Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry księgowy Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 14:56

A czy ktoś z Was spotkał się z biurem rachunkowym w Warszawie http://www.figures.com.pl/Podobno mają bardzo dobrych księgowych.

#22 adasieniek

adasieniek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:07

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Nie ma znaczenia, jak wysoko skoczysz; ważne, jak wylądujesz.

#23 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 06:26

Jest wiele firm audytorskich ale sugeruję tutaj kierować sie ich doświadczeniem. Przeprowadzenie audytu księgowego nie jest proste, jedynie firmy które posiadają sporą wiedzżę w tym zakresie sa w stanie przekazać odpowiednie dane.

Polecam kontakt z nimi:

http://isp-audyt.pl/audyt-ksiegowy/

Audyt pozwoli precyzyjnie określić sytuację rachunkową w firmie. 

#24 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:28

Niedługo również będę musiała podjąć decyzję o zmianie biura księgowego. Czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem w tej sprawie? Ile czasu zajęła taka zmiana, na co zwrócić uwagę? 

Przede wszystkim zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta i łatwej współpracy.

#25 Guest_oliwiaryc

Guest_oliwiaryc
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 12:23

ja korzystam z usług biura rachunkowego Gama na Białołęce i jestem zadowolona z prowadzonej z nimi współpracy

#26 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:25

Na cóż to forum skoro odpowiadają tylko biura a nie osoby polecające biura księgowe....

#27 oleczek

oleczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:50

Poczytaj opinie w internecie na temat różnych biur. Ja mogę ci polecić zajrzeć do BGP- https://www.bpg.pl/

BPG poprowadzi pełną księgowość sp. z o.o. bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Zaufaj specjalistą, którzy znają się na księgowości jak nikt inny dzięki znajomości polskiego jak i międzynarodowego prawa.

#28 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:46

Cześć,

Rozpaczliwie poszukuję dobrego księgowego, kogoś kto będzie dbał o moje sprawy a nie tylko bezmyślnie wpisywał numerki do programu.
Obecny księgowy tak mnie załatwił, że wszystkie rachunki mam zajęte przez Urząd Skarbowy. Pomylił się składając deklarację a ja nie miałam forsy na zapłacenie.

Może znacie jakieś dobre biuro rachunkowe z warszawy?

Monia

#29 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:48

ja polecam ANGIS , korzystam z ich usług kilka lat i się nie zawiodłam. Są profesjonalni i mają bogatą ofertę usług:-)

#30 Guest_Tylman20

Guest_Tylman20
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 09:34

Ja od pół roku prowadzę firmę i współpracuję z Abacus. Mieszczą się na Lanciego 8 lok. 29. Mam zapewnioną kompleksową pomoc ksiegowej, wszystkie rozliczenia są na czas, w razie jakiś zapytań np. z urzędu skarbowego mam przygotowaną przez nich odpowieź, tak więc obsługa klienta to ich bardzo duży plus

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych