Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry księgowy Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Karka

Guest_Karka
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 13:34

Również polecam. Co prawda przy mojej firmie korzystam niedługo, ale jestem bardzo zadowolony ze współpracy. O księgowości specjalnie nie mam pojęcia, a Panie ksiegowe mnie trochę edukują i jakoś idzie. Nie ma problemów

Jest okej, jestem po wstępnej rozmowie z nimi bo właśnie założyłam DG i potrzebuję wsparcia przy księgowości. Cena jest okej, księgowe wydają się naprawdę kompetentne. Też mam od nich dobrą opinię od moich znajomych, więc to też na plus. Wrócę jeszcze na forum z bardziej szczegółową opinią

#42 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 06:45

Ja mogę polecić dobrą księgową ale z Pruszkowa a to zaraz pod Warszawą. Biuro Bilans  znajduję się na ulicy Sobieskiego 5 i zajmie się kompleksowo  prowadzeniem   ksiąg rachunkowych, obsługą finansową oraz rozliczanie podatku dochodowego. 

#43 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:53

Jak widzę same autoreklamy biur rachunkowych. Jeśli myslisz ze w biurze będą dbali o twoje sprawy w sensie weryfikowali transakcje, sprawdzali płatności, wydzwaniali do ciebie czy aby na pewno takie faktury i inne dokumenty powinny być na rózne okoliczności to jesteś w błędzie. Biura rachunkowe z zasady wklepują w program to co dostaną od ciebie. Nikt w biurze rach. nie zna twojej firmy, nie siedzi tam i nie wie nic o umowach, stronach transakcji, porozumieniach , aneksach itp... jak im nie dasz wszystkiego , każdego świstka to nikt tam nawet nie pomyśli żeby cię o to pytać. Zasada jest jest prosta< bierzesz biuro rachunkowe to w firmie na co dzień siedzisz w papierach i SAMA liczysz i sprawdzasz i kontrolujesz wszystkie dokumenty. Potem komplet mozesz zanieść do biura żeby ci wyliczono podatek. Jak chcesz żeby ktoś PROWADZIŁ twoje interesy to tylko księgowy z doświadczeniem i za dobrą kasę . Taki który przyjdzie do firmy najmniej raz w tygodniu, porozmawia z tobą , zbierze dokumenty i je skompletuje, wypyta cię o wszystkie niejasności itp. Ale takiej obsługi nie dostaniesz za 500 zł.

#44 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 16:06

Zupełnie się nie zgadzam z powyższą opinią, W naszej firmie o księgowość dba właśnie biuro rachunkowe (polecam, bo jesteśmy naprawdę zadowoleni z ich usług - http://capitalaudyt.pl) i nikt niczego sam nie liczy. Jedynie kompletujemy wszystkie dokumenty i je dostarczamy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na konsultację. To zależy od tego, jakie biuro się angażuje do współpracy i na jakich zasadach ta współpraca przebiega. Nie generalizowałaby tak, bo z księgowymi również różnie bywa - niektórzy nie potrafią niczego zrobić poza bałaganem... 

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 16:11

"wnaszej firmie" ty głupia pusta dzido nie masz żadnej firmy, ty tylko reklamujesz podupadające projekty

#46 Guest_aniaxxx

Guest_aniaxxx
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 14:29

Jak widzę same autoreklamy biur rachunkowych. Jeśli myslisz ze w biurze będą dbali o twoje sprawy w sensie weryfikowali transakcje, sprawdzali płatności, wydzwaniali do ciebie czy aby na pewno takie faktury i inne dokumenty powinny być na rózne okoliczności to jesteś w błędzie. Biura rachunkowe z zasady wklepują w program to co dostaną od ciebie. Nikt w biurze rach. nie zna twojej firmy, nie siedzi tam i nie wie nic o umowach, stronach transakcji, porozumieniach , aneksach itp... jak im nie dasz wszystkiego , każdego świstka to nikt tam nawet nie pomyśli żeby cię o to pytać. Zasada jest jest prosta< bierzesz biuro rachunkowe to w firmie na co dzień siedzisz w papierach i SAMA liczysz i sprawdzasz i kontrolujesz wszystkie dokumenty. Potem komplet mozesz zanieść do biura żeby ci wyliczono podatek. Jak chcesz żeby ktoś PROWADZIŁ twoje interesy to tylko księgowy z doświadczeniem i za dobrą kasę . Taki który przyjdzie do firmy najmniej raz w tygodniu, porozmawia z tobą , zbierze dokumenty i je skompletuje, wypyta cię o wszystkie niejasności itp. Ale takiej obsługi nie dostaniesz za 500 zł.

A ja nie zgodzę się z tą wypowiedzią. To zależy do jakiego biura się zgłosisz, nie wrzucałabym wszystkich do jednego wora. Ja niedawno założyłam swoją działalność i znalazłam naprawdę fajne biuro. Pomogli mi ze wszystkimi formalnościami. Jak mam jakieś pytania, zawsze odpowiadają na telefony i maile, a nie ma też problemu żeby się spotkać i przegadać jakiś problem. Nigdy nie zostałam olana.  Czy we współpracy z księgowym który będzie do Ciebie przychodził raz w tyg. czy z biurem rachunkowym, chodzi o rozmowę. Więc jeżeli chcesz współpracować z biurem, to też z nim trzeba się komunikować, a nie tylko oczekiwać. 

Oczywiście, każdy ma swoje zdanie i różne doświadczenia we współpracy... Ja na pewno mogę ze swojej strony polecić grupę BRDI. Polecam nawet odbyć niezobowiązującą rozmowę. 

#47 Guest_Kazzzyk

Guest_Kazzzyk
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 12:12

Z doświadczenia wiem, że duże firmy mają własne działy ksiegowe. Mniejsze współpracują z biurami rachunkowymi. Np. ja współpracuję z biurem rachunkowym Abacus z Warszawy z ulicy Lanciego i jestem bardzo zadowolony z jakości i dokładności obsługi

#48 Guest_Hirrek

Guest_Hirrek
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 12:29

Z doświadczenia wiem, że duże firmy mają własne działy ksiegowe. Mniejsze współpracują z biurami rachunkowymi. Np. ja współpracuję z biurem rachunkowym Abacus z Warszawy z ulicy Lanciego i jestem bardzo zadowolony z jakości i dokładności obsługi

również polecam to biuro rachunkowe. Prowdzę z kolegą spółkę firmę budowlaną. Rozliczenia mam na czas, wszystko właśnie zrobione od A do Z, więc OK

#49 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 14:39

Jak dla mnie idealne jest biuro  Liczydło na Powsińskiej. Współpracowałem z wieloma  biurami ale w Liczydle jest najlepiej  pod względem kompetencji oraz ceny oczywiście. 

#50 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:29

Do trudnych spraw księgowi z biura Etax mogą okazać się niezbędni.

#51 Guest_Krylewski

Guest_Krylewski
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:57

Moim zdaniem najlepszy jest Księgowy w airmaxach - ma 14-letnie doświadczenie, jest bardzo kompetentny. Ja korzystam z kompleksowych usług jego biura rachunkowego od 3 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez takiego „dobrego ducha”.

#52 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 30 październik 2019 - 09:02

Ja korzystam z księgowości u pana Jarosława Konopki. Biuro znajduje się przy ul. Okrężnej w Warszawie

#53 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 16:00

Mogę polecić biuro rachunkowe Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl/, korzystamy z ich usług i jesteśmy zadowoleni. Współpraca wręcz wzorowa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych