Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zakup używanego samochodu w Warszawie

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 05 maj 2019 - 17:49

używany samochód w Warszawie? tylko z salonu Carolina Toyota Włochy :) modele mimo że używane to sprawdzone, z gwarancją i za niezłą kasę.

#22 Guest_marcelii

Guest_marcelii
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:32

Jeśli chodzi o zakup Opla polecam ci salon samochodowy na al. Jerozolimskich MMCars, obsługa super, ceny dobre, mają w ofercie samochody nowe jak i używane

#23 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 30 maj 2019 - 15:56

U nich znajdziecie świetne oferty na samochody w Warszawie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford

#24 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 23:18

używany samochód w Warszawie? tylko z salonu Carolina Toyota Włochy :) modele mimo że używane to sprawdzone, z gwarancją i za niezłą kasę.

zgadzam się. To jest porządny salony, jeden najlepszy w Warszawie a we Włochach to już na bank. Przy tym mają bardzo dobry serwis!

#25 Guest_Ziggy77

Guest_Ziggy77
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:47

Faktycznie Toyota ma moim zdaniem bezawaryjne auta

#26 mangus

mangus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:38

jak widzę to komisy nie cieszą się zbyt pochlebną opinią i w sumie to się nie dziwię :) też jestem zdania, że tam to się nie kupi dobrej jakości samochodu... I tak jak ktoś już tutaj napisał: jak ktoś planuje zakup używanego samochodu to najlepiej w salonie Carolina Toyota Włochy. Wszystko jest u nich opisane na stronie.

#27 Boryss

Boryss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 12:04

Ja zawsze szukam w internecie ale tylko od 1 właściciela, komisy omijam z daleka. 

#28 Guest_Ressetyk

Guest_Ressetyk
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:35

Komisy czasem mają dobre auta, ale to 1 na 10. Dlatego lepiej już kupować właśnie w salonie. Carolina Toyota Włochy jest dobrym przykładem

#29 Guest_Omrecki

Guest_Omrecki
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:14

Miałem 3 auta z komisów i ze wszystkimi potem miałem kłopoty. Teraz właśnie kupiłem samochód w autoryzowanym salonie i jestem o wiele bardziej zadowolony

#30 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:12

Co za różnica w Warszawie czy w innym mieście? :D

Always look on the bright side of life!

#31 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:10

Miałem 3 auta z komisów i ze wszystkimi potem miałem kłopoty. Teraz właśnie kupiłem samochód w autoryzowanym salonie i jestem o wiele bardziej zadowolony

dlatego drogi kolega jak wcześniej pisałem - nie kupuje się w komisach. Teraz używane modele to kupisz w salonie jak Carolina Toyota Włochy. Miejsce jest sprawdzone i tam nie pozwolą sobie na jakieś przekręty czy coś, bo to marka sama w sobie i dbają o reputację oraz zadowolenie klientów

#32 mangus

mangus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 12:41

dlatego drogi kolega jak wcześniej pisałem - nie kupuje się w komisach. Teraz używane modele to kupisz w salonie jak Carolina Toyota Włochy. Miejsce jest sprawdzone i tam nie pozwolą sobie na jakieś przekręty czy coś, bo to marka sama w sobie i dbają o reputację oraz zadowolenie klientów

no właściwie nic dodać nic ująć. Nie ma co tutaj marnować czasu i nerwy na komisy - tam po prostu nie kupisz dobrego samochodu. Idź własnie do salonu Carolina Toyota Włochy i u nich kup używany samochód

#33 Guest_Cristie

Guest_Cristie
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 11:30

Moim zdaniem i w komisie można trafić narpawde fajne auto, ale na zakup trzeba się wybrać z fachowcem, a nie każdy takiego ma. Po drugie w salonie mamy auta z realną hisotrią, bez cofanych liczników czy ukrytych wad. Więc jest po prostu bezpieczniej. Więc sami powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, gdzie kupować i czego tak naprawdę oczekujemy

#34 kosek77

kosek77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 04 listopad 2020 - 08:43

My szukaliśmy z rodziną nie tyle auta luksusowego co rodzinnego i w ofercie komisu Auto Lux s.c. -Janki, parking podziemny IKEA trafiliśmy na ciekawą propozycję Toyota Sienna. Auto na 7 osób, bardzo fajnie się na drodze sprawdza, ładnie wykończone. Więc jeśli czegoś takiego będziesz szukał to ewentualnie warto na ten model zwrócić uwagę. Sam komis również super obsługa, to właściwie oni przekonali nas do tego modelu i całe szczęście bo auto jest dla nas jak idealne. 

#35 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2021 - 02:35

Parę tygodni temu kupiłem używany samochód. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że jest wyeksploatowana maglownica. Oddałem część do regeneracji firmie REG-TRUCK i obecnie auto działa perfekcyjnie. Polecam ich usługi.

#36 Syśka

Syśka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 kwiecień 2021 - 07:15

Jeżeli zastanawiacie sie nad zakupem samochodu, to osobiście mogę Wam polecić stronę https://www.uzywanejaknowe.pl/, na której znajdziecie rozbudowaną oferte samochodów używanych. Wszystkie samochody są szczegółowo badane, a po zakupie otrzymacie gwarancję. 

#37 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 17:24

Można poszukać w ogłoszeniach, dużo ludzi sprzedaje samochody. I jak już wybierzecie swoje auto to zadbajcie o czystość oraz ładny zapach. Na pewno sprawdzi się miś zapachowy indigo, można go zawiesić w dowolnym miejscu, np. na lusterku.

#38 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 19:59

Polecam amerykańskie samochody - są fantastyczne. Oryginalne auta z USA można zamówić za pośrednictwem SP Automotive. Polecam ich usługi w tej kwestii. To rzetelny kontrahent!

#39 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 17 maj 2021 - 11:00

Pamiętaj o tym, aby dbać odpowiednio o swój samochód. Woskowanie lakieru wbrew pozorom jest bardzo ważną czynnością. Tutaj kupisz wszystkie akcesoria niezbędne do takiego woskowania: https://shiningcar.p...kowanie-lakieru .

#40 Guest_alonzo

Guest_alonzo
  • Goście

Napisano 21 maj 2021 - 22:57

Miałem w życiu auta różnych marek ale najlepiej mi się jeździ obecną rav4 hybrid. Jest cicha, bezawaryjna i bardzo wygodna do codziennej jazdy po mieście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych