Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katering dietetyczny w Warszawie

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 306 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 11:02

Cześć dziewczyny,

Rozważam zapisanie się do cateringu dietetycznego i chciałam Was prosić o opinię - które firmy polecacie/które odradzacie?

Jak oceniacie jakość produktów?

Będę wdzięczna za pomoc.

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 10:40

W większości takich firm bardzo dbają o jakośc produktów ponieważ dzięki temu mogą utrzymać swoich klientow oraz przyciągnąć nowych.  Sa wybierane przez osoby chcące schudnąć albo osoby nie mające czasu na przygotowywanie potraw w domu. Zapracowane.

Mogę Ci polecić dietę od Healthyfood:

http://www.healthyfo...ta-bez-glutenu/

W szczególnosci wersję bezglutenową. Jest autentycznie smacznie i zdrowo. 

#3 aneta33

aneta33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:40

Ja polecam firmę http://maczfit.pl - jedzonko jest pyszne :) Urozmaicone, a to ważne przy takiej diecie, aby Ci się nie znudziło. Oczywiście dietetyczne, zbilansowane, pełnowartościowe. Jak dla mnie świetna opcja i skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów :)

#4 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 12 luty 2017 - 17:18

a co myślicie o sokach owocowych? oczywiście o takich bez konserwantów i słodzików jak te http://iwoniczanka.p...soki-i-nektary/ . Myślę, że są w sam raz dla osób z dużym zapotrzebowaniem witamin oraz marzą o pięknej sylwetce. Można je zamówić internetowo także jest to szybkie i wygodne. 

#5 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 28 maj 2017 - 22:39

Tutaj cateromarket.pl znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć catering dopasowany do swoich potrzeb. Nie trzeba przeglądać wielu stron. Wszystko znajduje się bowiem w jednym miejscu. Oszczędzamy czas i pieniądze.

#6 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:14

Moim zdaniem najlepszy catering dietetyczny ma w ofercie właśnie firma Maczfit. Próbowałam kilku warszawskich firm pudełkowych, ale jednak Maczfit najlepiej mi pasuje. Smacznie, świeżo, zdrowo, no i urozmaicone menu :) 

#7 onyksowa

onyksowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 13:35

Nie próbowałam zbyt wielu cateringów w Warszawie, ale może dlatego że dosyć szybko trafiłam na taki który mi odpowiada

(Przełom w odżywianiu). Bardzo ważnym moim zdaniem elementem jest pomoc dobrego dietetyka, dlatego warto sprawdzać czy są możliwe konsultacje: http://www.przelomwodzywianiu.pl/konsultacje-dietetyczne

Jeżeli nadal szukasz cateringu to ten właśnie polecam. Bardzo różnorodne menu, z jakością produktów nie miałam do tej pory żadnych problemów. Dostawy na czas. Jak narazie (a korzystam jakieś 7 miesięcy) wszystko jest ok.

#8 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:28

Jeśli chodzi o catering dietetyczny Warszawa, to bardzo pyszne jedzonko ma MaczFit. Zawsze jest świeże, nie nudzi się - menu  jest urozmaicone. No a do tego wszystko zdrowe i dietetyczne :) 

#9 accio_czekolada

accio_czekolada

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:02

Tutaj cateromarket.pl znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć catering dopasowany do swoich potrzeb. Nie trzeba przeglądać wielu stron. Wszystko znajduje się bowiem w jednym miejscu. Oszczędzamy czas i pieniądze.

Dzięki za linka! Przydał się.

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:05

A po co to w ogóle? Tylko pieniądze się traci

#11 dvd

dvd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 15:47

Pieniądze trzeba na coś wydawać, prawda. Jeśli chodzi o catering dietetyczny w Warszawie, to www.cateringdietetyczny.pl dlaczego? Bo polecam :-) bo indywidualne podejście, bo nie ma monotonii, bo warto ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych