Skocz do zawartości

jaki pojazd dla dziecka?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Julita

Guest_Julita
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 14:57

Oboje z mężem poza nudnej pracy za biurkiem bardzo pasjonujemy się pojazdami, mamy samochód i dwa jednoślady. Nasz syn jest jeszcze za mały na jakąkolwiek kat. prawa jazdy, więc chcemy mu kupić coś co będzie mógł używać już teraz. Akurat z prawem w tym zakresie jestem odrobinę na bakier. Jakieś pomysły? Ma urodziny na początku lutego, więc chcielibyśmy do tej pory podjąć decyzję.

#2 Guest_pomarańcz

Guest_pomarańcz
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:32

a co z budżetem? i ile ten syn ma lat, bo może warto się za wczesne A wziąć..a później łątwiej mu będzie przeskoczyć na większą pojemność i szybciej będzie mógł.

#3 Guest_BoogieMan

Guest_BoogieMan
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 16:33

a może rower z napędem elektrycznym? nie musi być jakiś pierdziuszek, są już przecież całkiem czadowe modele na rynku. tylko cen nie widziałem i nie wiem czy się opłaca. ale takiego to by się dzieciak nie powstydził, a prędkość można niczego sobie rozwinąć. syn na jeden dzień pożyczył od kolegi, no to oglądaliśmy zafascynowani.

#4 Guest_StanisławNiemce

Guest_StanisławNiemce
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:08

Elektryki pod względem użytkowania są ekonomiczne jak mało co więc warto zainwestować jak ktoś ma parę groszy. Zwłaszcza jeśli nie chodzi o zwykły rower tylko jakąś hybrydę ze skuterem np - scoopper. Nie dość, że użyteczne to jeszcze zwraca uwagę.

#5 AntoniGie

AntoniGie

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:43

Widziałem to cacko raz i muszę przyznać, że nie spodziewałem się ale robi wrażenie profesjonalnej maszyny i właściciel mówił, że da się nim jeździć w trudnych warunkach nawet typu śnieg! Sam jestem za stary wprawdzie ;) ale zastanawiam się czy synowi nie sprezentować. Do szkoły taka podwózka, to byłaby idealna.

#6 Guest_ppp

Guest_ppp
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 17:07

hmm muszę się przyjrzeć temu na stronce

#7 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 23 luty 2017 - 18:04