro Abacus z ulicy Lanciego. Dobrze mi się z nimi współpracuje i do tego mam pewność, że wszystkie moje sprawy będą załatwione tak, jak się należy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych