Skocz do zawartości

Zdjęcie

Auto poleasingowe?

wróć do serwisu Logistyka 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Veela

Veela

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 02:28

Rozważałem zakup auta w leasingu w Raiffeisen ale znalazłem tam też ofertę aukcji aut poleasingowych. Korzystał ktoś z takiej frormy zakupu? Jest w tym jakieś ryzyko czy ukryte haczyki? Ceny wydają się bardzo atrakcyjne...

#2 Guest_crymeariver

Guest_crymeariver
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 19:46

Generalnie auta poleasingowe to bardzo dobry pomysł, znajomy w raiffeisen mi tłumaczył coś, w gruncie rzeczy to bezpieczna forma

#3 Guest_jojo

Guest_jojo
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 12:41

na haczyki raczej nie musisz byc wyczulony jezeli to jest duza sprawdzona firma to raczej nie powinno byc nic niestandardowe, bardzo dobra opcja btw jezeli chodzi o rozpoczynanie takiej dzialalnosci jak nie chceszutopić dużej gotówki. W MW Spedition dużo przewoźników jeździ, wspolpracuje na roznych zasadach, ale przede wszystkim maja bardzo duzo zlecen na krajowce imiedzynarodowce

#4 Guest_norsk

Guest_norsk
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 20:52

Ogólnie auta poleasingowe ze sprawdzonych banków/leasingów są pewne. W takim Raiffeisen nie ma szans żeby przepuścili jakiś syf bo to za mocno uderzy w markę.

#5 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 16:32

Są pewne bo?

#6 Guest_Marjoo

Guest_Marjoo
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 02:10

Moim zdniem warto korzystać ze wszelkich kalkulatorów leasingu, które banki mają na swych stronach. Bo jakby nie patrzeć, to zawsze cena jest priorytetowa przy wyborze kredytu na samochód. Ja osobiście brałem w ToyotaBank ,gdzie oprocentowanie jest niskie, a jakość japońskiego auta niezwykle wysoka

#7 Guest_vizimir

Guest_vizimir
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 02:36

Auto poleasingowe to super pomysł moim zdaniem bo można znalezc za duzo nizsza cene fajna oferte. kiedys raiffeisen oferował bardzo fajne warunki

#8 kingacoff

kingacoff

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 07:24

Produkty poleasingowe cechują się właśnie tym, że były są i będą dobre.

#9 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 14:50

Samochody poleasingowe mają tę przewagę nad zwykłymi używkami, że tu masz pewny stan techniczny, potwierdzony przez prawdziwych mechaników. Nie płacisz za szrot, tylko za samochód w bardzo dobrym stanie. Ja sam lubię sobie przeglądać czasem aukcje PKO Leasing, bo za bardzo rozsądną cenę można mieć kilkuletnią perełkę.

#10 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:56

Nie wiem w sumie jak na takie auta patrzeć. Ja jak kupowałam z salonu http://www.ursyncar.pl to w sumie brałam z jakiejś wyprzedaży rocznika i tyle. Tez to fajna okazja była. Ale gdybym np. miala firme to na pewno w leasing bym auto wziela

#11 tootom

tootom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano dziś, 12:15

Ja osobiście przy zakupie auta poleasingowego korzystałem z pośrednictwa strony: https://www.carsonth....com/pl/findcar. Wybór duży, auta ciekawe i przede wszystkim niekrajowe a akurat dla mnie jest to dość istotny czynnik. Nie doradzę dokładniej bo nie wiem jakiego konkretnie szukasz modelu ale na pewno coś sobie wybierzesz. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych