Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

sprawdzone biuro rachunkowe

biuro rachunkowe rachunkowość księgowość

wróć do serwisu Księgowość 146 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_xxANNAxx

Guest_xxANNAxx
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2021 - 22:30

Ja przetestowałam różne biura i chyba najbardziej przypadło mi do gustu biuro QualityDot. Nawiązałam z nim dłuższą współpracę i wiem, że mogę im zaufać na 100 procent. A tego nie miałam w innych biurach. Oprócz zaufania jest też wsparcie, bo potrafią dobrze doradzić w wielu kwestiach

#142 Guest_adamozo

Guest_adamozo
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 10:56

Według mnie spoko biuro rachunkowe to Omnibus ze Szczecina, u mnie w każdym razie solidnie się ze wszystkim spisują, dobrze ogarniają moje firmowe papiery. Także jeśli jesteście z okolicy i szukacie dobrego biura rachunkowego to sprawdźcie ich sobie.

#143 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 29 kwiecień 2021 - 12:07

Ja ze swojej strony mogę polecić PRI, jeśli ktoś szuka na Śląsku. Według mnie ta księgowość Gliwice zdeydowanie wygrywa, a korzystałam z usług dwóch innych biur. Tylko tutaj bezproblemowy kontakt i szybka reakcja na problemowe sytuacje, super. 

#144 ScoobyDo

ScoobyDo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 maj 2021 - 11:12

Jeżeli szukacie dobrego biura rachunkowego, to mogę polecić dobrych profesjonalistów od https://superksiegi.pl/

jest to biuro bardzo rzetelne a pracownicy bardzo profesjonalni.

#145 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 17 maj 2021 - 11:16

Ja korzystam wyłącznie z oferty biura rachunkowego www.sowinski.pl. Na samym początku próbowałam poradzić sobie z księgowością sama, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu, ponieważ było to dla mnie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Pracownicy biura wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji podatkowych. Swoje usługi wykonują terminowo i rzetelnie.

#146 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 17 maj 2021 - 11:35

Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam także usługi firmy www.stalkol.com. Niedawno wynajmowałam od nich rusztowania ramowe. Dla przyśpieszenia prac na budowie zajęli się także transportem i montażem konstrukcji. Oferują bardzo korzystne warunki współpracy, pełny profesjonalizm oraz terminową realizację usług.

#147 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 12:10

Polecam Biuro Rachunkowe Tax Safe - to rzetelna firma. Korzystam z ich usług już długi czas i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe, rachunkowość, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych