Skocz do zawartości

sprawdzone biuro rachunkowe

biuro rachunkowe rachunkowość księgowość

wróć do serwisu Księgowość 96 odpowiedzi w tym temacie

#81 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:55

Jak wcześniejsi forumowicze, szukam rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego. Niestety księgowa na etat to w obecnych czasach za duży koszt dla firmy. Dobrze, że tu trafiłam bo widzę mnóstwo cennych wskazówek. Nie udało mi się jedynie odnaleźć informacji, które biuro oferuje przesyłanie dokumentów bez koniecznych regularnych wizyt, bo na to ostatnio brakuje mi czasu

#82 macjak

macjak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 13:06

Chyba jestem staroświecki ale wolę kontakt bezpośredni z osobami które dbają o moje pieniądze. Każdy chyba wygospodaruje pół godziny miesięcznie na wizytę u księgowej, omówienie spraw bieżących etc. Osobiście polecam http://www.status.waw.pl/na Pradze. 
Co do etatu to przy małych firmach faktycznie nie opłaca się mieć własnej księgowej, jednak przy dużych już pewnie potrzebny jest cały dział. 

#83 gorecki72k

gorecki72k

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:12

Coś w tym jest. Dobrze jeśli część spraw można załatwić telefonicznie bądź przez e-mail ale tak naprawdę nie ma to jak spotkanie i omówienie danych tematów. Faktury zawsze można zeskanować i przesłać, nie trzeba wozić ich w nieskończoność 

#84 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 13:50

Biuro http://superksiegi.pl/z Wrocławia jest godne polecenia, korzystam z nich już rok czasu i współpraca fajna, zawsze jak jest jakiś problem to pomogą i zatrudniają sympatyczne księgowe, a przepisy mają na bieżąco aktualizowane także są solidni.

#85 Guest_misia.xs

Guest_misia.xs
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 16:26

Dobrze jak się ma biuro z polecenia zadowolonego użytkownika. Jak się nie ma to patrzyma na to czy biuro jest ubezpieczone, czy jest opcja on line, czy pracownicy są kompetentni (to wychodzi na rozmowie, tylko trzeba się przygotować i wiedzieć o co pytać) fajnie jak ma usługi dodatkowe, cena jest dopiero którymś z kolei kryterium. Ja korzystam z Tax Care i jestem bardzo zadowolona, kilka razy w roku mam za darmo kuriera i porady prawne w abonamencie.

#86 asari

asari

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 18:35

W początkowym etapie prowadzenia działalności, zlecanie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego znacznie ułatwia pracę. Ja korzystam z usług Adam Jeżak i jestem zadowolona.

#87 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 10:41

Fachowym doradztwem podatkowym służy firma www.axatax.pl. Specjalizują się w  obsłudze podatkowej i rachunkowej podmiotów gospodarczych . Uprzejmi i rzeczowi. Indywidualne podejście do każdego klienta zasługuje na wyjątkowe uznanie.

#88 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:37

Od siebie polecam biuro http://superksiegi.pl/z Wrocławia, moja mama u nich prowadzi księgowość swojej firmy i sobie chwali, wszystko jest na czas, księgowe rzetelne i obeznane z najnowszymi zmianami w prawie.

#89 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:56

Jeśli o Warszawę chodzi to u nas sprawdza się dobrze żoliborskie biuro Sigma http://brsigma.com.pl/Solidnie wszystkim się zajmują, pilnują terminów, nie przesadzają z opłatami. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

#90 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:53

My z kolei wybraliśmy biuro rachunkowe Napora z Lublina http://br-napora.pl/oferta/Bardzo dobre biuro, dobre warunki, kompleksowo obsługują moją firmę. Współpracujemy już ponad trzy lata.

#91 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:03

Co do księgowości to polecam skorzystanie z www.biuroksiegowepruszczgdanski.pl. W papierach porządek. Solidna firma uczciwie wykonująca swoją pracę. Wszystko rzetelnie i uczciwie.

#92 Malwina88

Malwina88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 17:04

Jeśli chodzi o księgowość, to chciałabym się spytać o jedną rzecz. Może ktoś byłby w stanie mi doradzić. Prowadzę własną firmę i mieszkam w małej miejscowości. Najbliższe biuro rachunkowe mam jakieś 50 km od domu. Trochę to dla mnie niewygodne dojeżdżać tak daleko. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad usługami biur internetowych. Czy ktoś może korzysta z takich usług i jest w stanie w tym temacie mi powiedzieć coś więcej?

#93 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:49

Jeśli chodzi o księgowość, to chciałabym się spytać o jedną rzecz. Może ktoś byłby w stanie mi doradzić. Prowadzę własną firmę i mieszkam w małej miejscowości. Najbliższe biuro rachunkowe mam jakieś 50 km od domu. Trochę to dla mnie niewygodne dojeżdżać tak daleko. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad usługami biur internetowych. Czy ktoś może korzysta z takich usług i jest w stanie w tym temacie mi powiedzieć coś więcej?

Jeśli odległość nie ma znaczenia to z całego serca mogę polecić Ci biuro księgowe Kontisto. Są z Warszawy, ale ja np. w ogóle nie potrzebuję ich odwiedzać bo dali mi dostęp do ich programu księgowego i mogę tam spokojnie wystawiać faktury, wprowadzać swoje koszty jeśli mam na to czas a jak nie to oni robią to za mnie. To naprawdę wygodne :) najważniejsze, że można się z nimi dogadać w tych sprawach, myślę, że u Ciebie też tak będzie. Na ich stronie mają napisane dokładniej, ja właśnie przez stronę się z nimi skontaktowałam jak kilka miesięcy temu szukałam biura. https://kontisto.pl/Mam nadzieję, że i Tobie pomogą. Pozdrawiam :)

#94 Guest_Frymer

Guest_Frymer
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 20:52

Od początku mojej firmy mam księgowość w TaxCare. To już będzie zaraz 4 lata. Już wtedy jak rozpoczynaliśmy z żoną działalność TaxCare było mocno innowacyjne przy opcji zdalnej księgowości za niewielkie pieniadze. Teraz dodatkowo pomagają w zakładaniu działalności, mają pakiety które wspomagają przedsiębiorców i nadal niewiele sie za tą księgowość płaci. 

#95 Edwardmiłek

Edwardmiłek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2018 - 09:43

Ja mam sprawdzony Tax Care. Pomogli mi założyć działalność i potem z nimi zostałem. Nie piszesz dokładnie skąd na tym Pomorzu  jesteś, ale mają oddziały na terenie całej Polski, więc pewnie u Ciebie też.  

TAX CARE??   Najgorsze co mogło mnie spotkać na początku prowadzenia działalności. Narazili mnie na straty. W ciągu roku miałem czterokrotnie zmienianą księgową. To jakiś żart! A do tego miałem problem z odzyskaniem dokumentów.  Może w Twoim przypadku było inaczej ale ja się cieszę, że zmieniłem biuro ( na UPIK Sp .z o.o.) i teraz nie mam się o co martwić ;) Księgowa, złota kobieta, wszystko wyjaśni, i odpowie na wszystkie pytania, nie to co w poprzedniej firmie, na miejscu można także skorzystać z usług prawnych, polecam wszystkim, którzy mieli przykre doświadczenia z biurami, które nie spełniły ich oczekiwań. ;)

#96 Guest_Frymer

Guest_Frymer
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:21

To dziwne, bo ja przez 4 lata miałem u nich tylko jedną zmianę księgowej i to dlatego, że wcześniejsza poszła na macierzyński. Jeśli komuś zalezy na pomocy prawnej to jest pakiet prawny który można wykupić, a dla osób które zaczynają współpracę taki pakiet jest na 3 miesiace za darmo. Mnie akurat nie był potrzebny. Wolałem wesprzeć sie pakietem IT bo komputery to nie moja mocna strona :) W każdym razie moje oczekiwania Taxcare spełniło. 

#97 Luiza82

Luiza82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 19:33

Korzystam od dłuższego czasu z usług biura www.biurorachunkoweksiega.pl. Wysoka jakość świadczonych usług i dobra cena. Cała księgowość funkcjonuje bez zarzutu, żadnych problemów z papierami.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe, rachunkowość, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych