Skocz do zawartości

jak odpocząć?

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_pietrucha

Guest_pietrucha
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 21:43

Jestem po najgorszym okresie załatwiania wszystkich papierów w firmie od kilku lat w związku z dużą inwestycją. Muszę się trochę zrelaksować bo już czuję że sama zaczynam się nakręcać co raz bardziej i nikomu to na dobre nie wychodzi. Gdzie co jak, pomóżcie :(

#2 adbams

adbams

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 10:08

Gdy chce odpocząć staram się wyjechać na kilka dni np na weekend w polskie góry. Często jest to krynica zdrój lub szklarska poręba. Na początku grudnia byłem w szklarskiej i jak zawsze zatrzymałem się w http://polny-krzew.pl/Uwielbiam spacerować i obserwować górskie krajobrazy :)

#3 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 grudzień 2016 - 12:44

Najlepiej wyłączyć telefon i odpocząć w jakimś odludnionym miejscu. Reset mózgu przynosi same plusy, raz że wraca się do pracy ze świeżym i pełnym pomysłów umysłem, a dwa że nie męczymy się tak szybko. Czasem trzeba się zdystansować od problemów i pracy.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#4 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 15:07

no własnie, wchodzi w grę wyjazd? czy musisz zostać u siebie? a jeśli tak, to czy to duże miasto, czy malutkie? jak dużo, to łatwiej jest bo duży wybór atrakcji. i tu cenna uwaga @michalwu - bez telefonu, internetu, tv

#5 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 12:43

Myślę że za rok się skuszę na wyjazd, do świąt jeszcze daleko a już mam ich dość :|

Nie kojarzą mi się absolutnie z odpoczynkiem

#6 Guest_pietrucha

Guest_pietrucha
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 15:24

No właśnie niestety, ani wyjechać nie mogę ani urlop w grę nie wchodzi. Co najwyżej wolny wieczór albo wieczór i następny dzień. Ale to się nie ruszę za bardzo, bo jestem z Warszawy. Wyjechanie i powrót pochłoną większość czasu.

#7 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 02:37

No to ja obstawiam masaż - niezrównany w swoich kojących skutkach. Tylko wiadomo, nie w biegu wpaść z telefonem przy uchu, tylko ładnie na spokojnie, a później jakaś lampka wina czy coś z przyjaciółką i w nocy książka. Telefon wyłączony. I będzie ok.

#8 Guest_drpepper

Guest_drpepper
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 00:48

to jeszcze trzeba byłoby wiedzieć gdzie pójść. mnie raz babsko tak wygniotło, że myślałem, że jej strzele co najwyżej, a nie zapłacę. jednak "gnieść" a "gnieść" to jest różnica!!!

#9 Guest_opek

Guest_opek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:43

Paradizzo na Poznańskiej, znasz? Bardzo sympatyczna obsługa i znająca się jak najbardziej na tym co robi. Atmosfera sprzyja relaksowi smile.png mąż tam był także na masażu specjalistycznym, dla sportowców więc i wybór szeroki smile.png

#10 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:05

Ja znam bo żonę wożę. Sam nie byłem na usłudze to nie wiem ale sam zakład jest ok. Żona też zadowolona bo by tam nie jeździła inaczej tak mi się wydaje.

#11 Klaszcza

Klaszcza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 12:30

My z mężem odpoczywamy aktywnie. Przy siedzącym trybie życia i licznych nadgodzinach nie ma możliwości się poruszać na co dzień. Siłownia nie wchodzi w grę więc dużo lepiej jest wsiąść na rower i gdzieś w weekend się wybrać. My swoje rowery ostatnio musieliśmy nieźle odświeżyć, jednak ze względu na ich funkcjonalność oddaliśmy rodzicom a sami poszaleliśmy i kupiliśmy nowe na Ceneo http://www.ceneo.pl/RowerySprawują się superowo. Dobrze jest od czasu do czasu wymienić sprzęt :)

#12 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 11:10

Ja żeby się zrelaksować po prostu wyjeżdżam. Wszystko jedno gdzie :)

#13 monianm

monianm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 21:29

W odpoczynku może pomóc zajmowanie się czynnościami, które się lubi. Ktoś lubi chodzenie po górach, ktoś inny trochę muzykuje, albo pisze powieści, innych relaksuje praca w zieleni na działce.

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 804 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 15:53

Ja najlepiej relaksuję się uprawiając sport.

Always look on the bright side of life!

#15 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 740 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 09:00

To dobrze. Ja odpoczywam z książką w ręce.

#16 radek666

radek666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 17:37

Ja się relaksuję jedząc ulubione potrawy i słuchając ulubionej muzyki.

#17 Ewella80

Ewella80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 09:12

Nie polecam żadnej wycieczki - już tego próbowałam - nie wypoczęłam, bo chciałam jak najwięcej zobaczyć, chodzić itd. Oczywiście jest to relaks i odpoczynek psychiczny, także co kto lubi. Ja zawsze sobie obiecuję, że jak będę mieć trochę gotówki to wybiorę się do SPA, ale drewniany domek nad jeziorem z dala od cywilizacji też wydaje się być dobrą opcją :) 

#18 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 20:30

Moim sposobem na odpoczynek jest czytanie dobrych książek. Świetnie się odpoczywa przy poradnikach Ewy Chodakowskiej. 

#19 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 21:38

Ja odpoczywam podczas czytania. Wieczorami teraz czytam ksiązkę Okruch

#20 miola

miola

Użytkownik

• Członkowie