Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Świadczenie rodzicielskie, czyli kosiniakowe 2017

wróć do serwisu Kadry 71 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 22:17

Pytam, ponieważ Panie w Urzędzie powiedziały mi, że ze względu na planowany urlop to swiadczenie mi nie przysługuje... Troszkę szkoda pieniążków, dlatego zaczeliśmy już rozważać rezygnację z urlopu

urlop ojcowski (rodzicielski) można wykorzystać w dwóch ratach po 7 dni do ukończenia 24 m-ca życia dziecka. Idź na zasiłek a mąż w miedzy czasie pójdzie na urlop.

#62 Guest_mama.maj7

Guest_mama.maj7
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 11:39

witam, mam pytanie jak jest naliczona kwota kosiniakowego za ostatni miesiac, czy jest to 1000zł czy tylko cześć, moja córka uodziła się 7. maja 2017, a 7. maja 2018 została nam wypłacona ostatnia kwota kosinaikowego, która wynosi 193 zł, stąd moje pytanie jaka kwota powinna być wypłacona?

#63 Guest_jula

Guest_jula
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 14:51

witam mam pytanie czy przysluguje mi kosiniakowe?? jezeli pracuje od stycznia 1 umowa zlecenie drugaw lutym do kwietnia na okres probny a 3 umowa na czas okreslony i pracuje na niej miesiac tzn jestem na l4 i chce sie zwolnic ze wzgledu zdrowotnych czy przysluguje mi wtedy kosiniakowe?

#64 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21730 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 28 maj 2018 - 14:54

Musi przedłuzyc do dnia porodu

#65 Guest_ania 30

Guest_ania 30
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 13:22

czy należy mi się kosiniakowe gdy pobieram świadczenia na inne dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawnosici

#66 Guest_ania 30

Guest_ania 30
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 13:28

czy należy mi się kosiniakowe jesi pobieram świadczenia na inne dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności

#67 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:29

czy należy mi się kosiniakowe jesi pobieram świadczenia na inne dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności

Nie napisałaś, jakie świadczenie pobierasz, a to ważne.Bo jeśli jest to świadczenie rodzicielskie lub zasiłek macierzyński, to kosiniakowe nie przysługuje.

#68 Guest_Gość Mama Emila

Guest_Gość Mama Emila
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:19

Czy jest tu jakaś mamusia ,która urodziła 9 dnia miesiaca? Ja urodziłam 9 września i ciekawa jestem ile dostane "kosiniakowego" w sierpniu :) - nie zależy od tego moje życie;P to zwykła ciekawość.

#69 Guest_Gość Mama Emila

Guest_Gość Mama Emila
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:21

Czy jest tu jakaś mamusia ,która urodziła 9 dnia miesiaca? Ja urodziłam 9 września i ciekawa jestem ile dostane "kosiniakowego" w sierpniu :) - nie zależy od tego moje życie;P to zwykła ciekawość.

Przepraszam we wrześniu miało być :D

#70 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 20:39

Mam pytanie mam dziecko w rodzinie zastepczej od 5miesiaca zycia i wiem ze jej matka nie starala sie o zadne swiadczenia dla siebie i dziecka czy moge sie starac o tzw kosiniakowe

#71 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 16:00

Witam. Zmianilam pracę dostałam umowę na miesiąc i jeden dzień i podczas tej umowy okazało się że jestem w ciąży. Umowa nie została mi przedłużona i w ostatni dzień umowy poszłam na zowlnie aby dostać pieniążki podczas ciąży, moje pytanie brzmi czy przysługuje mi macierzyński czy składać wniosek o kosiniakowe? Pozdrawiam

#72 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 18:21

Co to 1000 zł co miesiąc a 5000 tys. zł im dajcie !
Do roboty leniwe Azulki ! Na rodzeniu dzieci chcecie się bogacić !?
Żenada i dyskryminacja osób, które nie mają rodzin i dzieci !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy