Kategorie
Skocz do zawartości

jaki pojazd dla dziecka?

Gość Julita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oboje z mężem poza nudnej pracy za biurkiem bardzo pasjonujemy się pojazdami, mamy samochód i dwa jednoślady. Nasz syn jest jeszcze za mały na jakąkolwiek kat. prawa jazdy, więc chcemy mu kupić coś co będzie mógł używać już teraz. Akurat z prawem w tym zakresie jestem odrobinę na bakier. Jakieś pomysły? Ma urodziny na początku lutego, więc chcielibyśmy do tej pory podjąć decyzję.

Gość BoogieMan

a może rower z napędem elektrycznym? nie musi być jakiś pierdziuszek, są już przecież całkiem czadowe modele na rynku. tylko cen nie widziałem i nie wiem czy się opłaca. ale takiego to by się dzieciak nie powstydził, a prędkość można niczego sobie rozwinąć. syn na jeden dzień pożyczył od kolegi, no to oglądaliśmy zafascynowani.

Gość StanisławNiemce

Elektryki pod względem użytkowania są ekonomiczne jak mało co więc warto zainwestować jak ktoś ma parę groszy. Zwłaszcza jeśli nie chodzi o zwykły rower tylko jakąś hybrydę ze skuterem np - scoopper. Nie dość, że użyteczne to jeszcze zwraca uwagę.

Widziałem to cacko raz i muszę przyznać, że nie spodziewałem się ale robi wrażenie profesjonalnej maszyny i właściciel mówił, że da się nim jeździć w trudnych warunkach nawet typu śnieg! Sam jestem za stary wprawdzie ;) ale zastanawiam się czy synowi nie sprezentować. Do szkoły taka podwózka, to byłaby idealna.

• 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Co rok to wchodzą nowe modele rowerów i jest tego pełno. Jeśli chodzi o budżet to według mnie cena 1000 - 1500 zł jest idealna na dobrej jakości rower, nawet ta dolna granica. Jeśli szukacie dobrych ofert to ja kupowałem najlepsze rowery miejskie właśnie w ofercie sklepu rowerowego Bikequad - niezłe oferty, dobra cena i co najważniejsze pełna pomoc w wyborze i serwis na wysokim poziomie.

• 3 tygodnie później...

Najlepiej to chyba kupić synowi rower. U nas jest podobnie, ale moja córka nie przejawia miłości do samochodów. Jednak do roweru jak najbardziej. Mogę polecić ci świetną firmę, która u nas zdała egzamin. Są to rowery Squish, tutaj znajdziesz więcej informacji: https://www.projektjunior.pl/rowery/rowery-squish/ Są bardzo lekkie i poręczne, ale przede wszystkim - bezpieczne.

• 7 miesięcy temu...

Wg mnie . to nie jest jakis wielki problem wybrac pojazd dla dziecka. Oczywiscie ze rower, to jest mega frajda dla malego dziecka. Na pewno warto zainwestowac w jakis lepszy model aby wszystko bylo bezpiecznie itd. Mozna porownac rozne oferty np tutaj: https://www.ceneo.pl/najlepsze/sklepy-rowerowe-poznan

• 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W takiej sytuacji to wydaje mi się że zdecydowanie najlepszą opcją będzie posiadanie roweru i celowałbym właśnie w takie rozwiązania. Tym bardziej, że jak będziecie szukali to na pewno w sklepie rowerowym https://goldenbike.pl/ znajdziecie wiele cennych i interesujących rowerów oraz akcesoriów. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...