Skocz do zawartości

Kurs/ Szkolenie KPiR

kipr kurs szkolenie jednoosobowa działalność gospodarcza

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Guest_BP

Guest_Guest_BP
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:14

Dzień dobry,

Mam jednoosobową działalność gospodarczą i dokumentację prowadzi mi księgowa na zasadach KPiR. Koszt miesięczny za usługi księgowe jest spory i myślałem już o pójściu na szkolenie z KPiR bądź zapisaniu sie na kurs on-line. Miesięcznie wystawiam jedną fakturę na klienta, a wydatki związane z prowadzeniem działalności zamykają się w 5-6 fakturach, więc mógłbym to sam ogarnąć, musiałbym się tylko upewnić, że robię to prawidłowo / zgodnie z prawem.

Jaki kurs/ szkolenie jest na tyle dobre, że będe w stanie się z niego nauczyć prawidłowego prowadzenia KPiR? Dodam, że mieszkam w Trójmieście, ale jestem mobilny.

Pozdrawiam,

BP

#2 Bastet

Bastet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 11:16

Sprawdź najlepiej w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Powinno u Ciebie gdzieś być.  Ja chodziłam na kurs u nich 2 lata temu i fajnie ,prosto wytłumaczyli wszystko.  Płaciłam chyba ok 500 zł. Dostajesz na koniec certyfikat. 

A nie ma np w Urzędzie Pracy takich kursów?On-line na podatki.biz kiedyś koleżanka miała ale jednak najlepiej jak pójdziesz na kurs , bo w razie jak nie wiesz to możesz zapytać o wszystko . ( tu widzę ,że za 290 netto będzie kurs http://www.podatki.b...umiec-pkpir.htm

KPiR nie jest trudna i spokojnie sam możesz ją prowadzić. Trzeba jednak znać zasady i przepisy. 

Pozdrawiam 

#3 maluszek

maluszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaGniezno

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:13

Dzień dobry,

Mam jednoosobową działalność gospodarczą i dokumentację prowadzi mi księgowa na zasadach KPiR. Koszt miesięczny za usługi księgowe jest spory i myślałem już o pójściu na szkolenie z KPiR bądź zapisaniu sie na kurs on-line. Miesięcznie wystawiam jedną fakturę na klienta, a wydatki związane z prowadzeniem działalności zamykają się w 5-6 fakturach, więc mógłbym to sam ogarnąć, musiałbym się tylko upewnić, że robię to prawidłowo / zgodnie z prawem.

Jaki kurs/ szkolenie jest na tyle dobre, że będe w stanie się z niego nauczyć prawidłowego prowadzenia KPiR? Dodam, że mieszkam w Trójmieście, ale jestem mobilny.

Pozdrawiam,

BP

Polecam Ci kurs kpir u Eweliny Dulęby online https://ewelinaduleb...uct/kurs-pkpir/

Jedyna "wada" to fakt iż robi 2 edycje w trakcie roku... ja korzystałem z 2 edycji kursu i naprawdę polecam, zresztą do 14 dni szkolenia można zrezygnować bez podawania przyczyny jeśli komuś nie odpowiada sposób poradzenia szkolenia ale na 2 edycji była moc :) bardzo fajna atmosfer na grupie kursu jak i podczas całego szkolenia :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kipr, kurs, szkolenie, jednoosobowa, działalność, gospodarcza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych