Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posadzki poliuretanowe w domu jednorodzinnym

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102502 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 16:46

Posadzki poliuretanowe choć słyną z tego, że są stosowane głównie w budynkach użyteczności publicznej oraz zakładach produkcyjnych – mogą być stosowane także w domach jednorodzinnych. Zobacz, czym się charakteryzują.

Powrót do artykułu: Posadzki poliuretanowe w domu jednorodzinnym

#2 Guest_d

Guest_d
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 16:46

>>>

#3 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 16:49

Tutaj http://modernebeton.pl/oferta/ zerknijcie sobie. Jest tam ciekawa oferta, jeśli chodzi o podłogi betonowe, dekoracyjne, ale nie tylko. Można sobie tam również sprawdzić propozycję ścian z betonu. Wszystkie informacje są na stronie.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:55

Odnośnie posadzek do domu to różne są opinie. Warto poczytać o tym więcej w Internecie. Ja wpadłem na publikację o wadach posadzek przemysłowych w domach na frappe.pl/wady-betonowych-posadzek-przemyslowych-w-domach/ i zachęcam do przeczytania. Warto wiedzieć zanim podejmie się jakieś decyzje podczas budowy domu.

Always look on the bright side of life!

#5 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 14 październik 2017 - 00:13

Z tego co widzę, to tutaj http://www.acfloor.p...ki-dekoracyjne/ są ciekawe posadzki dekoracyjne. Zawsze dużą uwagę należy zwracać na jakość. Jest to ważne, ponieważ posadzki nie zmienia się co roku. Ma służyć przez lata.

#6 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 08:04

Strasznie podobają mi się obecne możliwości, jeśli chodzi o ciekawe techniki wykonywania posadzek, a o m.in. posadzkach poliuretanowych można przeczytać np. tu http://podsuwam.pl/p...sadzek-z-zywicy , jeśli wybierzemy dobrą firmę, to możemy mieć prawdziwe cuda na podłodze. Zastanawiam się nad taka podłogą w łazience.

#7 piotr8703

piotr8703

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 maj 2018 - 16:09

A czy macie doświadczenia z podłogami w siłowniach? Co byście polecali w tym zakresie? Zastanawiam się obecnie, czy np. taka podłoga do siłowni będzie dobrym wyjściem. Co na ten temat polecacie?

Jeśli chce się zachować tajemnicę, należy ukryć ją nawet przed sobą.

#8 maxymix

maxymix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 07:52

W siłowni nie widziałem jeszcze ale ostatnio byłem na budowie i gość robił posadzki żywiczne w Szczecinie i wyglądało to obłędnie. Sam się teraz zastanawiam czy nie zrobić u siebie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych