Skocz do zawartości

sprawdzone biuro rachunkowe

biuro rachunkowe rachunkowość księgowość

wróć do serwisu Księgowość 51 odpowiedzi w tym temacie

#21 APItax

APItax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 10:39

Biuro Rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy! 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, spółki – cywilne, jawne, z o.o., komandytowe. Znamy się również na rozliczaniu dotacji.
Zaskocz nas! :)

Doradzimy Ci w każdej kwestii – księgowej, podatkowej, płacowej. Będziemy reprezentować Cię przed ZUSem i Urzędem Skarbowym. Skupimy się na każdym problemie, pomożemy znaleźć rozwiązanie, dopełnimy formalności. Dokumenty możesz dostarczyć nam zarówno osobiście, jak i elektronicznie!

Wśród naszej oferty znajdziesz m.in.:
1. Usługi księgowe i rachunkowe 
Poprowadzimy księgi Rachunkowe oraz i KPiR. Zajmiemy się bezpieczną optymalizacją podatkową, ewidencją środków trwałych czy wyposażenia. Przygotujemy zestawienie obrotów i sald, sporządzimy wszelkie wymagane deklaracje, przygotujemy sprawozdanie finansowe. 
Oferujemy bieżący dostęp do Twoich danych!

2. Obsługa kadrowo-płacowa
Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac to dla nas nie problem! Deklaracje ZUS wyślemy elektronicznie, rozliczymy zwolnienia lekarskie, pomożemy wypełnić dokumenty, doradzimy w każdej kwestii.

3. Zeznania roczne
Sporządzimy dla Ciebie każde zeznanie roczne. Rozliczymy dochody uzyskiwane w kraju, za granicą, a także kapitałowe i z najmu.

4. Zakładasz firmę? 
Doradzimy! A może załatwimy za Ciebie wszelkie formalności..? :)

Odwiedź nas na facebooku:
https://www.facebook.com/APIbiuro/

… na stronie internetowej:
http://www.apibiuro.pl/

Zadzwoń pod numer:
601 - pokaż numer telefonu - 

Lub napisz maila:
biuro.apitax małpka gmail.com

Zapraszamy do współpracy!
Zespół API tax

#22 APItax

APItax

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 10:44

Biuro Rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem zajmie się kompleksową obsługą księgową Twojej firmy! 

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, spółki – cywilne, jawne, z o.o., komandytowe. Znamy się również na rozliczaniu dotacji.
Zaskocz nas! :)

Doradzimy Ci w każdej kwestii – księgowej, podatkowej, płacowej. Będziemy reprezentować Cię przed ZUSem i Urzędem Skarbowym. Skupimy się na każdym problemie, pomożemy znaleźć rozwiązanie, dopełnimy formalności. Dokumenty możesz dostarczyć nam zarówno osobiście, jak i elektronicznie!

Wśród naszej oferty znajdziesz m.in.:
1. Usługi księgowe i rachunkowe 
Poprowadzimy księgi Rachunkowe oraz i KPiR. Zajmiemy się bezpieczną optymalizacją podatkową, ewidencją środków trwałych czy wyposażenia. Przygotujemy zestawienie obrotów i sald, sporządzimy wszelkie wymagane deklaracje, przygotujemy sprawozdanie finansowe. 
Oferujemy bieżący dostęp do Twoich danych!

2. Obsługa kadrowo-płacowa
Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac to dla nas nie problem! Deklaracje ZUS wyślemy elektronicznie, rozliczymy zwolnienia lekarskie, pomożemy wypełnić dokumenty, doradzimy w każdej kwestii.

3. Zeznania roczne
Sporządzimy dla Ciebie każde zeznanie roczne. Rozliczymy dochody uzyskiwane w kraju, za granicą, a także kapitałowe i z najmu.

4. Zakładasz firmę? 
Doradzimy! A może załatwimy za Ciebie wszelkie formalności..? :)

Odwiedź nas na facebooku:
https://www.facebook.com/APIbiuro/

… na stronie internetowej:
http://www.apibiuro.pl/

Zadzwoń pod numer:
601 - pokaż numer telefonu - 

Lub napisz maila:
biuro.apitax małpka gmail.com

Zapraszamy do współpracy!
Zespół API tax

#23 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 14:00

Ja już polecałam kiedyś moje biuro rachunkowe tu kontakt do nich. Dziewczyny nie mają problemu z obsługą klienta przez internet :)

#24 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 16:33

Zawsze można odpuścić temat biura (jeśli ktoś się czuje na siłach) i robić to samodzielnie, w przypadku 1os DG myślę że nie jest to jakieś szczególne wyzwanie, tym bardziej, że na rynku jest sporo dobrych programów (np. od RESET2).  

#25 wazz

wazz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 20:00

W 100% popieram poprzednika... Nic dodać nic ująć :)

#26 Guest_Martaa

Guest_Martaa
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 00:50

Jeśli chodzi o naprawde dobre i sprawdzone biuro rachunkowe, to ja od siebie bardzo polecam Biuro Reda. Współpracujemy od dawna i muszę powiedzieć, że bardzo potrafią dostosować się do specyfiki firmy smile.png

#27 karolówna

karolówna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:54

Ja mogę polecić biuro rachunkowe Capital Audyt, jeśli chodzi o księgowość, to są naprawdę najlepszym możliwym wyborem, jakiego mogliśmy dokonać :) Odpowiadają kompleksowo za nasze sprawy księgowe http://capitalaudyt.pl/ksiegowosc/, ale też za obsługę kadrową. Profesjonaliści, polecam!

#28 Guest_Migota

Guest_Migota
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:14

Na pomorzu, może Gdańsk? Ja od półtorej roku jakoś współpracuje z bardzo dobrym księgowym - Maciejem Godlewskim. Prowadzi biuro MG-Fiananse i uważam, że lepiej chyba trafić nie mogłam. Profesjonalnie, w terminie, zajmuje się wszystkim co dotyczy księgowości, ja o nic się nie martwię. Wszystko zawsze idealnie zrobione.

#29 excelman

excelman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:40

Jeśli chodzi o Rzeszów to warto nawiązać współpracę z biurem deFACTO http://www.defacto-rzeszow.pl/

#30 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:06

A moim zdaniem wynajęcie biura rachunkowego do prowadzenia księgowości jest o niebo lepszym wyborem niż męczenie się samemu lub zatrudnianie księgowej. Sam próbowałem prowadzić rachunki, ale na dłuższą metę nie dałem rady. Raz, że to skomplikowane, a dwa, że pochłania multum czasu. Myślałem o zatrudnieniu księgowej, ale jak zorientowałem się, ile by to kosztowało, to dałem sobie spokój. W końcu wynająłem firmę zewnętrzną - https://www.tmf-grou...tax/accounting/ i mogę Wam zaświadczyć, że jestem zadowolony. Raportują mi działania na czas, jak mam jakieś wątpliwości, to dzwonię do nich wyjaśniam. I najważniejsze – działają nawet dla jednoosobowych firm.

#31 Jacek90

Jacek90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 10 maj 2017 - 20:59

Dobre biuro jest lepszym rozwiązaniem niż samodzielna księgowość. Program nie doradzi nam jak postępować, nie pokaże, że coś źle robimy. Takie biuro wychodzi po prostu najbardziej ekonomicznie licząc różne koszty i możliwe ryzyka podatkowe. Korzystam z biura rachunkowo-podatkowego Kasprzyk&Niziołek w Gliwicach. Sympatyczna obsługa i fachowa wiedza. Doskonale znają się na swojej robocie. Mają też biura w Sosnowcu.

#32 k_ksiegowy

k_ksiegowy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 maj 2017 - 23:45

Ja także odradzam, przynajmniej na samym początku rozliczanie się na własną rękę. Można sobie narobić więcej szkody niż pożytku.

Księgowość online to bardzo ciężki kawałek chleba, dlatego polecam najlepszy program do wystawiania faktur który to zapewni nam rachunkowość na najwyższym poziomie.

#33 Guest_Mawi

Guest_Mawi
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 10:37

W Gdańsku polecę biuro rachunkowe mg-finanse. Prowadzi je księgowy Maciej Godlewski. Świetny księgowy. Dokładny, profesjonalny no i ma doświadczenie. Ja wolałem swoje księgi oddać jednak komuś i to komuś kto ma doświadczenie. Sam bym raczej tego nie "udźwignął".

#34 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 14:05

Jeśli chodzi o KIELCE,to NIE POLECAM biura PACTUM, mało profesjonalana obsługa.

#35 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 17 maj 2017 - 14:31

Założenie DG nie musi być konieczne z korzystaniem z usług biura rachunkowego. Podobnie przy 1os DG dużą część papierkowej roboty można opanować samodzielnie, kwestia chęci i odpowiedniego oprogramowania (np. RESET2). Wiadomo, jeśli ktoś się nie czuje na siłach, to lepiej skorzystać z pomocy, ale warto pamiętać, że jest alternatywa. 

#36 Ajlar

Ajlar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 maj 2017 - 20:12

Ja bym sie nie zdobyl na to, aby samemu prowadzic sobie ksiegowosc, nawet przy mojej dzialalnosci gospodarczej, w ktorej mam tylko 1 osobe na umowe o dzielo + ja. Za duzo roboty i za duzo czasu musialbym poswiecac na papierki. Wole ten czas poswiecic na prace ---> tak zarobie wiecej, niz zaplace ksiegowej.

Jesli chodzi o biura - to czy ktos z Was moze slyszal o biurze rachunkowym http://taxcare.pl/? Jakies dobre czy zle opinie? Ciekawe jest to, iz oprocz e-obslugi maja takze przeszlo 100 punktow na terenie calej Polski - czyli takie 2w1.

#37 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:03

Moim zdaniem lepiej zdać się na fachowców, którzy profesjonalnie świadczą usługi księgowe. Wg mnie to się dużo lepiej opłaca, tak jak piszecie. Księgowa jest droga, w małych DG się nie opłaca, a program nie wyjaśni istoty problemów księgowych i nie zoptymalizuje prowadzonych rozliczeń :) Ja współpracuję z biurem i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona :)

#38 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:52

Sprawdzone biuro rachunkowe to najlepsze co może być, bo wtedy mamy pewność względem jakości oferowanych usług, a liczni zadowoleni klienci to najlepsza opinia. szukając biura rachunkowego ze śląska, dobrze jest wcześniej poczytać https://tekstodajnia...owe-w-slaskiem/, gdzie wykaz najpopularniejszych biur rachunkowych z danego regionu powinien pomóc w wyborze.

#39 Choska

Choska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 14:03

W Gdańsku polecę biuro rachunkowe mg-finanse. Prowadzi je księgowy Maciej Godlewski. Świetny księgowy. Dokładny, profesjonalny no i ma doświadczenie. Ja wolałem swoje księgi oddać jednak komuś i to komuś kto ma doświadczenie. Sam bym raczej tego nie "udźwignął".

Polecam to biuro rachunkowe Pana Godlewskiego. Bardzo miła i rzetelna współpraca.

#40 Kenleer

Kenleer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 13:40

Witam serdecznie, czy możecie mi polecić jakies dobre i sprawdzone biuro z Krakowa? Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki !

www.noborder.org.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe, rachunkowość, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych