Skocz do zawartości

Meble

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:37

po zakupie mebli warto zadbać o odpowiedni transport ich do swojego nowego lokum Jak ktoś jest z Krakowa, to polecam firmę https://taxibagazowe...ransport-mebli/ , która zajmuje się przewozem mebli. 

#82 Guest_adamik

Guest_adamik
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 01:12

W sprawie dobrej jakości mebli wykonanych z porządnych materiałów, z dbałością o szczegół, funkcjonalnych i solidnych odsyłam was do szczecińskiego studia mebli AGAL. Specjalizują się w meblach kuchennych, ale wykonali nam tez meble łazienkowe i garderobę. Wszystko jest wysokiej jakości i jesteśmy z tych mebli ogromnie zadowoleni, tym bardziej że ceny były z gatunku rozsądnych.

#83 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 829 postów

Napisano 28 luty 2020 - 09:14

Jeśli interesują Cię meble tapicerowane Poznań to polecam zajrzeć na stronę sklepu https://www.mebleblackart.pl/u nich znajduje się ich duży wybór. Łoże tapicerowane jak i sofa od nich jest bardzo wygodna. Jeśli szukasz mebli, które bez problemu można czyścić u nich takie znajdziesz. 

#84 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 03 marzec 2020 - 13:38

Mi się bardzo podobają meble z Bo Concept. Są nowoczesne, funkcjonalne, dobrej jakości.

#85 Guest_karoll

Guest_karoll
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 17:57

W Garwolinie jest bardzo fajny salon meblowy - Tres Meble. W sumie większość mebli do naszego mieszkania jest zakupiona u nich, bo to solidne meble, dobrej jakości i mają fajny design. Sprawdźcie sobie ten salon, gwarantuję że coś fajnego dla siebie tam znajdziecie.

#86 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 00:36

Super meble na wymiar macie w firmie Ewodd. Dostaniecie tam solidnej jakości stoły, półki czy regały. Ja kupiłem od nich regał i jestem nim zachwycony. Można go dowolnie skonfigurować na ich stronie internetowej, wybieracie wielkość, ilość segmentów czy rodzaj materiału. Super się to sprawdziło w praktyce.

#87 Guest_kinga d

Guest_kinga d
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2020 - 10:15

A my kupiliśmy większość w slf24.pl i jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni. Meble od razu wydały sie nam solidne i eleganckie i takie są faktycznie do tego sofa oraz łóżko są bardzo wygodne. Teraz będziemy kupować u nich krzesła do kuchni i jadalni.

#88 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 02 wrzesień 2020 - 23:42

Moim zdaniem nie ma to jak porządne stoły drewniane takie jak np. można kupić w sklepie https://www.edinos.pl/stoly-drewniane

#89 Guest_Olivi

Guest_Olivi
  • Goście

Napisano 21 październik 2020 - 21:37

Polecę Wam wspaniałą firmę projektującą meble kuchanne na wymiar: FRAKTAL. Działa w stolicy i okolicy. Bombowa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych