Skocz do zawartości

Części używane do samochodów ciężarowych

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Caryca22

Guest_Caryca22
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 09:24

Szukam sprawdzonej firmy handlującej częściami używanymi do samochodów ciężarowych. Konkretnie chodzi mi o skrzynie biegów do volvo FH. Będę wdzięczny za jakieś namiary.

#2 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:21

Spróbuj zadzwonić na 693 114 232. Mają oryginalne części używane i nowe. Udało mi się niedawno u nich kupić m.in lusterka i kierunkowskazy. Strona to www.lisplus.pl

#3 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 12:19

Może trochę z innej beczki. Jeśli kogoś interesuje naprawa samochodów ciężarowych Bydgoszcz to polecam Autos. Korzystałam z usług tej firmy i nie można narzekać. A jeśli chodzi o używane części to raczej bym nie polecała, bardziej się opłaca kupić nowe - myśląc oczywiście przyszłościowo ;)

#4 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 15:42

Podejrzewam, że główną motywacją do kupowania części używanych są właśnie ceny nowych - niestety zazwyczaj bardzo wysokie, zwłaszcza w przypadku samochodów ciężarowych.

#5 hannaa89

hannaa89

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:56

Nie sądzę, aby kupowanie używanych części było dobrym pomysłem - takie części szybciej się zużywają i są bardziej awaryjne, ogólnie nie można na nich polegać. Nowe części są oczywiście droższe, ale jednak niezawodne, a w przypadku takich pojazdów ma to spore znaczenie. Gdybyście szukali nowych nadwozi, czy to skrzyniowych, czy typu furgon lub innych, to wykonują takie w plandex.pl - są z najlepszych materiałów, także są niezawodne.

#6 konradda

konradda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:46

Niestety, ale ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

Okropny jest ten świat.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:54

Też się nie znam, ale z drugiej strony zawsze można nakreślić obszar poszukiwania, a jak mi się zdaje, w internecie będzie o to nałatwiej

#8 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 17:44

Byle nie kupowali bieżnikowanych opon.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych