Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup używanego samochodu w Warszawie

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 712 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 13:40

Gdzie w Warszawie najlepiej zakupić jakiś używany samochód? Ktoś już to może wcześniej przerabiał? Chodzi o auto w budżecie do 40 tys zł. Typowe auto miejskie. Nie mam preferencji - ważne, aby było bezpieczne i łatwo się nim parkowało.

#2 sekula

sekula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 23:49

prywatnie. komisy to zlo.

#3 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 13:13

Jest taki program na TVN zakup kontrolowany: http://player.pl/pro...ny-odcinki,215/

O tym jak dwóch gości wyszukuje ogłoszenia, jadą, oglądają z kamerą. Różne wałki wychodzą podczas takiego programu.

Jak jest taka możliwość, to warto dołożyć i kupić np w ASO. Często można trafić tam na naprawdę zadbane 2-3 letnie auta, które poprzedni właściciele pozostawiają w rozliczeniu.

Przykładem niech będzie Nissan: http://nissan.nivett...pojazdy-uzywane

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 21 luty 2017 - 16:57

Taki wiek 2-3 lata, to duża szansa na dobry zakup. Poza tym stare i sprowadzane auta już nie będą takie tanie, akcyza w górę:

http://www.kalkulator-akcyzy.pl/. Najlepiej jak dogadamy się z pracownikiem salonu i poinformuje nas o samochodzie z rozliczenia, bo to łakomy kąsek. Dobre egzemplarze długo nie stoją.

#5 Guest_ozii

Guest_ozii
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 09:35

jak dla mnie to najpewniej kupisz używane auto w Warszawskim Bawaria Motors BMw, to miejsce gdzie maja auta nowe ale i używane. a wiadomo serwis mają bardzo dobry więc bubli nie sprzedają. Auta sa rzetelnie sprawdzane prze sprzedaża

#6 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 maj 2017 - 11:29

Zobacz sobie na stronę ASO Honda Matraszek, to dealer Honda, ale mają w ofercie samochody również używane. Generalnie są godni polecenia, bardzo solidna firma - mają też świetny warsztat. Myślę, że warto się do nich zwrócić przy kupnie "nowego" auta :)

#7 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 11:40

Nie kupowałybym w komisie. Niepewny towar, własciwie to kupowanie kota w worku. Nawet jak masz znajomego mechanika, ktory oceni czy automjest ok to i tak zawsze cos sie może zdarzyć, czego nie dopatrzył. Przejedz sie do Łomianek do auto idea. Mercedes w leasingu poniżej tysiąca/m-c wychodzi. Ja zaraz kończę mojego wolwiaku i tak planuje zrobić. A te 40tys to połowę sobie zostaw na wakacje :-)

#8 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 05:41

Wejdź sobie na auto idea w łomiankach, albo tam się przejedz. Sam zobaczysz, ze mercedes jest na każdą (Twoją ) kieszeń. Nie bedę więcej sie rozpisywał. bylem juz i sprawdziłem. Leas od 899 jestem w szoku...

#9 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 12:32

Zobacz sobie na stronę ASO Honda Matraszek, to dealer Honda, ale mają w ofercie samochody również używane. Generalnie są godni polecenia, bardzo solidna firma - mają też świetny warsztat. Myślę, że warto się do nich zwrócić przy kupnie "nowego" auta :)

Myślę, że to dobry pomysł! Najczęściej w takich miejscach można kupić auta serwisowane w aso, z jasną sytuacją, przejrzystą historią. W komisie to jednak nigdy nic nie wiadomo... 

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 14:18

Masz sporo opcji sprzedaży samochodu praktyczne przez internet a dokładniej obczaj skup samchodowy na stronie Anycars. W kilku prostych krokach możesz za fajne pieniądze sprzedać swoje auto w krótkim czasie bez straty czasu na tworzenie kolejnych ogloszeń i umawianie się z nie pewnymi klientami. Tutaj wszystko załatwiają oni ;)

#11 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 11:18

używany samochód możesz kupić też prosto z salonu. Np. salon Carolina Toyota Włochy ma w ofercie używane modele. Zerknij sobie u nich na stronie. Wydaje mi się to lepsze rozwiązanie niż zakup używanego z komis - tam to kupujesz kota w worku!

#12 Guest_TobikFiFi

Guest_TobikFiFi
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 15:52

używany samochód możesz kupić też prosto z salonu. Np. salon Carolina Toyota Włochy ma w ofercie używane modele. Zerknij sobie u nich na stronie. Wydaje mi się to lepsze rozwiązanie niż zakup używanego z komis - tam to kupujesz kota w worku!

Używka czasem nie jest zła, o ile nie bierzemy od Pana Zdzisia, który brał od innego Pana Zdzisia tylko np. z takiego salonu Toyoty. To potrafią być 2 różne samochody. Z salonu pewniejsze auto, bez dwóch zdań.

#13 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 18:54

W takim razie zajrzyj do oferty samochody używane warszawa gdzie jest kilka naprawdę fajnych aut w świetnym stanie technicznym. Do tego w salonie Malibu-Auto można liczyć na duże wsparcie obsługi, która zna całą ofertę "od podszewki" i co ważne nie ukrywają żadnych usterek. A często też są one objęte jeszcze 3-4 letnią gwarancją :)

#14 Guest_likaon

Guest_likaon
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 09:41

zobacz sobie na Czerniakowskiej w salonie Bawaria Motors BMW mają używane auta także, a jak szukasz konkretnego modelu a go nie mają pomoga ci wyszukać auto odpowiednie dla ciebie. Dzięki nim stałem sie posiadaczem BMW 5 w bardzo dobrym stanie, a sporo taniej

#15 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 14:42

Poszukaj ofert w necie. Szkoda czasu jeździć w ciemno. Tu mają sekcję z ofertami: http://mojeauto.pl/

#16 Guest_załuski

Guest_załuski
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:11

żadnych komisów bo tam to są najgorsze modele!!! Jak chcesz kupić używany samochód, który będzie sprawny i bezawaryjny to tylko ze sprawdzonego miejsca jak np. Carolina Toyota Włochy.

#17 Guest_bankowaty

Guest_bankowaty
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 09:29

żadnych komisów bo tam to są najgorsze modele!!! Jak chcesz kupić używany samochód, który będzie sprawny i bezawaryjny to tylko ze sprawdzonego miejsca jak np. Carolina Toyota Włochy.

no ja też bym obstawiał ten salon. To jest najbardziej wiarygodne źródło jeśli chodzi o zakup używanego samochodu.

#18 mityczny

mityczny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 luty 2019 - 19:57

Jestem tego samego zdania.

#19 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 20:24

Lepiej kupować w salonie bo nie trzeba nic sprawdzać i kontrolować. Jednak nowe auto jest pewniejsze. A z racji że są często promocje i dobre oferty to już nie opłaca się tak bardzo używek kupować - ja kupowałam w salonie Klimczak w Częstochowie i super się jeździ. A przy okazji można też sobie iść na jazdę próbną i przetestować

#20 yedyny

yedyny

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 15:26

Gdzie w Warszawie najlepiej zakupić jakiś używany samochód? Ktoś już to może wcześniej przerabiał? Chodzi o auto w budżecie do 40 tys zł. Typowe auto miejskie. Nie mam preferencji - ważne, aby było bezpieczne i łatwo się nim parkowało.

Pewnych komisów szukaj. Są takie, gwarantuję ;) Przy serwisie Mazdy na Targówku jest jeden sprawdzony. Mają głównie używane Mazdy od pierwszego właściciela, ale i zdarzają się inne marki. Sam kupowałem u nich Toyotę. Wszystkie papiery do ręki, cała historia do wglądu, nic nie zatajone. Dla mnie super. Tu masz link do tego komisu: https://www.mazda.warszawa.pl/uzywane/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy