Skocz do zawartości

Zakład krawiecki a kursy

kurs kursy rozszerzenie PKD rozszerzenie działalności

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 23:36

Dzień dobry!

Mam nadzieję, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Jeśli podobny temat znalazł się już na tym forum - bardzo proszę o wskazówki, jak do niego dotrzeć.

Jestem zainteresowana wszelkimi informacjami na temat tego, jak firma zajmująca się szyciem odzieży może rozszerzyć działalność o prowadzenie kursów/szkoleń w tym zakresie (przeważającą formą działalności nadal będzie szycie odzieży). Czy jest to możliwe? Mam tu na myśli dopisanie do głównego PKD dodatkowego - 85.59.B.

Podejrzewam, że nie można "od tak" wpisać dopisać sobie tego rodzaju działalności. Jakie warunki spółka powinna spełnić, żeby móc dopisać ten numer PKD? Musi zatrudnić "trenerów" z odpowiednim wykształceniem? Czy osobą szkolącą w takim wypadku może być osoba o wieloletnim doświadczeniu?  Co z zaświadczeniami odnośnie ukończenia takiego kursu? Czy firma może je wystawić? Proszę wziąć pod uwagę kursy zarówno płatne jak i bezpłatne.

A może wiecie Państwo, gdzie można zaczerpnąć informacji na ten temat?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

#2 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:09

Może bez problemu dodać kolejne PKD. Radzę też zakupić odpowiedni sprzęt, aby nie tylko uczyć teorii, ale również praktyczki. Tutaj http://www.semitechn.../overlocki.html znajdziesz różnego rodzaju maszyny szwalnicze, w które warto zainwestować.

#3 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:34

Dziękuję bardzo. Sprzęt jest smile.png

Martwi mnie kadra szkoląca i wspomniane wcześniej zaświadczenia... albo nie umiem szukać, albo faktycznie nie ma wzmianek na takie sytuacje...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurs, kursy, rozszerzenie PKD, rozszerzenie działalności

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych