Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 00:04

ja mam sprawdzoną taktykę podpytywania znajomych, wiadomo nie przy wszystkim tak się da, ale autem jeździ prawie każdy więc tym łatwiej się było rozeznać, ja w Krakowie do auto serwis wadowicka jeżdżę, widzę z resztą, że już tu wspomnianego i faktycznie ich renoma nie bierze się znikąd bo trzymają bardzo poziom wysoki

Też tam jeżdżę,dobre opinie znajomych i z netu pokrywają się z rzeczywistością.

#42 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 grudzień 2018 - 17:33

Poza ceną przede wszystkim na opinie, ale i podejście do klienta, czy kwestię tego, czy warsztat podaje wstępny kosztorys naprawy. Większość warsztatów ma swoje strony, łatwo więc je znaleźć, w Pruszkowie warto sprawdzić choćby http://www.autodukat.pl - mają dobrych mechaników.

#43 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:29

ja mam sprawdzoną taktykę podpytywania znajomych, wiadomo nie przy wszystkim tak się da, ale autem jeździ prawie każdy więc tym łatwiej się było rozeznać, ja w Krakowie do auto serwis wadowicka jeżdżę, widzę z resztą, że już tu wspomnianego i faktycznie ich renoma nie bierze się znikąd bo trzymają bardzo poziom wysoki

Też do nich jeżdżę- przyzwoite ceny, szybko uwijają się z robotą i dają gwarancję. Do tego bardzo przyjazna obsługa i zawsze się odjeżdża z garścią cennych wskazówek.

#44 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 08:24

Czy jest jakiś sposób, żeby usunąć drobne wgniecenia w karoserii bez lakierowania, czy jest to możliwe? Szukam pomocy w tej sprawie. Kolega pokazał mi wpis na ten temat http://wgniecenia.pl...erii-samochodu ale nie wiem czy to możliwe. Słyszeliście o metodzie PDR, próbuje znaleźć więcej informacji na ten temat.

#45 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 16:41

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z dobrej blacharni i lakierni. W Lublinie na bank sprawdzi się  http://blacharnialakiernia.pl/  Są mega dokładni, solidni, terminowi, zawsze jestem zadowolona z ich usług. Oprócz tego można u nich wypożyczyć samochód, skorzystać z pomocy drogowej czy  kupić części zamienne. Działają kompleksowo, dlatego ich się właśnie trzymam.

#46 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:04

Solidna firma od  kompleksowej obsługi filtrów cząstek stałych to https://www.regeneracja-dpf-fap.com/ z Wrocławia. Bardzo dobrzy fachowcy, nie przesadzają z cenami a z robotą uwijają się szybko. Dobrze ich oceniam

#47 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 19:45

Ja od jakiegoś czasu interesuję się auto-detailingiem i przyznam szczerze, że niestety nie można tego spotkać w każdym miejscu. Samemu najlepiej zająć się wszystkim samemu. Chcecie dowiedzieć się, co to dokładnie jest? Jeśli tak, to polecam zajrzeć sobie na stronę http://cardetailing....-detailing.htmlpo wszystkie szczegóły.

#48 Guest_Ignacy

Guest_Ignacy
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 11:02

Ja polecam auto serwis Moto Parnet specjalizują się w diagnostyce i naprawie aut francuskich. Bardzo dobra jakość, rozsądne ceny, bez dwóch zdań auto serwis godny polecenia

#49 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 01 luty 2019 - 13:08

Ja zwróciłbym uwagę przede wszystkim na to, jakie opinie na temat danej firmy panują.

#50 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 18:39

Ja korzystam z warsztatu na Golisza w Szczecinie czyli Slav Auto http://www.slavauto.pl/ Oceniam ich jak najlepiej - profesjonalizm, fachowość, dobre ceny, dobra obsługa klienta, terminowość – po całości są w porządku, na pewno nie zmienię warsztat na inny.

#51 ASkot

ASkot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:50

Dobrze jest sprawdzić czy np. warsztat samochodowy współpracuje z pomocą drogową. W razie awarii wyślą lawetę i odholują do warsztatu, gdzie dokonają naprawy. Na terenie Zgorzelca jest np. holowanie-aut-zgorzelec.pl (pomoc drogowa i warsztat samochodowy)

#52 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 kwiecień 2019 - 10:36

Ja serwisuję auto w Łodzi - serwis Habenda. Znają się na rzeczy i w krótkim czasie są w stanie naprawić auto, a na tym mi najbardziej zależy ;) ceny również mają bardzo w porządku.

#53 Guest_fikos

Guest_fikos
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 15:38

Bardzo dobry warsztat blacharski i lakierniczy będziecie mieć w Morąg Centrum na Dzikiej w Kielcach. Dobra ekipa odpowiednio zajmie się waszym samochodem, na bank będziecie zadowoleni. Są dokładni, solidni i terminowi, ogółem mogę powiedzieć, że świadczą usługi na wysokim poziomie przy całkiem przeciętnych cenach.

#54 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:42

W gminie Mszana Dolna polecam serwis Kalczyński Mieczysław. Na północy Krakowa sprawdzony serwis Auto Kubik Węgrzce. Oba serwisy prowadzą ludzie znający się na swoim fachu, konkretni, nie naciągają klienta na koszty, wszystko wykonują starannie i uczciwe. Potrafią postawić trafną diagnozę.

#55 StingMD

StingMD

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaMszana Dolna

Napisano 28 maj 2019 - 15:43

W gminie Mszana Dolna polecam serwis Kalczyński Mieczysław. Na północy Krakowa sprawdzony serwis Auto Kubik Węgrzce. Oba serwisy prowadzą ludzie znający się na swoim fachu, konkretni, nie naciągają klienta na koszty, wszystko wykonują starannie i uczciwe. Potrafią postawić trafną diagnozę.

#56 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:33

My mamy po prostu sprawdzony serwis u siebie - OMT w Tarnowie. I od lat u nich auta robimy, tak samo geometrie kół itd. Polecili nam znajomi - także to chyba najlepsza opcja

#57 Guest_gibson

Guest_gibson
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 23:00

U mnie 100% zadowolenia z usług warsztatu samochodowego z Piły  Merc Jaworowscy. Jak nazwa wskazuje specjalizują się w naprawach Mercedesów. Trzyma się ich od dawna i mimo ze mój merc to staruszek to dzięki nim całkiem dobrze się jeszcze trzyma : )

#58 Guest_wajtekkondzizerski

Guest_wajtekkondzizerski
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 10:34

We Wrocławiu korzystam z Zulugaraż gdzie znają się na francuskich samochodach i ostatnio mi poprawiali właśnie po spartolonej robocie poprzedniego mechanika... Na naprawione części dostałem nową dokumentację no i protokół zdania auta.

#59 Guest_medyceusz

Guest_medyceusz
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 17:26

Dobry, sprawdzony serwis z Radzionkowa to  Auto-Serwis Nowakowski. W grę wchodzi u nich mechanika pojazdowa, blacharstwo, lakiernictwo, auto pomoc oraz naprawy powypadkowe. Na czas naprawy wozu oferują też samochód zastępczy. Solidna ekipa, ceny nie z kosmosu.

#60 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:06

Regularnie jeżdżę z fordem do ASO, teraz mają fajną promocję wakacyjną https://akcjaserwisowa.pl/wakacjemożna zrobić serwis za 79zł i dokładnie sprawdzić auto przed wakacjami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych