Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katering dietetyczny w Warszawie

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 11:02

Cześć dziewczyny,

Rozważam zapisanie się do cateringu dietetycznego i chciałam Was prosić o opinię - które firmy polecacie/które odradzacie?

Jak oceniacie jakość produktów?

Będę wdzięczna za pomoc.

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 10:40

W większości takich firm bardzo dbają o jakośc produktów ponieważ dzięki temu mogą utrzymać swoich klientow oraz przyciągnąć nowych.  Sa wybierane przez osoby chcące schudnąć albo osoby nie mające czasu na przygotowywanie potraw w domu. Zapracowane.

Mogę Ci polecić dietę od Healthyfood:

http://www.healthyfo...ta-bez-glutenu/

W szczególnosci wersję bezglutenową. Jest autentycznie smacznie i zdrowo. 

#3 aneta33

aneta33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:40

Ja polecam firmę http://maczfit.pl - jedzonko jest pyszne :) Urozmaicone, a to ważne przy takiej diecie, aby Ci się nie znudziło. Oczywiście dietetyczne, zbilansowane, pełnowartościowe. Jak dla mnie świetna opcja i skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów :)

#4 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 12 luty 2017 - 17:18

a co myślicie o sokach owocowych? oczywiście o takich bez konserwantów i słodzików jak te http://iwoniczanka.p...soki-i-nektary/ . Myślę, że są w sam raz dla osób z dużym zapotrzebowaniem witamin oraz marzą o pięknej sylwetce. Można je zamówić internetowo także jest to szybkie i wygodne. 

#5 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 28 maj 2017 - 22:39

Tutaj cateromarket.pl znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć catering dopasowany do swoich potrzeb. Nie trzeba przeglądać wielu stron. Wszystko znajduje się bowiem w jednym miejscu. Oszczędzamy czas i pieniądze.

#6 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:14

Moim zdaniem najlepszy catering dietetyczny ma w ofercie właśnie firma Maczfit. Próbowałam kilku warszawskich firm pudełkowych, ale jednak Maczfit najlepiej mi pasuje. Smacznie, świeżo, zdrowo, no i urozmaicone menu :) 

#7 onyksowa

onyksowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 13:35

Nie próbowałam zbyt wielu cateringów w Warszawie, ale może dlatego że dosyć szybko trafiłam na taki który mi odpowiada

(Przełom w odżywianiu). Bardzo ważnym moim zdaniem elementem jest pomoc dobrego dietetyka, dlatego warto sprawdzać czy są możliwe konsultacje: http://www.przelomwodzywianiu.pl/konsultacje-dietetyczne

Jeżeli nadal szukasz cateringu to ten właśnie polecam. Bardzo różnorodne menu, z jakością produktów nie miałam do tej pory żadnych problemów. Dostawy na czas. Jak narazie (a korzystam jakieś 7 miesięcy) wszystko jest ok.

#8 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 12:28

Jeśli chodzi o catering dietetyczny Warszawa, to bardzo pyszne jedzonko ma MaczFit. Zawsze jest świeże, nie nudzi się - menu  jest urozmaicone. No a do tego wszystko zdrowe i dietetyczne :) 

#9 accio_czekolada

accio_czekolada

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:02

Tutaj cateromarket.pl znajdziecie wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć catering dopasowany do swoich potrzeb. Nie trzeba przeglądać wielu stron. Wszystko znajduje się bowiem w jednym miejscu. Oszczędzamy czas i pieniądze.

Dzięki za linka! Przydał się.

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 740 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:05

A po co to w ogóle? Tylko pieniądze się traci

#11 dvd

dvd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 15:47

Pieniądze trzeba na coś wydawać, prawda. Jeśli chodzi o catering dietetyczny w Warszawie, to www.cateringdietetyczny.pl dlaczego? Bo polecam :-) bo indywidualne podejście, bo nie ma monotonii, bo warto ;-)

#12 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:29

Ja polecam firmę http://maczfit.pl - jedzonko jest pyszne :) Urozmaicone, a to ważne przy takiej diecie, aby Ci się nie znudziło. Oczywiście dietetyczne, zbilansowane, pełnowartościowe. Jak dla mnie świetna opcja i skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów :)

Zgadzam się, zamawiałam "pudełka" właśnie z Maczfit i faktycznie są pyszne :) Jedzonko się nie nudzi, bardzo dobrze smakuje :) 

#13 kazmin55

kazmin55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2017 - 08:06

Takie kateringi to super sprawa, sam korzystałem przez jakiś czas.

#14 maneula

maneula

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 październik 2017 - 17:12

Body chef jest dość fajny

#15 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 11:42

W Warszawie korzystałem jedynie z cateringu Wygodnej Diety, bo oferują darmową dostawę zamówionych posiłków, na czym akurat mi zależało. Z takiej diety pudełkowej korzystałem razem z dziewczyną i oboje byliśmy zadowoleni. Dieta 1200 kcal wcale nie okazała się tak trudna do wytrzymania. Jedzenie zawsze było smaczne, świeże, różnorodne. Szczególnie smakowały nam umiejętnie przygotowane desery. Zamówienie można złożyć na chwilę obecną nawet przez ich stronkę https://www.wygodnadieta.pl/więc już na wstępie można odczuć wysoki poziom wygody. Najlepsze jest to, że wielu osobom udaje się schudnąć dopiero po skorzystaniu z takiego cateringu. Jeśli połączy to ktoś z treningami, to już po tygodniu, czy dwóch poczuje się lepiej. ;)

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

#16 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 13:26

Ja także zamawiałam catering dietetyczny od Maczfit. Dużym atutem jest fakt, że mają naprawdę pyszne jedzonko i dieta jest różnorodna, nie nudzi się :) Można zresztą zobaczyć ich przykładowe menu albo na ich stronie https://www.maczfit.pl/ albo na fejsie :)

#17 Guest_JacekM

Guest_JacekM
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 17:37

Mniammniam. Polecam, bo korzystam. Smacznie, zdrowo, produkty wysokiej jakości. Warto zainwestować i zaoszczędzić mnóstwo czasu na gotowaniu.

#18 Alinna

Alinna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 22 luty 2018 - 16:52

Szukasz prywatnie czy do pracy? Bo jeżeli do pracy to polecam Bakalland - marka raczej znana większości z nas, więc chyba nie muszę jej przedstawiać. Dla tych co nie wiedzą - robią takie batoniki proteinowe: , prowadzą internetowy sklep z bakaliami. Moja firma współpracuje z nimi od pół roku i szczerze ich polecam.

W zależności od Twoich preferencji dopasowują ofertę, ceny są przystępne (szczególnie przy większych zamówieniach). Dostawa dociera dzień po złożeniu zamówienia. Moi pracownicy w większości lubują się w nerkowcach, batonikach proteinowych i jagodach Goji. To zdrowe rzeczy, nie brudzą (tylko papierki szeleszczą, ale to szczegół) i da się tym najeść.

Moi pracownicy mają zapewnione jedzenie, ja - spokój (i jedzenie). Firma prosperuje, bo każdy może się skupić i jest w pełni sił. Do tego atmosfera w firmie również się poprawiła - pracownicy czują, że zależy nam na nich. Same benefity!

#19 pasikonik

pasikonik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 13:42

Ja bardzo chwale sobie macro bios bar.. jedzenie ekologiczne i bezglutenowe oparte o produkty z biocertyfikatami, do tego tanie smaczne i pelnowartosciowe. Bardzo szybka dostawa w odpowiednich termosach wiec posilek jest dlugo cieply co jest dla mnie dobre gdy nie mam czasu zjesc od ręki :)

#20 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 19:11

Ja skorzystałem z oferty Luna Box, głownie ze względu na fajną opcję wegetariańską. Miałem dużo wątpliwości zanim się zdecydowałem na taką formę odżywiania się ale koniec końców jestem zadowolony. Z tego co pamiętam jest kilka programów do wyboru i można wybrać różne opcję jeśli idzie o kaloryczność. A jedzenie bardzo dobre.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy