Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

pobyt w szpitalu a niezdolność do pracy

zwolnienie lekarskie pobyt w szpitalu

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaska945

kaska945

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 22:05

Dzień dobry,

12 grudnia poszłam do szpitala na umówiony zabieg laparoskopii. W dniu 15.12. zostałam wypisana do domu. Lekarz powiedział, że przysługuje mi miesiąc zwolnienia lekarskiego. Następnie z tą wiadomością miałam się udać do sekretariatu szpitala, tam pani zapytała mnie ile mam mieć zwolnienia - mówię, że miesiąc, ale chciałabym aby było tak wypisane żebym nie musiała robić zdolności do pracy. Pani z sekretariatu coś policzyła i stwierdziła, że zwolnienie będzie do 13.01., bo wtedy akurat wypada 29 dzień. Na zwolnieniu było napisane od 12.12. do 13.01 i ilość dni w szpitalu: 4. I nie bardzo rozumiem, bo 13 stycznia owszem wypada 29 dzień, ale licząc od 16.12, czyli dzień po wyjściu ze szpitala. W związku z powyższym jak to wygląda? Będę musiała robić tą zdolność ?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 03 styczeń 2017 - 22:52

To wygląda tak, że pani się pomyliła w liczeniu albo może źle zrozumiała o co ci chodzi, bo zwolnienie masz na więcej niż 30 dni. I jednak będziesz musiała "robić zdolność" do pracy.

#3 kaska945

kaska945

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 23:18

Ehh, niedobrze. No nic, moje obawy się sprawdziły. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwolnienie lekarskie, pobyt w szpitalu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych