Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry księgowy Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 14:56

A czy ktoś z Was spotkał się z biurem rachunkowym w Warszawie http://www.figures.com.pl/Podobno mają bardzo dobrych księgowych.

#22 adasieniek

adasieniek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:07

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Nie ma znaczenia, jak wysoko skoczysz; ważne, jak wylądujesz.

#23 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 512 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 06:26

Jest wiele firm audytorskich ale sugeruję tutaj kierować sie ich doświadczeniem. Przeprowadzenie audytu księgowego nie jest proste, jedynie firmy które posiadają sporą wiedzżę w tym zakresie sa w stanie przekazać odpowiednie dane.

Polecam kontakt z nimi:

http://isp-audyt.pl/audyt-ksiegowy/

Audyt pozwoli precyzyjnie określić sytuację rachunkową w firmie. 

#24 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:28

Niedługo również będę musiała podjąć decyzję o zmianie biura księgowego. Czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem w tej sprawie? Ile czasu zajęła taka zmiana, na co zwrócić uwagę? 

Przede wszystkim zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta i łatwej współpracy.

#25 Guest_oliwiaryc

Guest_oliwiaryc
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 12:23

ja korzystam z usług biura rachunkowego Gama na Białołęce i jestem zadowolona z prowadzonej z nimi współpracy

#26 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:25

Na cóż to forum skoro odpowiadają tylko biura a nie osoby polecające biura księgowe....

#27 oleczek

oleczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:50

Poczytaj opinie w internecie na temat różnych biur. Ja mogę ci polecić zajrzeć do BGP- https://www.bpg.pl/

BPG poprowadzi pełną księgowość sp. z o.o. bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Zaufaj specjalistą, którzy znają się na księgowości jak nikt inny dzięki znajomości polskiego jak i międzynarodowego prawa.

#28 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:46

Cześć,

Rozpaczliwie poszukuję dobrego księgowego, kogoś kto będzie dbał o moje sprawy a nie tylko bezmyślnie wpisywał numerki do programu.
Obecny księgowy tak mnie załatwił, że wszystkie rachunki mam zajęte przez Urząd Skarbowy. Pomylił się składając deklarację a ja nie miałam forsy na zapłacenie.

Może znacie jakieś dobre biuro rachunkowe z warszawy?

Monia

#29 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:48

ja polecam ANGIS , korzystam z ich usług kilka lat i się nie zawiodłam. Są profesjonalni i mają bogatą ofertę usług:-)

#30 Guest_Tylman20

Guest_Tylman20
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 09:34

Ja od pół roku prowadzę firmę i współpracuję z Abacus. Mieszczą się na Lanciego 8 lok. 29. Mam zapewnioną kompleksową pomoc ksiegowej, wszystkie rozliczenia są na czas, w razie jakiś zapytań np. z urzędu skarbowego mam przygotowaną przez nich odpowieź, tak więc obsługa klienta to ich bardzo duży plus

#31 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:45

jeśli nadal ktoś  stąd szuka biura księgowego to mogę polecić po swoich doświadczeniach i poszukiwaniach Kontisto z Warszawy. Kilka miesięcy temu szukałam tu pomocy dlatego teraz może moja opinia pomoże innej osobie :) nie chcę ich zachwalać, jedynie mogę zwrócić uwagę na szczegóły, które dla mnie są ważne. obsługa klienta na dobrym poziomie, dodatkowo dostałam od nich program księgowy więc mogę na bieżąco sprawdzać swoje zestawienia i inne dane, nawet proponowali, że mogę sama wprowadzać faktury żeby było taniej. Akurat na to się nie skusiłam bo jest tego za dużo dla mnie ale sama propozycja uważam na duży plus. fajnie, że można swobodnie ustalić zasady współpracy. można zadzwonić i sprawdzić czy pasuje http://kontisto.pl/oferta/#kontakt:)

#32 elmilia

elmilia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 11:32

Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)

Prawda nie może być "że". Prawda jest prawdą. Nie ma wersji, odmian ani wariantów.

#33 Guest_Ksara123

Guest_Ksara123
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:14

Polecam również biuro Abacus z ul. Lanciego w Warszawie. Korzytam od 3 miesięcy. 0 zastrzeżeń, kompleksowa pomoc, również w tak zwanych trudnych przypadkach. Polecam też za doradztwo i proste tłumaczenie zawiłych przepisów

#34 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 13:58

Warto również rozważyć księgowość online - https://darmowekonto...egowosc-online/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych