Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro Rachunkowe Kraków- opinie

podatki rozliczanie księgowość biuro rachubkowe kraków

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 anias27

anias27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 12:00

Jakie najlepsze i gdzie, w niewygórowanej cenie?

#2 Guest_Artur32

Guest_Artur32
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 12:41

Osobiście korzystam z usług biura frankowscy.com i jestem bardzo zadowolony. Kompleksowa i profesjonalna obsługa w zakresie rachunkowo-finansowym. Wyróżniają ich bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi biurami rachunkowymi na terenie Krakowa, więc polecam się do nich zgłosić. 
Pozdrawiam.

#3 Guest_kubirtt

Guest_kubirtt
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 15:52

Dużo jest biur księgowych, ale stosunkowo mało z ofertą dla dużych firm. Nam się udało znaleźć takie biuro na stronie gut-rachunkowosc.pl i z ich usług już jakiś czas korzystamy. Mają ubezpieczenie, są wyjątkowo dyspozycyjni, zawsze można się skontaktować telefonicznie czy mailowo. Wydajni, precyzyjni, ale też co ja sobie bardzo cenię to że są elastyczni, można się dogadać.

#4 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 19:53

Ja korzystam z tax care na Urzędniczej, ale w Krk mają też inne oddziały. Jeżeli chodzi o koszty to na pewno nie przepłacisz, zwłaszcza w abonamencie. ;)

#5 Guest_viralll

Guest_viralll
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 13:06

Dużo jest biur księgowych, ale stosunkowo mało z ofertą dla dużych firm. Nam się udało znaleźć takie biuro na stronie gut-rachunkowosc.pl i z ich usług już jakiś czas korzystamy. Mają ubezpieczenie, są wyjątkowo dyspozycyjni, zawsze można się skontaktować telefonicznie czy mailowo. Wydajni, precyzyjni, ale też co ja sobie bardzo cenię to że są elastyczni, można się dogadać.

#6 malekmal

malekmal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:48

Ciekawa sytuacja,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki rozliczanie, księgowość, biuro rachubkowe, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych