Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48825 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:46

Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy? Owszem, na ceny usług również, ale nie powinno być to jedyne kryterium wyboru warsztatu.

Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę wybierając warsztat samochodowy?

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:46

Faktycznie znalezienie dobrego warsztatu wcale nie jest takie proste i oczywiste, ja też nie jeden przerobiłem zanim trafiłem do tego któremu jestem wierny- Auto Serwis Wadowicka w Krakowie jak najbardziej spełnia wszystkie wymagania, które zostały nakreślone w artykule i w końcu mogłem zakończyć poszukiwania

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 17 luty 2017 - 20:39

Na pewno na jakość i markę sprzętu jaki w warsztacie mają. Jego wiek oraz ogólnie czystość jaka panuje, jak jest wszędzie brudno to trzeba się przygotować, że w samochodzie też będzie brudno. Jaki sprzęt jest dobry? - http://techsul.pl/in...x.php?cPath=15tutaj macie jeden z przykładów, ale to taka solidna marka, która jeśli występuje w jakimś warsztacie to spokojnie możecie oddać tam swoje auto.

#4 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 20:07

Ja, szukając warsztatu zwracam uwagę głównie na jego opinie w sieci. Gdy chciałem wykonać CHIPTUNING, udałem się do firmy CAR SOFT, oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o kilkaset kilometrów tylko dlatego, że krążyło o niej wiele pozytywnych opinii.

#5 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2017 - 12:49

Myślę, że warto wybrać autoryzowany serwis. Na serwis honda warszawa znajdziecie ofertę bardzo dobrego serwisu Hondy. Warto się do nich wybrać w razie problemów z samochodem. 

#6 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:22

Trzeba patrzec na sprzet jakiego uzywaja, np. na podnosniki bo jak bedzi ejakis noname to nawet nie warto wjezdzac, ale jak np. w wrasztacie beda uzywac nortec to warto zakrecic sie tam na dluzej, bo jakos sprzetu pokazuje jaka jest jakos warsztatu, a nortec to zloto wsord urzadzen mechanicznych.

#7 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 01 maj 2017 - 09:56

Przede wszystkim tym jaką opinię mają klienci na temat danego warsztatu. Ja za bardzo szanuję swoje auta by oddawać je w ręce ludzi, których pracy po prostu nie znam. Ze swojej strony mogę Wam polecić ten warsztat specjalizujący się w blacharstwie i lakiernictwie na terenie Wrocławia http://www.scentrum.pl/. Miejsce sprawdzone przeze mnie i kilku znajomych, ostatnio jeden z nich zabezpieczał tam auto przed zimą. Wszystko na plus.

#8 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 05 maj 2017 - 10:51

Na cennik - 

#9 Guest_karolek

Guest_karolek
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 13:22

Ja zwracam uwage na opinie i dostepnosc zamiennikow. Aktualnie jestem stalym klientem warsztatu ktory oferuje czesci delphie w jakosci oe ze sredniej polki cenowej i jestem zadowolony z wytrzymalosci no i z ceny bo orginaly to juz duzy wydatek

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:55

Faktycznie znalezienie dobrego warsztatu wcale nie jest takie proste i oczywiste, ja też nie jeden przerobiłem zanim trafiłem do tego któremu jestem wierny- Auto Serwis Wadowicka w Krakowie jak najbardziej spełnia wszystkie wymagania, które zostały nakreślone w artykule i w końcu mogłem zakończyć poszukiwania

Też tam jeżdżę.Warsztat godny zaufania, niestety niewiele takich.

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 11:38

Ostatnio oglądałem fajny filmik na kanale HondaPlaza na co zwrócic uwage podczas wyboru samochodu. Ja ogólnie jestem zwolennikiem zakupu auta u autoryzowanych dealerów a jeżeli chodzi o auta użwane to wybierając w HondaPlaza są sprawdzone pod względem prawnym, technicznym i blacharsko-lakierniczym. Oczywiście mamy wgląd do całej dokumentacji, także nic nam nie umknie :)

#12 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 06:43

Jak dla mnie przede wszystkim najwazniejsza kwestia przy wyborze warsztatu jest krotki czas oczekiwania na naprawe jak i duza dostepnosc czesci. Wlasnie dlatego moim ulubionym serwisem jest ten na Daimlera w Warszawie. Czas naprawy w tym przypadku to 3 dni max i chlopaki naprawde swietnie radza sobie ze wszelkimi usterkami w autach. Poza tym czesci sa dowozone nawet i 4 razy dziennie wszystko bez sciemy z zdzierania kasy z klientow. Z mercem jezdze tylko tam.

#13 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:38

Jest wiele elementów, na które trzeba zwrócić uwagę. Wszystko o czym piszecie jest ważne. Terminowość, cena usługi, jakość, solidność, doświadczenie. Ale trzeba też pamiętać, że wizyty w mechanika nie są zarezerwowane tylko dla aut, które się zepsuły. Ważna jest także profilaktyka. W tym temacie warto rzucić okiem na ten artykuł http://www.moto-deta...profesjonalizm/ . Wizyty profilaktyczne często pomagają unikać dużo poważniejszych usterek.

#14 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 14:39

Myślę że najważniejsze są opinie, tylko te prawdziwe opinie. Jest mnóstwo warsztatów, którzy więcej popsują niż naprawią żeby tylko przyjechać po raz kolejny. Cennik się nie liczy, bo często droższy warsztat jest tym lepszym.

#15 Merlons

Merlons

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2017 - 10:01

Ja mogę Ci polecić ten warsztat: http://kadamtruckservice.pl

Sam do niego jeżdżę i jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm, czego w wielu miejscach brakuje.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 12:56

Przede wszystkim brak naciągania na niepotrzebne koszty, wycena przed naprawą, sprawdzone części w niewygórowanych cenach, fach w ręku mechanika i gwarancja. Ja już to wszystko znalazłem w Auto Serwisie Wadowicka w krakowie i już od dawna wszytskim ich polecam.

#17 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 10:19

ja mam sprawdzoną taktykę podpytywania znajomych, wiadomo nie przy wszystkim tak się da, ale autem jeździ prawie każdy więc tym łatwiej się było rozeznać, ja w Krakowie do auto serwis wadowicka jeżdżę, widzę z resztą, że już tu wspomnianego i faktycznie ich renoma nie bierze się znikąd bo trzymają bardzo poziom wysoki

#18 Guest_przemekkos

Guest_przemekkos
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 13:00

Jeśli chodzi o sprzedaż i  naprawę rozruszników i alternatorów to w Zielonej Górze dobre miejsce do tego to zakład elektromechaniki pojazdowej  przy Sikorskiego. Można tam i z samochodem osobowym i dostawczym czy ciężarowym. Mają też części do alternatorów i rozruszników wszystkich marek. Firma w porządku, ja jestem zadowolony z usługi.

#19 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 09:25

Polecam taki zakład jak Wacar, nie wiem czy komuś to coś mówi, ja sam się o nich dowiedziałem niedawno a ponoć na rynku już od lat działają. Cenowo jest bardzo rozsądnie i też na szczęście niska cena nie idzie w parze z niską jakością tutaj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych